Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)


Krzyh00

Rekomendowane odpowiedzi

nie 9 tylko 7.9 dokladnie, ciut gorszy start, ale tamten przejazd krecilem do 110 tylko wiec wrzucilem inny.

ja tam widze 9s :wink4: kamerke masz pod kątem wiec trzeba liczyć minimalne wychylenie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew:

aa licznikowe 100... to ja robie w 7 sekund :good:

dwa 7.993 ale zobacz ze nawet na 100 dobrze wskazówka nie weszła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na screenie to nie setka jeszcze :gwizdanie: masz 9s do setki i nizej juz nie zejdziesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa licznikowe 100... to ja robie w 7 sekund :good:

gratulacje :hi::good:

dwa 7.993 ale zobacz ze nawet na 100 dobrze wskazówka nie weszła

weszla, ale spoko, wersja dla hejterow:

2b970f158d41c380gen.jpg

tutaj nawet przeszla i dalej do 9s daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nagraj idealnie prosto video skierowane na prędkosciomierz a zobaczysz ze przy licznikowej setce będziesz miał 9s, nie bierzesz w ogóle pod uwage kątu widzenia :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde odpycha sie jak by miał te 170kucy, to przy tych 170 to z 7s by miał blink cos tu jest przekombinowane

do 7s w B5 sedanie trzeba miec z 190 PS i 400 Nm :good: mowa o 7 s z raceloga, g-techa. Nie o licznikowym :good:

Cytat: MAGIC87 Dzisiaj o 18:34

aa licznikowe 100... to ja robie w 7 sekund good

gratulacje hi good

Cytat: MAGIC87 Dzisiaj o 18:34

dwa 7.993 ale zobacz ze nawet na 100 dobrze wskazówka nie weszła

weszla, ale spoko, wersja dla hejterow:

teraz do dopiero jest 100 licznikowa, 8,1 wiec realnie +/- 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbys czytal wczesniejsze posty to bys wiedzial ze to nie byl najlepszy przejazd, ale jedyny gdzie jechalem do 140.

tu masz najlepszy:

hhh3w.jpg

setka PRZEKROCZONA, czas 7,9 pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi narysuj "Panu" w paincie gdzie ma być wskazówka tylko wylicz idealnie kąt, idź do auta, zmierz odległość kamerki od licznika, ale do 3 miejsca po przecinku i potem dokładnie narysuj co do milimetra gdzie ma być, bo widzę że z każdym kolejnym postem czas nam wzrasta o jakieś 0,3-0,5 sek. :D mój pierwsze 50 km/h osiąga po 0,435 sek. :P:polew: :polew: :polew:

A poza tym Kowi Ty się nie znasz, Twój AFN to padlina, i masz Q więc Ci nie jedzie :decayed: :decayed: :decayed::bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi narysuj "Panu" w paincie gdzie ma być wskazówka tylko wylicz idealnie kąt, idź do auta, zmierz odległość kamerki od licznika, ale do 3 miejsca po przecinku i potem dokładnie narysuj co do milimetra gdzie ma być, bo widzę że z każdym kolejnym postem czas nam wzrasta o jakieś 0,3-0,5 sek. :D mój pierwsze 50 km/h osiąga po 0,435 sek. :P:polew: :polew: :polew:

A poza tym Kowi Ty się nie znasz, Twój AFN to padlina, i masz Q więc Ci nie jedzie :decayed: :decayed: :decayed::bag:

Przepros i wyjdź :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje :good:

masz 7.7s do 97 km/h licznikowych

nie chce mi sie o setne i milimetry spierac. sa okolice 8 i to mnie zadowala. a co do gtecha mialem przyjemnosc sie tym bawic innym autem, wyniki byly rozbiezne wzgledem licznika o jakies 0,2-0,3. zreszta ten gtech to tez nie jest dokladny pomiar szczegolnie miedzy dwoma roznymi urzadzeniami wyniki tez sa rozne wiec.. niech mi ktos powie skad sie wzielo stwierdzenie ze afn po programie robi 9 sek i na podstawie czego ze uwazacie je za dokladne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podstawie innych Aut :naughty:

otóz to

Mam lotnisko pod domem :decayed: troche sie juz naogladałem tych tedeiczków :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyh00 chyba musisz się ścignąć z czymś co wyleczy Cię z tej wiary w ok. 8 sek. w starym poczciwym dieslu na pompie... nawet po programie :decayed: Fajnie by było jakby stary poczciwy dieselek po programie jechał "ciut" gorzej niż seryjna eSa :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec pytam, czym mierzone?

zobacz na inne filmiki nawet 1,8t serie, przecież wszyscy nie mogli spierdzielic startu :decayed: miałem AFNa po chipie tyle że Q po sofcie urwał ok 2s, Q setke robiło w 12s :wink4: a oska jest szybsza o sekunde do pewnej mocy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawimy sie kiedys z Krzychem i nagramy jakis filmik i wszystko bedzie jasne:p dajcie juz Krzyskowi spokój :P :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec pytam, czym mierzone?

zobacz na inne filmiki nawet 1,8t serie, przecież wszyscy nie mogli spierdzielic startu :decayed: miałem AFNa po chipie tyle że Q po sofcie urwał ok 2s, Q setke robiło w 12s :wink4: a oska jest szybsza o sekunde do pewnej mocy :gwizdanie:

widzisz Kowi, ja troche rajdow i 1/4 w zyciu mam za soba, co prawda nie tym autem bo to dupowoz (zboczenie w temacie nawet jego nie oszczedzilo), ale temat troszke znam, wiem ile czynnikow ma wplyw na czas pierwszej setki i pewnie bys sie niezle zdziwil ile mozna zj***c nawet tego nie zauwzajac specjalnie, nawet dwa na oko udane starty moga sie roznic o pol sekundy, wiec jak rozmawiamy to w miare rzeczowo bo takich leszczykow z ironicznym usmiechem na starcie kreski to juz w zyciu troche widzialem i ta polska mentalnosc "ja nie umiem to znaczy ze to niemozliwe" nie robi na mnie wrazenia wiekszego. nawet troche zaczepnie wrzucilem te 7,7 w tytlul watku bo wiedzialem co bedzie i mam ubaw nadal :good:

a inna sprawa czemu mam ogladac filmiki skoro wg was sa niewiarygodne? to trzeba by sie zdecydowac na jedna wersje, a nie zeby mi dokopac trzeba napisac ze realnie bedzie 8,5 bo licznik przeklamuje (co pewnie bedzie prawda) ale zeby podac czas innych to juz siegamy po stoper i youtube. troche konsekwencji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...