Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie siegamy po stoper, tylko nie pierwszy zrobiłes chipa :wink4: co też nie tylko ja zauwazyłem że za szybko cos jedzie jak na te wartosci :wink4: Ale dobra mniejsza o to bo i tak sie nie dogadamy ogladajac filmiki YT :gwizdanie:

Modzisz cos dalej w silniku czy juz nie :mysli:

Opublikowano
  • Autor

zeby bylo smieszniej uwazam ze ten czas mozna urwac, bylo tylko 8 stopni i zimowa opona 195. tak, wiem, "niemozliwe" :hi:

co do modow to chetnie ale szkoda mi kasy chyba jednak, teraz kolejne konie sa za drogie, a chce szykowac maszyne do driftu na sezon.

no chyba ze jeszcze wtryski i strojenie zeby te 15X bylo.. ale to jeszcze nie wiem

Opublikowano

Nie rób więcej mocy bo zejdziesz do 5 sekund do setki i co wtedy? po co kupować S4 skoro można porezać diesla :kox:

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie, rozgryzles mnie, dlatego bede sie powstrzymywal przed kolejnymi modami :>

Opublikowano

7,7 sek do sety? Myślę, że to wersja bardzo optymistyczna.

Opublikowano

To jak ja zrobię ćip to w 3s zrobię sete? :kox:

Opublikowano
  • Autor

to zalezy czy z zakąską czy bez :>

Opublikowano

Zabawnie sie to wszystko czyta :wink4: Wychodzi generalnie na to, ze afn po czipsie z koksem idzie jak seryjny b7 w stronicu 2.0TFSI :> Ważyłeś może kiedyś swojego AFNa?

Opublikowano

a4 b5 avant 1.8T (seria 180 koni) quattro 0-100 : 7,8s ,

jak byś stanął z taką 1.8T na kresce to nie myśl że miałbyś jakieś szanse :hi:

Opublikowano

Ja u siebie mam moc podchodzącą pod 200 kucyków i myślę, że zrobić ok 7sek w ośce to wyczyn. 1,2,3 nie ma trakcji... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a4 b5 avant 1.8T (seria 180 koni) quattro 0-100 : 7,8s ,

jak byś stanął z taką 1.8T na kresce to nie myśl że miałbyś jakieś szanse :hi:

i nie mysle, bo trzeba miec dwie lewe nogi zeby czterolapem nie porobic slabszej ośki.

poza tym ja podaje czasy z licznika a Ty z katalogu to sensu nie ma, na YT widze ze serie 1,8T Q robia setke w niskie 7s.

Opublikowano

Uwierzę Ci jak zmierzysz to na gtechu :cool1:

Opublikowano
  • Autor

spoko. wtedy zostanie nam rozkminianie zepsutego gtecha, bo przeciez jak wyjdzie 8 to niemozliwe, afn po chipie robi 9 kazdy to wie :>

Opublikowano

na YT widze ze serie 1,8T Q robia setke w niskie 7s.

ze która robi 1,8tq w 7s :kox: do pewnej mocy quattro jest wolniejsze od ośki, a tą pewna mocą napewno jest 150km gdzie oska jest zdecydowanie szybsza, co z tego że start to jest odskok jak po chwili cie dojeżdza ośka :wink4: quattro ma spore straty na kołach i przy 160km jest to prawie 40km strat, gdzie ośka gubi moze 20km przy tej mocy :wink4: skad wiem? mam porównanie podparte wykresami z tej samej hamowni :wink4:

takie czasy to robi A4 mające 200km :wink4: albo kompletnie wybebeszone

A miałem sie juz nie odzywać :decayed:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

kolego ładnie sobie szalejesz jazda malina hehe :wink:

:naughty:

Opublikowano

szacun za skilla w kręceniu kółkiem, fajna sprawa bokiem przy takich prędkościach:kox::thumbup1:

Opublikowano

fajna szpara miedzy zderzakiem a blotnikiem z przodu:decayed:

Opublikowano
  • Autor

z tym zderzakiem to juz sie poddalem, ciagle mi spada z tych mocowan bocznych, szczegolnie teraz jak

dee2a251b07b1f80d0eb271137d904af.jpg?1330706434

Opublikowano

Ładnie :decayed: Ciekawe co sobie myśleli ci co ich wyprzedzałeś "samobójca..." haha:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.