Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)


Krzyh00

Rekomendowane odpowiedzi

no i wjechal zawias amory weitec, sprezyny weitec, z tylu regulowana wysokosc na pierscieniach pod talerzyk :hi:

twardawo troche a ganiam czesto w trasy takze zobaczymy, jak bedzie za twardo pojdzie dalej w swiat, ale w zakrętach klei pieknie :decayed:

14172530.jpg

94436461.jpg

36698881.jpg

90995891.jpg

64561853.jpg

22505066.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu fajnie siedzi! -40/-40 to jest? u mine przod poszedl -40, a tylko tylko -30 i widac roznice:/ musze cos pomyslec by poszedl o ten centymetr nizej.

foto za***iste :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przod jest jakies -50/-60 tyl jest jakies -40 :cool1: lubie jak jest lekki klin, auto wyglada szybciej :> :tongue4::decayed::naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wjechal zawias amory weitec, sprezyny weitec, z tylu regulowana wysokosc na pierscieniach pod talerzyk :hi:

twardawo troche a ganiam czesto w trasy takze zobaczymy, jak bedzie za twardo pojdzie dalej w swiat, ale w zakrętach klei pieknie :decayed:

14172530.jpg

94436461.jpg

36698881.jpg

90995891.jpg

64561853.jpg

22505066.jpg

fajne fotki fajne auto, dokladki pomaluj w kolor obnizysz fure optycznie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezla sejsa ;) nie ma jak czerwony kolor na a4 :)

tylko ten pomarańczowy kierunek wyrzuć bo nie pasi do tej mega wypolerowanej feli i lamp... ;)

ta fela siweci sie jak psu jaja i powiem ze pasuje taki uklad do czerwonego.... coraz bardziej odchodzę od pomysłu na malowanie felg w czerń... lamp i grila bo chrom na czerwonej budzie b5 tez jest kozacki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obroty nie bede strzelal bo nie pamietam, kojarze ze konczyl sie obrotomierz, cos kolo 4,5tys. swoja droga ciekawe na jakiej predkosci konczy sie skrzynia w AFN, mysle ze juz bylem bliziutko.

a kola mialem 205/55/16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i kolejny pomiar, przyspieszenie 0-100, na zimowkach, wg licznika i programu ktory mierzy z dokladnoscia do 3 miejsc po przecinku 7,73s :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie tam prawie vmax na autobahnie :decayed: prostej zabraklo :(

mój poleciał 230licznikowe przy 4900 ;) i to już jest koniec skrzyni ;)

a z tym prawie Vmax toś dowalił :P brakło Ci "ledwie" 40kph :decayed:[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 21:18_________________________________________________

no i kolejny pomiar, przyspieszenie 0-100, na zimowkach, wg licznika i programu ktory mierzy z dokladnoscia do 3 miejsc po przecinku 7,73s :shocked:

licznikowe 100kph to rzeczywiste ~93kph , tak pisze , bo filmik ma 8sekund a do 100 licznikowych doszło niecałkiem ;)

no i tak jak Gracjan zauważył , nie butuj na nierozgrzanym , bo długo nie pojeździsz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz po programie? dziwne, idzie lepiej jak moj z 216stkami , tlokiem 11mm i 1,5barowym doladowaniu. jakis kit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik rozgrzany, mam problem ze wskaznikiem, wiesza sie, czasem na wyboju spada na 60 potem na 90 spowrotem, albo jakas wtyczka nie laczy, ale jest wskaznik temp. oleju, silnik rozgrzany po 20km jazdy takze spokojnie :hi:

co do czasu to youtube zaokrągla, dacie film 7,6s to pokaze tez 8. dla niedowiarkow screen z virtual dub ktory mierzy poklatkowo :hi:

fusse jestes z koszalina jak pamietam, chcesz mozemy sie ustawic nie ma problema :hi:

licznik na pewno oszukuje, ale tak samo oszukuje u wszystkich innych ktorzy wrzucaja filmy na youtube albo mierza wg licznika wiec drazenie tego tematu chyba zbedne. jak dla mnie moze miec i 8sek, przy 1,3T i 144KM i tak uwazam ze wynik lepszy od oczekiwan :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba bedzie ;) mam ze 170 koni i z 360nm momentu i robie taki sam czas jak Ty przy 144 i 320nm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to musisz byc szybszy :) mozemy sie ustawic nawet jutro dla mnie nie stanowi :) bierzmy pod uwage ze na czas 0-100 ma wplyw glownie kierowca a na 100+ to juz praktycznie tylko moc przy podobnej wadze, wiec jak masz kolo 170 koni to nawet jak wystartuje lepiej po pierwszej setce mi odjedziesz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba bedzie ;) mam ze 170 koni i z 360nm momentu i robie taki sam czas jak Ty przy 144 i 320nm.

może nie keecisz do 5000 :P

a poza tym co to za różnica te 40Nm ;) do 100kph to praktycznie dwa biegi używasz i troszke 3ciego. ja sobie nagrałem filmik od 0-160kph i tu już można oceniać jak jest przyszpieszenie do końca 4ki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...