Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chrom to troche amerykanskie nalecialosci jak dla mnie to fuj a u Ciebie tego niema wiec gitara pozdrawiam furka bardzo mila dla oka[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:37_________________________________________________

No ładna czerwona seria, narazie :decayed: co do wnętrza to różnic się:

-kiera (ta co masz była montowana od 1997 roku :wink4: także spoko)

-tapicerka

-deska rozdzielcza - jej kolory

-listwy dekoracyjne

-gałka biegów

-licznik

i to wszystko :good:

ja do tych felg bym widział jeszcze relingi chrom oraz chrom dookoła szyb :good:

migacze boczne zmień na białe (widziałem na allegro takie jak z polifta - podłużne z wejściem kwadratowym :good:

na ostatnim foto, tym z licznikiem widzę niebieską poświatę u góry licznika - co to? :naughty:

-tapicerka

-deska rozdzielcza - jej kolory

-listwy dekoracyjne

-gałka biegów

ja mam takie same i mam z 96r

Opublikowano

-tapicerka

-deska rozdzielcza - jej kolory

-listwy dekoracyjne

-gałka biegów

ja mam takie same i mam z 96r

mogę cię zapewnic, że masz inne :wink4:

tapicerka u kolegi Krzych00 to taka wyszywana jodełka, a u ciebie jest poprostu jodła :tongue4: tak jak u mnie

kolory dechy też są inne - szczególnie dół, jest ten kolor bardziej nowszy a góra jest poprostu czarna/grafitowa a nie czarno-granatowa.

listwy - pewnie masz imitacje carbonu - tak jak u mnie - po lifcie te listwy są bardziej "gładkie" wzorem.

gałkę biegów też masz inną - przyjrzyj się :good:

Opublikowano

oki dales mi do myslenia napewno porownam bo wydawalo mi sie takie same :cool1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dsc0067x.jpg

dsc0063x.jpg

dsc0058x.jpg

dsc0054xn.jpg

dsc0046xd.jpg

dsc0038xa.jpg

dsc0037x.jpg

dsc0020xk.jpg

dsc0073xh.jpg

Opublikowano

Jak już się bawić w polerkę to dobrze porobić też pozdzierane ranty. Dla mnie niewykończona robota.

Opublikowano
  • Autor

Jak już się bawić w polerkę to dobrze porobić też pozdzierane ranty. Dla mnie niewykończona robota.

te felgi sa polerowane fabrycznie i takie wlasnie kupilem wiec nie trafiles

Opublikowano

fajny avancik bardzo mi sie podoba

fajna ta ostania sesyjka i ladnie ci sie prezentuja felgi musze ci powiedziec :hi:

Opublikowano

Foty robiłeś z jakimś filtrem :przebiegly: Ładnie wyszły. A felgi bardzo zadbane :good: Ładnie w czerwieni się prezentuje :hi: Pomyś tylko żeby nieco je wystawićn a zewnątrz :naughty:

Opublikowano

Bardzo ładnie wygląda na tych polerowanych felgach muszę przyznać, tylko ten hak do wyciecia :wink4: Zderzak przód ma inny odcień, czy mnie się tylko wydaje?

Opublikowano

raczej wydaje Ci sie..., autko super aluski ladnie podkreslaja kolorek. Zycze bezawaryjnosci :good:

Opublikowano
  • Autor

pewnie chodzi Ci o 3 foto, to kwestia filtra polaryzujacego, lakier na aucie wszedzie fabryka :)

hak bym juz dawno wywalil ale kluczyk niestety nie wchodzi w zamek po tylu latach :confused4:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

piękny kolor :good:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

zimowe zabawy :decayed:

Opublikowano

nie szkoda Ci fury kolego??

Opublikowano

dobry filmik :naughty:

Opublikowano

nie szkoda Ci fury kolego??

a co ma się z autem stać?

przy 130 km/h no fajnie fajnie, ja tam wolę przez miasto polatać bokami :)

Opublikowano

autko prawie bliźniacze do mojego :wink4:

Opublikowano

nie szkoda Ci fury kolego??

nic jej nie bedzie jak nie wydzwonuje to co jej sie moze stac? :) nie trzesmy sie tak nad tymi cudami :tongue4::decayed:

Opublikowano

Jak kolega ma doświadczenie, to w sumie, czemu nie, frajda jakich mało. Może jestem trochę przewrażliwiony, bo audi to moje pierwsze autko... :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.