Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie mam auta, w poniedzialek bede mial, ale mozemy sie spotkac :)

patrz:

Opublikowano

no to jak już spamujemy to ja też sie pochwale ;)

fusse , do jakie V miałeś gaz w podłoge? bo chce porównać z moim :P

Opublikowano

gdzies do 120, jak wbilem 4 bieg. a potem nie wiedzialem, czy gazowac jeszcze czy nie :)

Opublikowano
  • Autor

no i tak jak myslalem, mam swoje filmy powyzej 100 to fusse jest minimalnie szybszy a keżor zdecydowanie szybszy. mocy sie nie da oszukac powyzej 100km.h :hi:

Opublikowano

Keżor co Ty masz teraz za setup pod maską? :)

Opublikowano

Keżor co Ty masz teraz za setup pod maską? :)

OT :facepalm:

:decayed: T AWX 1,3bar , FMIC , kolektor ssący AWX , brak EGR , brak kata , sztywny dolot, tjuningowane końcówki wydechu :evil: [br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 22:28_________________________________________________aha Krzych , fajne auto :decayed::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

czyli kolo 170 kucy? wykres masz?

ps. spoko mi OT nie wadzi :decayed:

Opublikowano

czyli kolo 170 kucy? wykres masz?

ps. spoko mi OT nie wadzi :decayed:

Z czego 170?? Do 153 koni to max maxow.Jak zdrowy

Opublikowano

no jakieś 150-155 ;) i jakieś 360Nm. szału nie ma ;) ale do przemieszczania sie po mieście wsam raz

Opublikowano

no jakieś 150-155 ;) i jakieś 360Nm

właśnie miałem mówić że coś w ten deseń :)

Opublikowano

no jakieś 150-155 ;) i jakieś 360Nm. szału nie ma ;) ale do przemieszczania sie po mieście wsam raz

seryjne sprzeglo??Poza fmiciem taki sam mam setup.Jaki masz przelot?Ori a nie licznika :wink4:

Opublikowano
  • Autor

to dziwne bo idzie lepiej od fussa hmm

Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie:

Musze nagrac film swojego.Ale na 17 kolach idzie tak samo jak kezora powyzej 100.A do 100 nie sprawdzalem nigdy.

Ale tak patrzac jeszcze raz na filmik kezora od 100-150 moj idzie mniej wiecej tak samo.Ale powyzej 150 duzo lepiej.

Pod wiatr jechales?Czy kola 19?

Opublikowano

koło 225/45/17 przy 160kph miałem mocniejszy łuk , a że trzymałem tel jedną ręką to wolałem nie przesadzać :P później jeszcze docisnąłem troszke , a potem było czerwone hehe , bo to na trasie z Mikołowa nagrywałem :kox:

sprzęgło seryjne , przynajmniej ja przez 5 lat nic z nim nie robiłem:) przebieg raczej oryginalny był jak kupowałem i teraz mam 320000, pierwszy program robiłem przy 200000

Opublikowano
  • Autor

jak juz tak temat poplynal to moja byla zabawka :), tam to byly emocje :>:

Opublikowano

Szczerze powiem za szybki jest jak na te 144km, albo wideo z górki nagrywane :przebiegly: , bo jak wiadomo jest róznica wtedy spora, bo naprawde odpycha sie jak by miał te 170kucy, to przy tych 170 to z 7s by miał :blink: cos tu jest przekombinowane

Opublikowano

jak juz tak temat poplynal to moja byla zabawka :), tam to byly emocje :>:

naciskałeś sprzęgło ? :tongue4:

miałem przygode z CRXkiedyś :P wyjeżdżam dumny po pierwszym programie na ulice , wracam do domu , i na bramkach w krakowie spotkałem CRX :D no to sobie myśle podpuszcze go :P jak sie okazało nie musiałem , a nawet jakbym chciał to by mi sie nie udało , bo jak ruszyłem to już był z 20m przedemną :shocked:

Opublikowano

naciskałeś sprzęgło ? :tongue4

hehe, :>Ten zgrzyt przy zmianie biegow nie wygladal ciekawie.

Opublikowano
  • Autor

nie bylo zadnych zgrzytow :hi:

Opublikowano

Popatrzyłem na filmiki i powiem tak... coraz częściej mi brak takiego wyj**bania jak u was :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.