Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odp: [B6 BBK] Czarny S4 Avant 4.2 v8 tip /nowe fotki przed sprzedażą/ str.7


lagadula

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam normalnie wypisać wyposażenie autka, ponieważ na "liście fabrycznej" jest wiele nieistotnych informacji... typu "bez... czegoś" i dlatego wielu osobom nie chce się całości czytać- w tym mnie :wink4:

Autko fajne,dla mnie torche za drogie w eksploatacji. Tylko szkoda że nie ma tych lusterek... Dla mnie osobiście eSa bez srebrnych lusterek to tak jak impreza STI bez spoilera... :decayed: :decayed:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: nie wiem czy jest taka możliwość ale ostatnio stałem na światłach w okolicach selgrosa koło takiej audi, czarnym phaentonem z naklejkami VTG i zastanawiam się czy to TY :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprecyzuj dzień i miejsce bo nie pamietam ale raczej nie zapuszczałem sie tam...[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 21:10_________________________________________________

Polecam normalnie wypisać wyposażenie autka, ponieważ na "liście fabrycznej" jest wiele nieistotnych informacji... typu "bez... czegoś" i dlatego wielu osobom nie chce się całości czytać- w tym mnie :wink4:

Autko fajne,dla mnie torche za drogie w eksploatacji. Tylko szkoda że nie ma tych lusterek... Dla mnie osobiście eSa bez srebrnych lusterek to tak jak impreza STI bez spoilera... :decayed: :decayed:

Pozdrawiam

Jest STI spec D, jak ktoś nie lubi się rzucac w oczy. Przypuszczam że tu był też taki pomysł zamawiającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 lub 7 marzec, nie pamiętam bo byłem cały weekend, godziny tak przed 16, kierunek w stronę BP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam normalnie wypisać wyposażenie autka, ponieważ na "liście fabrycznej" jest wiele nieistotnych informacji... typu "bez... czegoś" i dlatego wielu osobom nie chce się całości czytać- w tym mnie :wink4:

Autko fajne,dla mnie torche za drogie w eksploatacji. Tylko szkoda że nie ma tych lusterek... Dla mnie osobiście eSa bez srebrnych lusterek to tak jak impreza STI bez spoilera... :decayed: :decayed:

Pozdrawiam

Jest STI spec D, jak ktoś nie lubi się rzucac w oczy. Przypuszczam że tu był też taki pomysł zamawiającego.

no tak ale te lusterka to jest taka wisienka na torcie :naughty:

A prawda jest taka że jak ktoś wie że satynowe lusterka to atrybut eSy to rozpozna ją również bez nich... a innym takie lusterka nic nie powiedzą :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka ładna pod każdym względem - żeby jeszcze miały taką moc jak w dokumentach..............to już całkiem było by fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka ładna pod każdym względem - żeby jeszcze miały taką moc jak w dokumentach..............to już całkiem było by fajnie

Na 400+m z A5 3.0 tdi manual (5,9 do 100 km/h) jechaliśmy równo, do ok 200km/h więc tak zle nie jest, bo zepsułem start i ESP nie wyłaczyłem. Moje auto tez ma ok 5,9 do 100. Róznica w wadze to 1650kg A5 i 1860kg S4 :shocked:

W piątek założyłem zestaw naprawczy wycieraczek - nowe ramiona i płaskie gumki. Przepaść w porównaniu z tradycyjnymi. Pomalowałem zaciski na czarno farbą piecową (690*C) i założyłem blaszki S4. Uzupełniłem braki w plastikowych śrubkach w nadkolach. Pozostało jeszcze parę drobnostek, jak wymiana lewego uchwytu drzwi, nowe żarówki D1S, oszczelki kap zaworowych, i można sprzedawać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 400+m z A5 3.0 tdi manual (5,9 do 100 km/h) jechaliśmy równo, do ok 200km/h więc tak zle nie jest, bo zepsułem start i ESP nie wyłaczyłem. Moje auto tez ma ok 5,9 do 100. Róznica w wadze to 1650kg A5 i 1860kg S4

S4 to S4 - ale pomyśleć sobie, że A5 z 3.0tdi w serii zapierdziela jak 4.2 S4 to aż strach pomyśleć co robi takie A5 po sofcie z S4 (B6/B7)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 400+m z A5 3.0 tdi manual (5,9 do 100 km/h) jechaliśmy równo, do ok 200km/h więc tak zle nie jest, bo zepsułem start i ESP nie wyłaczyłem. Moje auto tez ma ok 5,9 do 100. Róznica w wadze to 1650kg A5 i 1860kg S4

S4 to S4 - ale pomyśleć sobie, że A5 z 3.0tdi w serii zapierdziela jak 4.2 S4 to aż strach pomyśleć co robi takie A5 po sofcie z S4 (B6/B7)

co Ty wiesz .... :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak impreza STI bez spoilera...

:tongue4: co masz do mojego Stiaja :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostało jeszcze parę drobnostek, jak wymiana lewego uchwytu drzwi, nowe żarówki D1S, oszczelki kap zaworowych, i można sprzedawać :)

Przemyślę tę propozycję :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4 to S4 - ale pomyśleć sobie, że A5 z 3.0tdi w serii zapierdziela jak 4.2 S4 to aż strach pomyśleć co robi takie A5 po sofcie z S4 (B6/B7)

coż, A5 3.0tdi po sofcie mtm na torze objeżdza s5, na nieszczęście właścieli s5.. i władz vag :gwizdanie: to troche jak carerra i cayman na początku, teraz szereg już ustalony jak ma być :decayed:

dlatego też S to troche przerost formy nad treścią ale dzwięk jest piekny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90% mechaników z ASO to dyletanci więc lepiej nie wierz w ani jedno ich słowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się repliki, dla większości "tylko" 18 cali, ale niestety moje auto musi być funkcjonalne, czasami jadę w świat.

Szybka fota telefonem:

1111hf.jpg

RS6 replika, 18' x 8,5J ET35

Opony to Michelin Pilot Sport 235/40zr18 N3

Dystans 6mm z tyłu

Z nowości:

- wkładka K&N (nic nie daje poza troszkę lepszym dzwiękiem dolotu :decayed:)

- 8 nowych cewek zapłonowych (auto odżyło)

- nowy olej w skrzyni ZF

- uszczelki kap zaworowych

- czujnik temperatury silnika (2x bład )

- blaszki na zaciskach S4

- nowe ramiona wycieraczek i wycieraczki

Były dwie drobne awaria, wybuch cewki zapłonowej i całkowite zwarcie w instalacji ECU, auto zgasło, na szczescie bez konsekwencji, tylko cewka wymieniona. Poza tym maly wyciek z układu chłodzenia, gumowa zaślepka pekła.

Rekordy spalania :

- zimą krótkie trasy w miescie 26l/100 km

- trasa do 120 km/h 9,8l/100 km

Ska była we Włoszech kiedy samoloty nie latały, w sumie 2700 km, ze średnim spalaniem 12,6l/ 100 km z predkościami autostradowymi 140 - 160 km/h

Plany ?

- w końcu wymienić lewy uchwyt drzwi, podrapany

- może wywalę katalizatory żeby odzyskać trochę "kuni"

- sprzedac ? :D

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wg mnie Avus wyglada zdecydowanie lepiej niz te repliki RS6.

Rs6 na tak szerokiej gumie gubi swoja wielkosc i wyglada jak 17...

PS. Piekna eSa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem, ze sprzedajesz... czemu ? :)

Fele to repliki z tego co widze? Jak sie jezdzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...