Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Tani sub + wzmacniacz


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam pytanko w sprawie ulepszenia sprzętu grajacego w swoim Pasku b5 3BG Variant. Obecnie mam 2 x zestaw PowerBass na przód i tyl ze zwrotnicami,radio to Pionek DEH-P4400 RB. Szukam jakiegoś taniego suba + wzmaka. Wiem ze takich tematow na forum sa tysiace, ale mam szczegolne upodobania. Otoz autem zwykle jezdze z zona i dwojka malych dzieci , wiec sluchanie glosno odpada. Czasem sam pomykam i wtedy Volume +++++. Szukam sprzetu dosc taniego, nie jestem audiofilem, koniecznie nowego. Slucham zwykle rocka, grunge, czaaasem jakis house sie nawinie. Ogladalem w mediamarkt jakies blaupunkty za 299 + wzmacniacz MAC za 300 zeta. Czy ma ktos jakas alternatywe do takiego sprzetu? Dziekuje za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie to raczej nie, poza tym jeżeli nie zależy Ci kto wie jak na jakości to sam odpowiedziałeś sobie na pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJU - miales okazje tego posluchac ?? Czy czytales na Elektrodzie ?? Jezeli sluchales to jaka jakosc dzwieku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dwie takie skrzynie w fiacie marea :kox: jakość hmmm miałem fajny przód na drogich herzt tak samo tył więc to robiło tylko sieczkę ale mega konkretną

A ładnie wystrojone do posłuchania dawało niezłe kopnięcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie 3 osoby mają takie zestawy blaupunkta i naprawdę dobrzę to łupie... :):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaupunkt odpada, to co pisze, że taka moc, to tak naprawdę to może jest tam połowa. Ground Zero polecam (wzmacniacz).[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 00:35_________________________________________________Jeszcze jedno, nie kupuj w marketach. Jedź do sklepu car-audio, niech ci coś polecą, potem poszukaj na necie jakie ceny i kup, jak tak zrobiłem i nie żałuję :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odświeżę trochę temat

Rozglądam się za skrzynką do swojego Avanta...

Przerabiałem już trochę sprzęciwa... od Alpharda LW 800 po MTXa Thunder 8000 ...

Teraz chciałbym coś co sobie pogra normalnie... coś za rozsądne pieniądze.

Wpadła mi w oko skrzynka Magnata (B 33)

http://www.allegro.pl/item1007847251_magnat_edition_b33_800w_dystrybucja_promocja_gw.html

albo Mac Audio MPX

http://www.allegro.pl/item1007146760_mac_audio_mpx_box_112_promocja_pol_dystrybucja.html

ma to byc coś nowego do 200 zł

Wzmak będzie prawdopodobnie Blaupunkta ... jak brat mi odda...

na przód planuję wrzucić jakieś woofery 13 cm pod radio... nie chcę za dużo rezać tylko poprawić trochę serie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do 200 zł to jedynie polecam wyżej wspmnianego SOLING CP123

Za tą kasę to naprawdę super głośnik... :)

31eebc5bbee080b497299f74822368c0.JPG

;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi to byś koniecznie nowe?

mam do sprzedania naprawde warte uwagi klocki

JL Audio 10W0 moge oddać wraz ze skrzynią za 300zł

062d3b9789836bd5m.jpg

oraz do tego wzmacniacz Genesis profile two za 400 zł

e52c6626f53474fem.jpg dbbe2109e110a193m.jpg

i możesz mi wierzyć, że żadne tam markietowe sprzęcicha nie podołają temu zestawowi. Niższego i szybszego zejścia basu nie znajdziesz za tą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi to byś koniecznie nowe?

mam do sprzedania naprawde warte uwagi klocki

JL Audio 10W0 moge oddać wraz ze skrzynią za 300zł

062d3b9789836bd5m.jpg

oraz do tego wzmacniacz Genesis profile two za 400 zł

e52c6626f53474fem.jpg dbbe2109e110a193m.jpg

i możesz mi wierzyć, że żadne tam markietowe sprzęcicha nie podołają temu zestawowi. Niższego i szybszego zejścia basu nie znajdziesz za tą cenę.

no i ten sprzet co kolega chce sprzedac jest gody polecenia...wzmak Genesis - mowi samo za siebie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzmak Genesis - mowi samo za siebie :cool1

Nie przesadzajmy, że to aż taki HI-END ;-)

Jest to najniższa linia Gienka ;-)

Również polecam, no i cena jest naprawdę dobra ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Panowie oglądałem sprzęt jednak w rodzimej Essie i padło na wzmak 4 kanałowy PowerBass+SuB PowerBass lub zestaw identyczny ale u-Dimension :embarrassed: Posłuchałem wspomnianego już Solinga- gra fajnie ale... mi chodzi o jakość dźwięku a nie o mocny łomot :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odświeżę trochę temat

Rozglądam się za skrzynką do swojego Avanta...

Przerabiałem już trochę sprzęciwa... od Alpharda LW 800 po MTXa Thunder 8000 ...

Teraz chciałbym coś co sobie pogra normalnie... coś za rozsądne pieniądze.

Wpadła mi w oko skrzynka Magnata (B 33)

http://www.allegro.pl/item1007847251_magnat_edition_b33_800w_dystrybucja_promocja_gw.html

albo Mac Audio MPX

http://www.allegro.pl/item1007146760_mac_audio_mpx_box_112_promocja_pol_dystrybucja.html

ma to byc coś nowego do 200 zł

Wzmak będzie prawdopodobnie Blaupunkta ... jak brat mi odda...

na przód planuję wrzucić jakieś woofery 13 cm pod radio... nie chcę za dużo rezać tylko poprawić trochę serie..

Ze te pieniadze to se wyglusz drzwi. Efekt gwarantowany. No chyba ze ma byc total wioska gdzie slychac Cie na pol wsi to wtedy bierz cos co ladnie swieci xP

Chyba ze masz juz przod zrobony na tip-top to wtedy inna gadka :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co sadzicie o firmie Caliber ktos ma ktos uzytkowal? jakies opinie

dolna półka porównywalna z alfredem i buszmenem

osobiście nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...