Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Światła, zdjęcia


1991Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje kilku fotek zapalonych świateł Audi. Najlepiej, żeby to były różne modele. Chciałem zrobić taką pracę graficzną. Kilka mniejszych zdjęć składających sie na jedno duże. Mniej więcej tak jak na przykładzie:

wiatakonkurs.jpg

Jakby ktoś znalazł chwilkę czasu wolnego i pstryknął fotę, byłbym bardzo wdzięczny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki więlkie tak jest najlepiej. Zastanawiam się, czy zrobić wersję z 9 czy 11 obrazkami. Mogłoby też być zdjęcie z zapalonymi pozycjami/mijania i halogenami jak ktoś ma.

Czy na forum są jakieś plusy czy pochwały, żeby podziękować za pomoc?[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 13:32_________________________________________________@ QBaAa mogą być. Wszystkich nie wrzucę, będe musił wybrać pewnie ale dzięki wszystkim za zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e834c4a583707475.jpg

503de41e911efa2e.jpg

takie znalazłem swojego :wink4: pierwsze na hidzie 14000K , drugie HID 4300 plus ledy z S6 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R8

Audi-R8-headlight.JPG

RS6

136-3640_IMG.jpg?t=1266704395

A8

11a8_headlight.jpg

Q5

163_0807_02z+2009_audi_q5+headlight.jpg

Q7

front-headlight_0.jpg

nie wolno używać zdjęć nie swojego autorstwa , bez zgody autora, jeżeli Kamil planuje tą prace graficzną gdzieś publikować/prezentować , bo może mieć kłopoty :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee opublikuje tylko w klubie. zreszta ja tez nie udzielilem zgody na swoje zdjecie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, też wolałbym, żeby to były zdjęcia "waszej" produkcji bo zawsze mogę napisać, że to dzięki uprzejmości kolegów i mogę pokazać dowody, a tak mogą znaleźć te fotki w necie i będzie :bicz3:

Ale i tak dzięki endriuu najwyżej przygotuję drugą wersję z tych fotek z sieci i dowiem, czy rzeczywiście tak nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...