Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dzień Kobiet

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie z okazji zbliżającego się świętą płci pięknej co proponujecie kupić zaprezent:D

Opublikowano

nic - to komunistyczne święto

Ps. tak mawia mój dziadek :decayed:

Opublikowano

Dobrze mawia :good:

Opublikowano

Skórzana bielizna..

Koniecznie typu "makro" :decayed:

Opublikowano

a że ja jestem młodsze i postępowe pokolenie - to mawiam tak przy większej ilosci swiąt :polew:

Opublikowano
  • Autor
:D nie no kobietka wtedy będzie zawiedziona:D
Opublikowano

:D nie no kobietka wtedy będzie zawiedziona:D

tylko pierwszy rok - potem już ujdzie :wink4:[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 10:02_________________________________________________Kobiety lubia być doceniane - jak coś dostaja rok w rok to jest to dla nich normalne.- i małą z tego radość

Zrób no jej jakieś 10 lat przerwy w dawaniu prezentów to zobaczysz jaka będzie radocha z kwiatka w 11 roku :good:[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 10:04_________________________________________________Ja żonie w 2005r dałem na prezent expres ciśnieniowy - wiem, wiem, kwota nie mała ale cieszyła się 2 miesiące :)

teraz pewnie już mysli co dostanie w 2015r. :polew:

Opublikowano

o matko... czy moje problemy finansowe kiedyś dobiegną końca? ... w lutym rocznica, walentynki, urodziny, marzec już zaczyna się dniem kobiet :evil:. Chyba przejdę na system 10 letni :P

Opublikowano

:D nie no kobietka wtedy będzie zawiedziona:D

tylko pierwszy rok - potem już ujdzie :wink4:[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 10:02_________________________________________________Kobiety lubia być doceniane - jak coś dostaja rok w rok to jest to dla nich normalne.- i małą z tego radość

Zrób no jej jakieś 10 lat przerwy w dawaniu prezentów to zobaczysz jaka będzie radocha z kwiatka w 11 roku :good:[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 10:04_________________________________________________Ja żonie w 2005r dałem na prezent expres ciśnieniowy - wiem, wiem, kwota nie mała ale cieszyła się 2 miesiące :)

teraz pewnie już mysli co dostanie w 2015r. :polew:

Dobre :polew: :polew:

Ale Ona już pewnie wie co dostanie- kawe do tego expresu :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 10:19_________________________________________________

Ale Ona już pewnie wie co dostanie- kawe do tego expresu

tylko czy nie wywietrzeje do 2025r - kiedy to dostanie wode :mysli:

Opublikowano

nic - to komunistyczne święto

Ps. tak mawia mój dziadek :decayed:

prowident zaczął dojeżdżać,to dziadka zacząłeś słychać,co :cool1:

Opublikowano

nic - to komunistyczne święto

Ps. tak mawia mój dziadek :decayed:

prowident zaczął dojeżdżać,to dziadka zacząłeś słychać,co :cool1:

hahaha miron dobrze prawi z tym 10-cio letnim świętem, ale prawda się jednak jak widać nie ukryje nigdzie :polew:

Opublikowano

Ja bym kupil:

ajax%20bakin%20lemon.jpg

Bo podobno praca z nim, to czysty relax :mysli:

Niech cos maja od zycia :kox: :kox:

Opublikowano

nic - to komunistyczne święto

Ps. tak mawia mój dziadek :decayed:

skoro to święto komunistyczne to trzeba kupić gozdzika i będzie :good:

Opublikowano

nic - to komunistyczne święto

Ps. tak mawia mój dziadek :decayed:

Jeśli to komunistyczne święto to niech nasze czerwonogwardzistki łączą się w ploretariackim uścisku ze swymi towarzyszami.

W nagrodę za oddanie wyjazd czynu społecznego do PGR Bronowo do pomocy w obsiewie pól ciągnikami komunistycznej myśli technologicznej URSUS C45. KOBIETY NA TRAKTORY !! :)

Niech plan 10 letni zakreślony przez towarzysza Mirona będzie wykonany 100 %

Opublikowano

Ykk-u do twojego prezentu mozna dołozyc super ,,japomopy,,

SED6A.jpg

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

ja tam już zamówiłem wiaderko i gąbkę :kox:

9688d1238410040-discussing-all-things-engine-car_wash_girl_0004.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.