Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Moje Audi A4 1.9 TDI 110 KM AVANT


Gość jastrzab174

Rekomendowane odpowiedzi

Niekoniecznie kombinacja.

Na zachodzie nie ma czegoś takiego jak rok produkcji - istnieje tylko VIN samochodu.

Tam liczy się data pierwszej rejestracji.

Prawdopodobne może być, że był to egzemplarz salonowy, który został sprzedany klientowi dopiero w roku '99 i dlatego data taka widnieje w dokumentach.

Nie wiem jak teraz, ale napewno na początku 2009 roku niektórzy dilerzy oferowali jeszcze samochody z 2007 roku.

Aaaa, świeży przykład.

Ostatnio Mazda sprowadziła na indywidualne zamówienie do Polski pewną partię modelu CX9 - nie ma go w oficjalnej ofercie firmy w Polsce.

Samochody są fabrycznie nowe, ale zostały wyprodukowane w roku 2008.

Dla ciekawości powiem, że model ten (większy od CX7) jest sporo tańszy od niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w planach jest niewiele rzeczy, a mianowicie:

-swiatla przednie z soczewka(czarne)http://img.bazarek.pl/23149/4654/248864/101020310249c937e96f87a.jpg

-jakies aluski na lato

-przedni podlokietnik

-moze przyciemnienie szyb

a juz wczesniej zostaly wymienione boczne kierunki z pomaranczowych na lekko dymione i czesciowo wymienione oswietlenie kabiny ze zwyklych zarowek na biale diody

Swiatła fajne ale jak juz ktos pisal ringi nie pasuja ....

Ale reszta planow ok ;) tylgo o glebie zapomniales :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jastrzab174

gleby nie moge zrobic gdyz stan mojej ulicy mi na to nie pozwala :disgust: . ale dobra sugestja :good:, jak zrobia mi ulice sie nad tym zastanowie :)[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 19:24_________________________________________________Pierwszy mod zrobiony! :), no częściowo. Lampy soczewkowe DEPO wzór S4 :naughty:. Zgodni z waszymi podpowiedziami nie kupiłem czarnych lamp z ringami. Chwała Wam.

Jeszcze muszę poodkładać na kierunki z tej serii.

Zdjęcia zrobione na sesji w myjni:

gAUwr.jpg

fojq0.jpg

gAX0A.jpg

3mDRr.jpg

I jedno przed domem:

gAZvJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie montowałeś zespolonych :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie montowałeś zespolonych :mysli:

Pewnie to co zwykle tj. "bałem się wycinania błotników". A szkoda bo Twoje auto wyglądałoby jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie chcialem sie bawic w wycinanie blachy. balbym sie mozliwosci wyjscia rdzy.

Chyba Twoim poprzednim autem był opel :wink4: audi tak łatwo nie zardzewieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jastrzab174

Po zainstalowaniu lamp i dość długim czasie, doczekałem się kierunkowskazów na wzór S4 do kompletu. Oczywiście tak samo jak lampy, firmy DEPO. Sądzę, że efekt jest całkiem niezły. Piszcie co o nich sądzicie. Załączam fotki:

IpU90.jpg

jItXr.jpg

Nie ma jak to zjeść lody z miśkiem :)

Mwz20.jpg

I mam takie pytanko: warto zmieniać tylne lampy na polifty? Za bardzo się nie przyglądałem i nie wiem czy jest między moimi, a poliftami jakaś duża różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie jastrzab174 ja mam pytanko do Ciebie.. Ja od kilku dni jestem włascicielem auta o takich samych parametrach... w sensie "a4 1.9TDI 110 itd.. Napisałeś że masz dwa głosniki z tylu.. i teraz moje pytanko :mysli: gdzie one sie znajduja???? jak mozesz to poprosilbym o jakies zdjecie jesli jast takowa możliwosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka:)Ale koledze sie pomylilo na bank 97.Spojrz na szyby rocznik bedzie.

Kwestia rocznika już jest dawno wyjaśniona :wink4:

Co do autka, to całkiem ładniutkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...