Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Przód/Tył Klocki


fantom89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

tak jak w temacie jakie polecacie w miarę rozsądnych cenach?

Tutaj dostałem przykładowe klocki i ceny od naszego kolegi maciejek pod mój model samochodu (dokładnych modeli nie znam):

Przód Zimmermann - 99PLN, Jurid - 130PLN, TRW - 155PLN

Tył Zimmermann - 70PLN, Bosch - 90PLN, TRW - 95PLN,

Z tego co wyczytałem na forum to najczęściej są wymienianie ATE, Ferodo, Zimmermann... Prawdopodobnie tarcze też pójdą do wymiany ale teraz bardzo potrzebuję klocki bo mam zjechane praktycznie do zera. Nie wiem czy to ważne ale silnik jest po chip tuningu do 120KM.

Pozdro~~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tarcze masz na wykończeniu i masz zamiar je niedługo wymienić, to kup najtańsze i ciułaj na dobry zestaw tarcz i klocków - a jakie, to już znajdziesz na forum.

Od siebie mogę polecić Ferodo Premier - jak dla mnie bardzo dobre. ATE się przy nich chowa :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tarcze masz na wykończeniu i masz zamiar je niedługo wymienić, to kup najtańsze i ciułaj na dobry zestaw tarcz i klocków - a jakie, to już znajdziesz na forum.

Od siebie mogę polecić Ferodo Premier - jak dla mnie bardzo dobre. ATE się przy nich chowa :thumbdown:

Jaki symbol mają te klocki Ferodo Premier? To są same klocki rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, same klocki.

Symbolu nie znam, bo w tej chwili jeżdżę na ATE ( :sick3: , ale już niedługo :evil:), ale sprzedawca napewno ci dobierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimmermany, ale tarcze są bardzo polecane na forum - w najbliższym czasie mam je zamiar wypróbować.

Często do tego zakładają klocki Textar.

Klocki Zimmerman - w środku siedzi Saxid. Nie miałem z tym do czynienia, więc nie polecę, ale ktoś chyba takie montował i opinia była pozytywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...