Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Nie płaćcie groszami na A4.


Koczis

Rekomendowane odpowiedzi

za tamowanie ruchu - jak najbardziej powinno byc karane, a idiote to mozna z siebie robic, placac groszowkami na autostradzie i mowic ze wszystko jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by nie patrzeć to też pieniądz wydawany przez NBP

może w sklepie też przestaną przyjmować bo kolejka się robi jak kasjerka musi liczyć ?

to jest po prostu pokazanie tego iż sąd jest ponad prawem im może uwalić każdego pomimo iż robi coś w pełni legalnie z prawem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwołał się i wygra sprawę. Tym bardziej motocyklista ma utrudnione zadanie, bo jednak musi z siebie zdjąć kask, rękawiczki itp. Sami zresztą napisali, że skierowali go do pustej bramki i nikogo za nim nie było. Naciągają paragraf, żeby powstrzymać motocyklistów przed kolejnymi protestami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co się dzieje w Polsce to są jakieś jaja, jeśli nie można płacić za przejazd monetami które są obowiązującym w kraju środkiem płatniczym, ciekawe czy jakby zapłacił banknotem, to w jaki sposób kasjerka wydałaby resztę, jak nie monetami, pewnie w tedy można podać ją do sądu o tamowanie ruchu. Parodia :sick3::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, nie śmiejcie się! To jest sprawa poważna a nie absurd. :polew: Pewnie jakby ktoś dał banknot 200zł i nie miała by kasjerka czym wydać zrobiłaby awanturę, że nie płaci drobnymi. :mysli: Ta Polska to jakieś nieporozumienie. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda słów :thumbdown: za tamowanie ruchu to można mandat dostać jak się skrzyżowanie blokuje ale za to że się płaci , po to żeby te nasze drogi wyglądały to już paranoja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale właściwie to nie chodzi o jakieś drobne - tylko każdy wie, tak naprawde że chodzi o to że opłata jest za duża w/s do usługi.

W pełni go popieram, bo nie ma za co płacić. To nie autostrada, to obciach na całej lini.

A swoją drogą - do jakiej stolicy w Europie nie można dojechać autostradą ? Do Warszawy :D Jesteśmy mniej więcej na poziomie Albanii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie normalnie kur... bierze :wallbash:

kraj w którym mamy okazje mieszkać to cyrk na kółkach

ale nie ma to tamto na EURO coraz bliżej :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy najbliższej okazji mam zamiar , tak właśnie zapłacic na bramkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy najbliższej okazji mam zamiar , tak właśnie zapłacic na bramkach

Też tak zrobię i to specjalnie uzbieram całą kwotę w jednogroszówkach i powiem żeby sobie przeliczyła bo nie jestem pewien czy się zgadza a niech mi tylko spróbuje coś powiedzieć o odliczonej kwocie to jej powiem żeby mi pokazała jakiś paragraf na to i że kwota jest odliczona tylko nie wiem czy na 100% się zgadza więc lepiej żeby sobie przeliczyła :kox: i będę już zawsze płacił w jak najdrobniejszym bilonie na bramkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy najbliższej okazji mam zamiar , tak właśnie zapłacic na bramkach

Też tak zrobię i to specjalnie uzbieram całą kwotę w jednogroszówkach i powiem żeby sobie przeliczyła bo nie jestem pewien czy się zgadza a niech mi tylko spróbuje coś powiedzieć o odliczonej kwocie to jej powiem żeby mi pokazała jakiś paragraf na to i że kwota jest odliczona tylko nie wiem czy na 100% się zgadza więc lepiej żeby sobie przeliczyła :kox: i będę już zawsze płacił w jak najdrobniejszym bilonie na bramkach :)

dokładnie ,h...... na to zawsze będę miał czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko koniecznie dajcie za mało,baba przeliczy,powie,że mało,a wy -niemożliwe :no:,pani liczy jeszcze raz :disgust:

jak sie będzie pultała,liczcie sami,w ten sposób możecie przeciągać w nieskończoność,ona liczy -mało,wy liczycie -zgadza się :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio na bramkach na Balicach byłem świadkiem jak koleś z mietka dał babie 200 zł a ta mu nie miała wydać i mówi mu aby pasazerowie poszukali. On na to, że jest śmieszna i , że jesli nie jest przygotowana do pracy to niech zamknie tą " bude z hot dogami " :kox: :kox: na co babka zadzwonila po jakas tam obsługe i doniesli jej bilon... ale jak to w Polsce... ku**a trwało to z 10 minut ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko koniecznie dajcie za mało,baba przeliczy,powie,że mało,a wy -niemożliwe :no:,pani liczy jeszcze raz :disgust:

jak sie będzie pultała,liczcie sami,w ten sposób możecie przeciągać w nieskończoność,ona liczy -mało,wy liczycie -zgadza się :gwizdanie:

A i tak zrobię jak mnie baba wku*wi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Mi sie zdaje czy wszyscy maja za duzo czasu :mysli: Mnie osobiscie by wkurwil ktos kto przede Mna by zaczal placic jakimis smiesznymi drobniakami :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...