Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Srebrny Avant 1.9tdi ++

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mysle ze na tych silnikach bez modow robisz pol miliona km bez problemu.

Po modach prognozuje ci polowe z tego... :mysli

:polew: :polew: :polew: :polew:

gleba ok :good:

Opublikowano

Piotrus- o co kaman ze lejesz? :)

Opublikowano

Andrzej jeszcze musisz sporo poczytac o tuningu :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Po modach prognozuje ci polowe z tego...

to większość na tym forum już umarło :decayed:

ładne autko ale nie rób tych HDRów które nawet nie są HDRami bo aż oczy bolą :decayed:

Opublikowano
Po modach prognozuje ci polowe z tego...

to większość na tym forum już umarło :decayed:

Kazdy jest panem swojego losu, i zrobi jak uwaza. Wiem jak sie robi softy. Ale zostawmy ten temat, bo i tak kazdy zostanie przy swoim zdaniu. :]

Opublikowano

fajne autko :wink4:

Opublikowano
Kazdy jest panem swojego losu, i zrobi jak uwaza.

dokładnie... zresztą wysrany silnik jest okazją do poważnych modów :decayed::slina:

Opublikowano
  • Autor

Plany są takie że najpierw chip (może uda się w czerwcu) a turbo AWX jak to padnie.. Jeszcze wywalę kata.

Większych modów nie planuję jeśli chodzi o silnik.

Może po wakacjach dojdą amory o skróconym skoku do obecnych sprężyn ale póki co brak $$ na realizację planów. Amory seryjne dają radę i maja ok 70% sprawności (dzisiaj na przeglądzie)

Opublikowano

z amorami to bywa tak że dziś są nówki a jutro wyleją... nie ma zasady :wink4:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

mały update,

Auto dostało nowy silnik (wcześniejszy wykończył jeden mechanik partacz z Częstochowy), wkrótce sterownik firmy ABT ( http://www.abt-sportsline.de/uploads/tx_comabt/1J_119_140_AJM.pdf ), wedlug tunera 140ps i 340nm ... Całość została doprowadzona do idealnego stanu, wskoczył nowy rozrzad, filtry, wiskoza, oleje, filtry, poduszki pod silnikiem, zaślepiony EGR, itd...

Póki co nie planuje żadnych modów gdyż trzeba teraz co nieco odjeździć. Jakieś nowe fotki wrzucę wkrótce. A wykres jak pojade autem na hamownię.

Opublikowano

Ciekawe czy nadal jest ta moc co podaje tuner :cool1:

Mam u siebie też soft ABT i jestem ciekaw ile by wypluł na hamowni :mysli:

Opublikowano
  • Autor

zmierzylem serie i wyszła 125ps a teraz rożnica jest dość znaczna więc wedlug mnie moze byc te 140ps chociaż doładowanie to 1,2bar max ..

Opublikowano

zmierzylem serie i wyszła 125ps a teraz rożnica jest dość znaczna więc wedlug mnie moze byc te 140ps chociaż doładowanie to 1,2bar max ..

i wiecej nie bedzie na GT15 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

wykres.jpg

Taki podglądowy wykres.. 142ps i 338nm

Opublikowano

a skad ten dolek przy 3,2tys na mocy a w nm go nie ma? :naughty:

Opublikowano

robiłes pomiar pewnie na Dk1, gdzie pełno nierownosci, wiec czego oczekiwac :naughty:

Opublikowano

Ile dałeś za blachy ? :kox:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Sezon 2012

Zrobione zmiany na sezon 2012 to:

- Zestaw HID 5000k

- Turbo awx + program = 162ps i 370nm

AJM_turbo_AWX.jpg

- Sprężyny 1BE + amortyzatory MTS o skroconym skoku

1be_bok.jpg

Opublikowano

te pierdo)()()(e listwy drzwiowe

Opublikowano
  • Autor

po wyplacie będzie nowa listwa.. ale lepiej jakby ich w ogóle nie bylo :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.