Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zatrzymany kierowca Srebrnego Audi A4 wymachiwal mieczem SAMURAJSKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wlasnie ogladalem na polsacie akcje policji ktora zatrzymala kolesia z audi a4 , posiadał przy sobie miecz samurajski i pistolet

tak sie zastanawiam czy to nie ktos od nas bo jeszcze pij ballantines-a

25 luty 2010 godzina 18.00 tak leciala drogówka na polsacie 2[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 18:30_________________________________________________moje pytanie czy nie wiecie cos wiecej ?

Opublikowano

Główny bohater nie chce się przyznać :decayed:

Opublikowano

Pewnie Musaszi :polew: :polew:

Opublikowano

Widziałem w programie komenda biegał po stacji benzynowej z mieczem - jakiś debil :thumbdown: Nie było mu do śmiechu jak go przetrzepali i jeszcze klamke znaleźli w srebrnym A4 b5 Avant.

Opublikowano

Pewnie ktos z eu :polew:

Opublikowano

Pewnie ktos z eu :polew:

na 100% :decayed:

Opublikowano

To już było kiedyś kiedyś, ładnych parę lat temu. Oglądałeś powtórkę :) Z tego co kojarzę to to było nawet ponad 3-4 lata temu, jak nie więcej :) Przynajmniej taki odcinek oglądałem tej drogówki na TV4, jak kiedyś puszczali, wtedy to były odcinki dość świeże. Chyba że to coś innego niż mi się kojarzy, ale dokładnie taka akcja była, koleś na stacji benzynowej z mieczem :) Jakiś łysy chyba, z kimś tam jechał, albo ktoś po niego przyjechał jak policja go zgarnęła :mysli: Już nie pamiętam dokładnie :)

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew:

czy czasami adas nie ma czarnego , ktorego juz chhce sprzedac >?

Opublikowano

Pewnie Musaszi :polew: :polew:

:cool1::polew:

Opublikowano

:polew: :polew:

czy czasami adas nie ma czarnego , ktorego juz chhce sprzedac >?

Trzeniu też ma czarne Audi :kox:

Opublikowano

Przed chwilą znowu leciał ten program na polsat 2 :polew: hehe świr miał ponad promil a wyglądał jakby miał conajmniej 3 :mysli: a najlepsze że policjant nie umiał odbezpieczyć tej broni która woził oprócz miecza :polew:

Opublikowano

Przed chwilą znowu leciał ten program na polsat 2 :polew: hehe świr miał ponad promil a wyglądał jakby miał conajmniej 3 :mysli: a najlepsze że policjant nie umiał odbezpieczyć tej broni która woził oprócz miecza :polew:

Mam Polsat, Polsat Sport ale 2 już nie :kwasny: Ma ktoś może namiary na ten filmik w sieci?

Opublikowano

Prosze prosze coś w temacie:

http://www.portel.pl/artykul.php3?i=41233

To ja już nikogo nie wyprzedzam :cool1: ostatnio też miałem podobną sytuacje ale nie aż tak dramatyczną :mysli: wyprzedziłem Opla Astre a typ się tak zdenerwował że nie dał rady wyprzedzić mnie na ekspresówce to postanowił mnie wyprzedzić tuż przed światłami, na przejściu dla pieszych i podwójnej ciągłej :disgust: heh oj ta chora ambicja :thumbdown:

Opublikowano

Przed chwilą znowu leciał ten program na polsat 2 :polew: hehe świr miał ponad promil a wyglądał jakby miał conajmniej 3 :mysli: a najlepsze że policjant nie umiał odbezpieczyć tej broni która woził oprócz miecza :polew:

Mam Polsat, Polsat Sport ale 2 już nie :kwasny: Ma ktoś może namiary na ten filmik w sieci?

to na pewno nie to, ale też srebro

Opublikowano

Spoko filmik :polew: ciekawe jaki mandat dostał? :evil:

Opublikowano

Mnie to bardziej ciekawi jaki ma silnik pod maska :mysli:

Pewnie z 1.8, co? :gwizdanie:

Opublikowano

kiera s-line, ale siedzenia zwykle, nawet nie pol-kubelki

Opublikowano

niezły filmik, może macie więcej z udziałem :audi: and Police ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.