Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zatrzymany kierowca Srebrnego Audi A4 wymachiwal mieczem SAMURAJSKIM


Dzo-Dzo

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie ogladalem na polsacie akcje policji ktora zatrzymala kolesia z audi a4 , posiadał przy sobie miecz samurajski i pistolet

tak sie zastanawiam czy to nie ktos od nas bo jeszcze pij ballantines-a

25 luty 2010 godzina 18.00 tak leciala drogówka na polsacie 2[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 18:30_________________________________________________moje pytanie czy nie wiecie cos wiecej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w programie komenda biegał po stacji benzynowej z mieczem - jakiś debil :thumbdown: Nie było mu do śmiechu jak go przetrzepali i jeszcze klamke znaleźli w srebrnym A4 b5 Avant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już było kiedyś kiedyś, ładnych parę lat temu. Oglądałeś powtórkę :) Z tego co kojarzę to to było nawet ponad 3-4 lata temu, jak nie więcej :) Przynajmniej taki odcinek oglądałem tej drogówki na TV4, jak kiedyś puszczali, wtedy to były odcinki dość świeże. Chyba że to coś innego niż mi się kojarzy, ale dokładnie taka akcja była, koleś na stacji benzynowej z mieczem :) Jakiś łysy chyba, z kimś tam jechał, albo ktoś po niego przyjechał jak policja go zgarnęła :mysli: Już nie pamiętam dokładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew:

czy czasami adas nie ma czarnego , ktorego juz chhce sprzedac >?

Trzeniu też ma czarne Audi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą znowu leciał ten program na polsat 2 :polew: hehe świr miał ponad promil a wyglądał jakby miał conajmniej 3 :mysli: a najlepsze że policjant nie umiał odbezpieczyć tej broni która woził oprócz miecza :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą znowu leciał ten program na polsat 2 :polew: hehe świr miał ponad promil a wyglądał jakby miał conajmniej 3 :mysli: a najlepsze że policjant nie umiał odbezpieczyć tej broni która woził oprócz miecza :polew:

Mam Polsat, Polsat Sport ale 2 już nie :kwasny: Ma ktoś może namiary na ten filmik w sieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze prosze coś w temacie:

http://www.portel.pl/artykul.php3?i=41233

To ja już nikogo nie wyprzedzam :cool1: ostatnio też miałem podobną sytuacje ale nie aż tak dramatyczną :mysli: wyprzedziłem Opla Astre a typ się tak zdenerwował że nie dał rady wyprzedzić mnie na ekspresówce to postanowił mnie wyprzedzić tuż przed światłami, na przejściu dla pieszych i podwójnej ciągłej :disgust: heh oj ta chora ambicja :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą znowu leciał ten program na polsat 2 :polew: hehe świr miał ponad promil a wyglądał jakby miał conajmniej 3 :mysli: a najlepsze że policjant nie umiał odbezpieczyć tej broni która woził oprócz miecza :polew:

Mam Polsat, Polsat Sport ale 2 już nie :kwasny: Ma ktoś może namiary na ten filmik w sieci?

to na pewno nie to, ale też srebro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...