Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] MyOwn, MyLove ;)


kaos

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczoznawca wycenil auto na 74k ale to tylko rzeczoznawca. Sam sie nie znam ale jak patrzylem na ceny na allegro to cena wyposrodkowana.

mnie troszke lepsza wersja z tym samym przebiegiem kosztowala 66k w sierpniu 09' :naughty: gratuluje zakupu tak czy siak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczoznawca wycenil auto na 74k ale to tylko rzeczoznawca. Sam sie nie znam ale jak patrzylem na ceny na allegro to cena wyposrodkowana.

nie zrozum mnie zle , jak auto krajowe , nie bite jest kompletnie wypoasazone z pewno hitroria to na pewno warte tych pieniedzy.Ja nie wierze w okazje za 50 K z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczoznawca wycenil auto na 74k ale to tylko rzeczoznawca. Sam sie nie znam ale jak patrzylem na ceny na allegro to cena wyposrodkowana.

nie zrozum mnie zle , jak auto krajowe , nie bite jest kompletnie wypoasazone z pewno hitroria to na pewno warte tych pieniedzy.Ja nie wierze w okazje za 50 K z allegro.

Nikt nie zarzuca koledze ze przeplacil, uwazam ze to super cena mimo wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a robi roznice bo ma fatalne pomaranczowe kieruki :wink4::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ktory ma auto z 2006 roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szczerze powiem ze nie zwrocilem uwagi na kierunki :)

ehh ten felunek teraz ciagle za mna chodzi ;) i moze jakis grill ladniejszy. sam nie wiem.

a wlasnie mam pytanie. Mam instalacje do podlaczenia telefonu w podlokietniku i podobno mozna dokupic nakladke na kazdy model telefonu zeby tam pasowal. Orientuje sie ktos o co w tym chodzi i gdzie takie cos mozna sobie zakupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ktory ma auto z 2006 roku :)

pewnys? :naughty:

a rocznikowo mam koncowka listopada 2006 wiec delikatnie starszy :) [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 13:42_________________________________________________

a wlasnie mam pytanie. Mam instalacje do podlaczenia telefonu w podlokietniku i podobno mozna dokupic nakladke na kazdy model telefonu zeby tam pasowal. Orientuje sie ktos o co w tym chodzi i gdzie takie cos mozna sobie zakupic?

na allegro, w aso...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy masz zainstalowany bluetooth w aucie. Spróbuj wyszukać telefonem z bluetoothem sygnał. Jak masz BT to nie będziesz musiał nic instalować, po prostu przypiszesz swój telefon do RNS-E i jak tylko przekręcisz kluczyk to się będą ładnie komunikowały. Ja tak mam u siebie, że w podłokietniku jest gniazdo do zestawu, ale i tak jest zbędne, szkoda kasy na dodatkowe wynalazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy masz zainstalowany bluetooth w aucie. Spróbuj wyszukać telefonem z bluetoothem sygnał. Jak masz BT to nie będziesz musiał nic instalować, po prostu przypiszesz swój telefon do RNS-E i jak tylko przekręcisz kluczyk to się będą ładnie komunikowały. Ja tak mam u siebie, że w podłokietniku jest gniazdo do zestawu, ale i tak jest zbędne, szkoda kasy na dodatkowe wynalazki.

z bluetoothem nie jest tak ciekawie bo w niektorych telefonach, przy odpowiednio dlugim gadaniu baterii ciezko nawet 1 dzien wytrzymac :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z bluetoothem nie jest tak ciekawie bo w niektorych telefonach, przy odpowiednio dlugim gadaniu baterii ciezko nawet 1 dzien wytrzymac :tongue4:

Co fakt to fakt, jeśli ktoś spędza cały dzień za kółkiem to rzeczywiście jest to problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy Panowie gadacie :naughty:

Ja mam E75, BT non stop jest włączony, bo nie chce mi się codziennie po kilka razy włączać, a nie mam w zwyczaju operować manualem i gadać w tym samym czasie i telefon trzyma 3-4 dni przy naprawdę dużej ilości rozmów :gwizdanie:

BaKterię sobie dobrze sformatujcie i będzie po problemie 9chyba, że jesteście użytkownikami Samsunga - ten mi trzymał owszem 1-1,5 dnia)

Żeby nie było OT o telefonii komórkowej, bardzo ładne zadbane autko - kasa za nie spora, ale jak wszystko sprawdzone i pewne to warto. co do 20" to niezbyt trafny wybór na PL drogi :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnys?

a rocznikowo mam koncowka listopada 2006 wiec delikatnie starszy

pewny , czyste lampy i delikatnie poprawione przyciski na konsoli mialy tylko roczniki 2007 w gore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze ja tez mam biale :) ale dlatego ze samochod jest juz rocznikowo 2007 ;) i przyciski na konsoli z chromami :)

6ff3bf17177aa2d0med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...