Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE 1,9]wreszcie moj avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ogólnie ładna ale..

kierownica i radio tak mi nie leży, że w pierwszej kolejności bym je wyrzucił!

jak na auto za takie siano to chyba strasznie biedna jest.. ale wiele wnętrza nie widać

opisz co tam w niej siedzi??

co do szybek - myślę, że to dobry pomysł.

Opublikowano

Ładniutka jest, troche faktycznie te felgi wyglądają na za małe wymieniłbym je w pierwszej kolejności :audi::a4fan::afro:

Opublikowano

jak nie chcesz być leszczem to przyciemniaj !

:cool:

żartuje, nie rób wiochy z ładnego auta

:bicz:

Opublikowano

prosze o sugestie , przyciemniac szyby czy nie?

hehe.. co za pytanie wogóle. Jasne że przyciemniac. 60%, a boczne kierowcy 30% żeby sie pieski nie czepiały. I będzie malina.

każda folia użyta da efekt poniżej wymaganych 70% przepuszczalności światła. napewno są już seryjnie przyciemnione. wg. Mnie ciemnij :) wrzuć jakąś ładną fele 18 cali może np. MAM samochód naprawde piękny :)

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za sugestie .18cali nie za duze?.Pierwsze napewno beda szyby,a potem zobaczymy.

Opublikowano

18. są w sam raz... do :a4fan:

Opublikowano

Fajna bryczka, silniczek tylko troszke moze słaby ale ogólnie OK.

Ktoś wczesniej napisał ze bidna wersja.....najlepiej jest skrytykowac.

Felgi fakt większe by sie przydały, co do przyciemniania szyb to mam mieszane odczucia.

Gratulacje zakupu!

Opublikowano
golasek ale ładny golasek :grin:

tak to ja napisałem... i nie krytykuję tylko stwierdzam fakt że golasek ( ale i stwierdzam fakt że ładny...)

Opublikowano

tak to ja napisałem... i nie krytykuję tylko stwierdzam fakt że golasek ( ale i stwierdzam fakt że ładny...)

akurat to nie do Ciebie sie tyczyło :D :D :D

bo wypowiedzi nie których sa poprostu masakrujące........

Opublikowano

faktycznie silnieczek troche slaby więc chips by sie przydał ale fura jest pewnie jeszcze na gwarancji :mysli:

no i felunek mniej mikry :dance:

Opublikowano

Mysle o czipie , jest tutaj fajny warsztat co podnosi moc z 115 na 150 koszt to ok 500euro, ile biora w Polsce

http://www.autotuneheinz.be/autotuneheinz.

co do czipa w polsce zagadaj z kolegą Rogalottim (czytając opinię na forum na pewno nie będziesz żałował)

Opublikowano

miodzio , moze jakas ladniejsza i wieksza fela?? :)

  • 1 rok później...
Opublikowano

gratuluje sliczna B7 :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

bardzo ładne auto a przyciemnione szyby dadza jeszcze lepszy efekt :hi:

  • 2 lata później...
Opublikowano

Zmień sobie fotele na s line a szyby przyciemnij ja jak auto umyje to ci zrobię foty to zobaczysz jak wyglądają z przyciemnionymi szybami mam ten sam kolor :good: :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.