Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...


MercDG

Rekomendowane odpowiedzi

ale to kółko z merca nie zaciekawie się prezentuje :gwizdanie:

to dobrze bo to jedne z moich typow na ten sezon :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill RS4 na pokładzie

:radocha:IMG_4991.jpg:radocha:

Mam zamiar pomalować cały grill na czarny mat/połysk jeszcze nie wiem :mysli: znaczek CCCO zostaje taki jest :)

ile za niego dałeś? będzie miazga zdejmij ramkę i ją sama pomaluj czarno na połysk (patrz moje foto mam tak samo) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile za niego dałeś? będzie miazga zdejmij ramkę i ją sama pomaluj czarno na połysk (patrz moje foto mam tak samo) ;)

380 :naughty: Właśnie tak mam zamiar zrobić, jeszcze się zastanawiam czy całego nie odświeżyć malując wszystko oprócz znaczka CCCO :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile za niego dałeś? będzie miazga zdejmij ramkę i ją sama pomaluj czarno na połysk (patrz moje foto mam tak samo) ;)

380 :naughty: Właśnie tak mam zamiar zrobić, jeszcze się zastanawiam czy całego nie odświeżyć malując wszystko oprócz znaczka CCCO :mysli:

:no: pomaluj tylko rankę i bedzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile za niego dałeś? będzie miazga zdejmij ramkę i ją sama pomaluj czarno na połysk (patrz moje foto mam tak samo) ;)

380 :naughty: Właśnie tak mam zamiar zrobić, jeszcze się zastanawiam czy całego nie odświeżyć malując wszystko oprócz znaczka CCCO :mysli:

:no: pomaluj tylko rankę i bedzie :good:

Cristoforo, miał całego malowanego i wyglądał koksik, tylko trzeba to profesjonalnie zrobić :wink4: on miał jakąś farbą z silikonem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cristoforo, miał całego malowanego i wyglądał koksik, tylko trzeba to profesjonalnie zrobić :wink4: on miał jakąś farbą z silikonem :good:

Noo właśnie o takie coś mi chodziło, ale narazie odpuszcze temat i pomaluje samą ramkę :good:

BTW: Jutro będzie montaż kiery i grilla to pewnie jakieś zdjęcia wrzuce :)[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 13:02_________________________________________________Narazie takie tylko fotki nie ma sensu robic nic lepszego, bo auto brudne jak.. :disgust:

img4998z.th.jpgimg5004j.th.jpg

img5005du.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do maski to chciałem coś w tym stylu:

whiteblacka4.th.jpg

:jerk:

idź tym tropem....

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spryskiwacz odstaje, albo mam schiza? :gwizdanie:

NIe masz, odstaje tak od zimy już i nie wiem co z nim zrobić, tą nakładke da się jakoś ściągnać żeby zobaczyć co tam sie stało?

Myj furę i wstaw zdjęcia. Ja jak swoje umyłem w sobotę to nie poznałem mojego auta :decayed:

Może nawet dzisiaj mi sie uda podjechać na myjnie, bo juz nie moge patrzeć na ten syf. Białe auto ma to do siebie że co chwile trzeba je myć, ale jak sie je już umyje to wygląda :kox:

[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 12:31_________________________________________________Autko dostało springi H&R -30 i alu RIAL 17'' z przodu 225/45 z tyłu 235/45 :gwizdanie:

siadła całkiem ładnie może przód ciut za wysoko, ale ogólnie jestem zadowolony z efektu wizualnego:

audife.th.jpg

A tak się prezentuje na tych alu:

img5207d.jpg

Reszta zdjęć na 1 stronie wątku :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest :good: :good:

pewnie wiesz co psuje efekt.... listwa ale to do zrobienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...