Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...


MercDG

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie mod konsoli 2din kosztował ponad 3koła:facepalm: bo zapoczątkował car audio, którego do dzisiaj nie skończyłem:facepalm:

:decayed:

Przodownicy zawsze mają najtrudniej :naughty: Ja lece po taniości :decayed:

Teraz będe szukał 2lata radia zanim sie zdecyduje na coś :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj cyne jak coś znajdziesz bo ja też szukał będę czegoś tak do 1200 zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj cyne jak coś znajdziesz bo ja też szukał będę czegoś tak do 1200 zł :wink:

Spoko też w takiej kwocie chciał bym sie zmieścić, tyle że mam parcie na nawigacje zobaczymy co z tego wyjdzie :wink:

Ps. mieszek dotarł, thx :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz ciut trudniej bo z Navi to ciężko będzie chyba w tej kwocie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da rade bez problemu:wink:

Poka jakie to modele ?

Lepiej kupić full dotykalski czy takie tylko trochę ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da rade bez problemu:wink:

Poka jakie to modele ?

Lepiej kupić full dotykalski czy takie tylko trochę ? :decayed:

Kowi gdzieś pisał, że takie tylko troche dotykalskie są dobre, bo jednak w fizyczny guzik jest łatwiej trafić w trasie :decayed:

Z moich poszukiwań na tą chwile wyszło mi coś takiego GMS 6203 DVD DiVx USB Navigacja GPS Bluetooth Łódź (3301818411) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga, według mnie ekran dotykowy fajny, ale przycik fizyczny do podgłaszania czy przerzucania piosenek to dobra rzecz, no chyba ze zainwestujesz w pilot na kierownice:wink:

Ja ciagle polecam cos z serii Pioneer AVIC F9X0, w uzywce mozna trafic cos ponizej tysiaka tylko trzeba polowac, takto standardowa cena od paru lat to 1100-1500:wink: Jeśli ma to być z nawigacją

!!! PIONEER AVIC F900BT NAVI BLUETOOTH GPS DVD USB (3296876187) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ja mam u siebie taki model

PIONEER AVH-3200BT ŁADNY MODEL Z DVD BLUETOOTH USB (3303623082) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

KENWOOD DNX5220BT DVD, USB, NAVI GARMIN, BLUETOOTH (3300423142) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ----------

ALPINE IVE-W530BT BEZKONKURENCYJNA Z DVD BLUETOOTH (3303626160) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid, sam myśle o radiu z tej kategorii cenowej i jakościowej :decayed::decayed:

mi sie w oczy rzucił inny model mianowicie : NAJNOWSZY KRUGER&MATZ 2 DIN + ANTENA TV GRATIS (3280555905) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid, sam myśle o radiu z tej kategorii cenowej i jakościowej :decayed::decayed:

mi sie w oczy rzucił inny model mianowicie : NAJNOWSZY KRUGER&MATZ 2 DIN + ANTENA TV GRATIS (3280555905) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Fajne to radio dobra cena i ma wszystko czego szukam jedynie boje sie tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid, sam myśle o radiu z tej kategorii cenowej i jakościowej :decayed::decayed:

mi sie w oczy rzucił inny model mianowicie : NAJNOWSZY KRUGER&MATZ 2 DIN + ANTENA TV GRATIS (3280555905) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Fajne to radio dobra cena i ma wszystko czego szukam jedynie boje sie tej firmy.

chyba coś pomyśle o takim radiu... ale juz chyba do następny B5....

taka piękna pogoda .. może robimy jakąś sesyje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz leze na kacu wiec w auto nie wsiadam, na 15 mam egzamin, ale powinno szybko pujsc :decayed: Auto brudne, ale moge umyc na szybko w jakiejs bezdotykowej tak o 17 mysle ze moglbym gdzies podjechac. Jakas propozycja miejsca do fotek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ustawimy sie na przyszla niedziele? Narucham lustro i cos pstrykniemy, moze wpadnie ktos jeszcze z zaglebia.

Wysłane z mojego GT-I9070

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ustawimy sie na przyszla niedziele? Narucham lustro i cos pstrykniemy, moze wpadnie ktos jeszcze z zaglebia.

Wysłane z mojego GT-I9070

Kurde w piatek jade na wesele wracam w poniedzialek:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał ogarnijmy coś dzisiaj :) pogoda marzenie....

---------- Post dopisany at 11:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ----------

ja o 14 jestem na obiedzie na niwce wiec na 17 spokojnie jestem wolny ... fura umyta tylko przetre z kurzu :)

ps. ładuje aparacik i wezme statyw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Dawid masz ochote to ustawimy się we dwóch dzis a za dwa tygodnie coś konkretnego się zorganizuje u nas w okolicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie dam rady. Spróbuje ustawic mini spota za dwa tyg :rolleyes:

może 21 albo 22 bo będę w tym czasie w PL?:naughty:

jakbyście się tak zgadali to dajcie info na PW bo mam mało czasu na forum:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...