Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVV] Drgania przy hamowaniu


monk110

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!!.Otóż mam pewien problem-podczas hamowania drga pedał gazu,kierownica,trzęsie cały przód samochodu.Tarcze wymienione,klocki wymienione dwa dni temu.Dodam że problem pojawił się przed wymianą tarcz i klocków.Proszę o pomoc co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobną sytuację - tylko że przed wyminą kierownica drgała jak szalona a teraz o delikatnie jakby coś nie było spasowane -najwidoczniej kuzyn mechanik się nie spisał (twierdził, że wymiana tarcz to pryszcz), po długim weekendzie pojadę do kogoś innego. Przy wciśnięciu pedału hamulca czuję bardziej pod nogą niż na kierownicy jakieś drgania.

Nowe tarcze klocki i płyn ATE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy,problem był bardzo prozaiczny,otóż do wymiany były klocki i tarcze ale......z tyłu,wszyscy zawsze piszą przy drganiach -wymień tarcze ,klocki z przodu.Drgania to nie zawsze przód Panowie,tył terz trzeba sprawdzać!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja panowie mam bicie przy hamowaniu miałem zmienniane tarcze i kolcki z przodu ale nie wiem na jakie :disgust: bo to zmieniał mi miechanik i sam kupował to było tydzień po kupnie auta i od tego czasu tak sie poruszam w kołach u mnie napewno niepa problemu bo czy to na letnich czy zimowych to bicie występowało pewnie jakieś tarcze krzywe?? Jak będe miał czas to rozbiore i zobacze co jest grane może wystarczy przeczyścić piaste :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...