Skocz do zawartości
IGNOROWANY

TDU2 - Test Drive Unlimited 2


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny gameplay :decayed:

Szkoda że w GT5 tak nie myją auta :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jade kupic :decayed: :decayed: :decayed:

Jedz jedz :decayed:

jedna rzecz jest irytująca w salonie audi a mianowicie brak Audi RS4 znanego z 1-szej części TDU :disgust::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie ma RS4... co V8 to V8.

Wlasnie instaluje mi sie na xboxowym dysku, kiera rozstawiona, smuggler 0,7 w lodowce... nocka przede mna :naughty:[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 16:09_________________________________________________na razie jestem mocno rozczarowany, w szczegolnosci gra na kierownicy ssie :thumbdown:[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 17:31_________________________________________________tak na szybko:

- graficznie przecietnie... nie czuje roznicy miedzy TDU, a TDU2, Shift, czy FM3 (a nawet GTA, ktore tez ma duzy otwarty swiat) sa na duzo wyzszym poziomie

- kokpity slabe - jak ktos gra na manualu i z kokpitu najczesciej nie widzi w ogole obrotomierza !

- noc jest fajna

- autostrada sie fajnie plynie...

- simsowy klimat strasznei INFANTYLNY :thumbdown:

ogolnie im gram dluzej tym bardziej sie wciagam, ale np. wyskoczylem gdzies poza miasto i nagle klimat okolicy zmienil sie w dziki zachod :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FULL, wersa angielska :)

Ogolnie gra dla freakow, ktorzy beda sie spuszczaca jadac swoja ulubiona fura po miescie... :D

Aha - realizm... masakra. Mam wrazenie, ze duzo lepsza fizyka byla w TDU:1.

Wczoraj gralem w sumie krotko, moze 2h, dzis znowu -powalcze i opisze swoje wrazenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak myslalem,- kupa :(

szkoda,naprawdę czekałem na ten tytuł... ale 12 latki się zapewne ucieszą. :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gobi sam zagrasz to wydasz opinie, nic nie jest przesądzone, kolega od dwóch dni gra w wersję na X360 i bardzo gierkę chwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna powiedziec, ze gra jest zla. Plusem, ze urozmaicili zadania, a to masz zaprowadzic auto do serwisu, a to kogos sledzisz... choc np. sledzeine jest irytujace. Jedziesz za autem, jedzie 60kmh, skreca na skrzyzowaniu i nagle odchodzi niczym Veyron, tak ze ledwo je dogadaniasz, albo nie dajesz rady, bo nie ma czasu na reakcje.

Sa tez bugi. Screen tearing czesto, wczoraj np. jakis dzwiek dziwny mi sie wlaczyl podczas jazdy, jakby kosiarka pracowala na tylnim fotelu :)

Realizm strasznie mnie zawiodl. Poslizgi sa z d*py, zupelnie nie do kontrolowania... myslalem, ze jak wchodze w zakret Mustangiem, albo Camaro to ladnie dupka zarzuci, poczuje to na kierownicy, a tu zonk...

Grafika jednak jest lepsza, to widac... ale jak na 2011 rok - szalu nie ma zupelnie. Fajnie wyglada asfalt w deszczu. Fajnie jezdzi sie noca.

Szkola jazdy (LICENCJE) poki co takie sobie... slalom, zakrety. Zobaczymy co bedzie dalej.[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 14:34_________________________________________________Nikt wiecej nie gra ? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram, trochę dobija mnie brak realności podczas jazdy, ale ogólnie gra bardzo wciąga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak położe dziewczyny spać zaczynam game session :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram, trochę dobija mnie brak realności podczas jazdy, ale ogólnie gra bardzo wciąga :)

Fajnie sie hamuje w deszczu, co ? :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram, trochę dobija mnie brak realności podczas jazdy, ale ogólnie gra bardzo wciąga :)

Fajnie sie hamuje w deszczu, co ? :decayed: :decayed: :decayed:

Fajnie się wchodziło w zakręty Golfem GTI :polew: rzucało na wszystkie strony :D czasami też jest problem z kamerą gdy wjeżdża się do jakiegoś wiaduktu.

Ogólnie to jak dla mnie druga część to trochę ulepszona jedynka :/ więcej aut, więcej opcji w grze ale brakuje tego, na co najbardziej liczyłem czyli - model jazdy, myślałem że będzie dużo bardziej realistyczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam te same odczucia, poza tym za***iście mi brakuje dobrej muzyki... to co jest na ibizie to gnoj.

szkoda, ze nie odwzoruja kawalka USA... tylko jakies egzotyczne bananowe miejsca :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to na PC już gra wyszła ? bo powiem,że po trailerach itp średnio mnie obchodziła data wydania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pograłem trochę w wersję pecetową. Odnośnie prowadzenia to moge tylko powiedzieć że wymaga przyzwyczajenia. Po paru kilometrach spokojnie można było panowac na autem. Sytuację poprawia korekta ustawień pada. Ogólnie nie jest źle, oczywiście o realiźmie nie ma co mówić bo go tu za wiele nie ma ;) Ta gra to typowa pojeżdżawka.

Fabuła jest... po prostu jest i nie ma sensu się nad nią dłużej rozwodzić, przydała by się możliwość przerwania cut scenek ;)

Auta wykonane bardzo dobrze, środki przyzwoicie, dźwięki silników nie do końca są doparcowane. Ogólnie nie urywa doopska ale też na pewno nie jest źle.

Sama rozgrywka pomimo sztucznej fabuły jest bardzo wciągająca, wyścigi fajnie poprowadzone, kilka nowych trybów. Mi najbardziej podoba się zdobywanie poziomów, tu poza jazdą przychodzą z pomocą simsy ;) (zakupy, fryzjer i plastyk), odkrywanie nowych miejsc, wraków.

Na razie grałem tylko w singla, po premierze dojdzie do tego to co najlepsze czyli gra online z kumplami :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...