Skocz do zawartości
IGNOROWANY

TDU2 - Test Drive Unlimited 2


Rekomendowane odpowiedzi

Oj Reniu, jestes typowym fanbojem tego tytulu :gwizdanie:

Lepszy realizm oferuje zwykly NFS (nie Shift) :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąąaa o wiele lepsze opcje od tdu2.

Szkoda,nadal będę grał w tdu1 :) jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili puściłem ściaganie,z thepiratebay...

zobaczymy jak to będzie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... dzisiaj raczej podjadę do MM i zobaczę co ciekawego mają, może pod którąś konsolą będzie akurat TDU II i obczaję jak dzieciaki grają, może nawet któryś odda mi swoje "pole position" i będę mógł przetestować gre ;)

Bo na razie takie opinie czytam, że lepiej wydać te pieniądze na coś innego, chociażby NFS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NFS to co innego.

Fajne w TDU jest to, ze smigasz sobie autem po cywilnych drogach. Tego nie ma w zadnej innej grze...

Gdyby realizm byl nieco lepszy, to byloby git.

Dzwiek silnikow mnie jakos nie razi, jest okej. Widok kokpitow moglby byc lepszy... gram przez to z "morda na zderzaku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Reniu, jestes typowym fanbojem tego tytulu :gwizdanie:

Od początku mówiłem że jestem skrzywiony :decayed: nie zamierzam też nikogo przekonywać że to gra roku, idealna nie jest ale mi po prostu się podoba.

Fajne w TDU jest to, ze smigasz sobie autem po cywilnych drogach. Tego nie ma w zadnej innej grze...

O to to, to dokładnie to co mi się najbardziej podoba :thumbup: Gdy do tego doda się wspólną jazdę z kolegami to mamy fajną mieszankę i niedociągnięcia przestają być dokuczliwe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Reniu, jestes typowym fanbojem tego tytulu :gwizdanie:

Od początku mówiłem że jestem skrzywiony :decayed: nie zamierzam też nikogo przekonywać że to gra roku, idealna nie jest ale mi po prostu się podoba.

no tak... ale tak czekales na ten tytul, pograles... i co?

nie widze zebys sie nad nim rozplywal... sam chyba nie chcesz przyznac, ale na pewno liczyles na cos lepszego :wink4:

jest poprostu rozczarowanie, tzw. przehajp... kazdy liczyl, ze jednak bedzie lepiej niz w zapowiedziach i tych filmikach sprzed premiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak sądzisz? Nie rozpływam się bo nie będę nikomu narzucał mojego zdania. Ja pograłem wczoraj kilka godzin, dzisiaj cały dzień zapierdal, nie było czasu kiedy się bawić. Niedługo znowu znikam na Ibizę & Oahu :evil:

Na razie dysponuje tylko wersją offline, siła tej gry jest multi. Czekam na wersję sklepową, odpalam z kumplami sesję skype, TDU i wio pół nocki śmigać :kox: Tak było w jedynce i tutaj będzie to samo :gwizdanie:

Ja nie jestem zawiedziony tą grą, uczestniczyłem w becie więc wiedziałem dokładnie czego moge się spodziewać :cool1: Mi się widzi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Reniu, prosze Cie, nie uwazasz, ze jesli gra wychodzi 4 lata pozniej, to moglaby byc nieco bardziej "rozwinieta"? dopracowana? :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, oczekiwania były rozbujane. Wiesz ale nie ja ją tworzyłem by były teraz do mnie pretensje ;) Mam przepraszać, że mi się dobrze gra? :cool1:

Wiecie co jest najlepsze w TDU2? Oahu :kox: jazda tam to przyjemność, Ibiza ssie :decayed:

Na razie spędziłem dwa wieczorki z grą i chcę więcej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi Pirat się wykrzacza...nie wie wiem OCB ..a bardzo chciałbym gre przetestować przed zakupieniem Fulla w Empiku lub MM.. nie chce się rozczarować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu każdego placka zje :decayed:

Pograłem parę godzin ... model jazdy jest TRAGICZNY,nie ma mowy o jakiejkolwiek precyzji. Czy na padzie,czy na klawie.

Nie wiem,czy tylko ja to mam...jadąc drogą mocno wyczuwam "wspomaganie" komputera,tak jak w starych NFS jechało się 300kph przez wąskie uliczki,tak tutaj czuję,że mi lekko skręca,naprowadza... A grałem na tym trybie hardcore.

Jakiekolwiek poślizgi to śmiech na sali,silniki brzmią okay. Interkacje,czy tam te scenki z npc ,- tak mnie śmieszą,to wygląda tak biednie i głupioo. :decayed: :decayed:

A jak narazie jedyną rzeczą jaka spodobała mi się w tym crapie,jest siedzenie w aucie terenowym,gdzieś w lesie podczas deszczu... i słuchanie kropelek uderzających o szybki. To tyle.

Strasznie jest mi przykro,że wydali takie gówno :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu każdego placka zje :decayed:
:bicz:

[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 08:55_________________________________________________

a mi Pirat się wykrzacza...nie wie wiem OCB ..a bardzo chciałbym gre przetestować przed zakupieniem Fulla w Empiku lub MM.. nie chce się rozczarować.

SkidRow działa ok, nie było problemów. Spróbuj załatwić inną witaminę, u mnie ta z paczki też nie chciala się odpalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...