Skocz do zawartości
IGNOROWANY

TDU2 - Test Drive Unlimited 2


Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie bardzo lubię tdu i prawdopodobnie najwięcej z tego forum,przejeździłem po oahu...

:polew: :polew: :polew: Wątpię byś przejechał najwięcej na oahu w TDU1 ja mam prawie 3 tyś godzin wygrane w tą grę :polew: Wiec nie gadaj :naughty:

Co do tdu2 to Gra na bank jest zrobiona, skoro podali już datę premiery na luty :kox: Ale jeśli finalna wersje będzie wyglądać jak beta to ja podziękuje za taki produkt, w TDU1 tak było ze beta niczym się nie różniła od finalnej wersji :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam więcej godzin nalatane, 142 dni na jednym profilu i na drugim połowę tego :kox:

Dwójka nie jest zrobiona, beta testy daleko w polu, wiem bouczestniczę w nich, bynajmniej nie tylko jako stress tester a datę można zawsze przełożyć jak np. Gran Turismo 5 :polew:

Także panowie "Hold your horses" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie ,jak sprawdzić ile się godzin nalatało ? :)

Na jednym z moich ulubionych wozików ,- rs4 ... hehehe ,mam 31 tysięcy kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer ... jesteś zdziwiony bo nie grałeś online a to siła tej gry... po prostu jazda z kumplami po wyspie, pełen luzik :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak... ale ja nie mialem i nadal nie mam z kim w to grac ;)

poza tym IMO, to straszna strata czasu... tyle godzin :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna strata jeśli gra cały czas dawała przyjemność :cool1: Dobrze wydane pieniądze, skoro tyle czasu można było w grze spędzić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie o to chodzi... ja TDU:1 przeszedlem 2-krotnie z przyjemnoscia, poprostu w tym czasie, ktory poswieciliscie na TDU, mozna bylo zaliczyc lacznie sporo innych gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było to przecież granie non stop :cool1: były przerwy na inne tytuły :przebiegly:

Samo offline w TDU to zaledwie ułamek frajdy jaki oferuje ten tytuł :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... ale gierka wyszła w pierwszym kwartale 2007 ... już prawie 4 latka w to gram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych granie po sieci to tylko i wyłącznie rywalizacja, tutaj jest troche inaczej. Gracze spędzają setki godzin po prostu współnie jeżdżąc, wg mnie takiej gry jeszcze nie było, gdzie przyjemnośc dawało by po prostu jeżdżenie (dla niektórych) bez celu.[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 19:30_________________________________________________[br]

Nowy trailer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Paul ,to robi zesraną muzę :gwizdanie: :cool1:

O matko,jak ja tego malenczuka nie lubię :confused4: dobrze,że będzie można zagrać na angielskiej wersij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jedyna gwiazda, którą usłyszymy w grze, ale jeśli nie będziecie chcieli słuchać rodzimych celebrytów, nic nie stanie na przeszkodzie, by grać z oryginalnymi głosami i polskimi napisami.
:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...