Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Problem z klimatyzacją

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich mam wielka prosbe a mianowicie moj kolega posiada vw bora '99 ailnik AGR 1,9 TDI pisal o swoim problemie z klimatyzacja na forum vw ale nikt mu nie pomogl a ja zapewnilem go ze na naszym forum a4 moze liczyc na pomoc a mianowicie

układ klimatronik, posiada dwa czujniki, brak w tunelu doprowadzającym powietrza na przednią szybę - problem, układ działa poprawnie do chwili spadku temperatury zewnętrzenj do 3,5C, wyłacza się całkowiecie klimatyzacja nie pracuje duzy wiatrak na chłodnicy. Układ został sprawdzony w temperaturze ujemnej i dodatnie (6C), elektrycznie sprawny, wymienione obydwa czujniki temperatury. Dziekuję za pomoc.

Opublikowano

U mnie klima (sprężarka) nie włącza się poniżej 2.5oC, to normalne. W starszych modelach z tego co wiem nie włącza się poniżej 5oC

Opublikowano

potwierdzam wypowiedz kolegi wyzej :good: przyjdzie wiosna to klima znowu bedzie hulać :JC_fan:

Opublikowano

poczekaj na wyższe temperatury, VAG był ????

Opublikowano

a po co mialaby sie wlacz skoro i tak jej zimno :evil::polew:

Opublikowano

Klima nie tylko schładza powietrze wewnątrz auta.

Opublikowano

Klima nie tylko schładza powietrze wewnątrz auta.

Dokładnie, przydatna jest również jak szyby nam zaparują ... Ale autorowi wątku o to nie chodziło. Tak jak napisałem wyżej klima w :audi::a4fan: nie włącza się poniżej 2.5oC, a w modelach przed liftem poniżej 5oC. Może któryś z zielonych zamknie ten wątek, bo niepotrzebne odpowiedzi się w nim pojawiają :wink4:

Opublikowano

W twoim autku jest tak

na dworze jest ciepło klima włącza się sama lecz gdy spadnie temperatura na dworze to TY sam ją musisz wymusić tyn samym knefikiem co ją latem wyłączasz.

Zimą działa jak włącznik

Seba

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

[

Witam jestem nowym klubowiczem ale mam problem nie mogę wyłączyć funkcji ekon jak możecie to pomóżcie pozdrawiam

Opublikowano

[

Witam jestem nowym klubowiczem ale mam problem nie mogę wyłączyć funkcji ekon jak możecie to pomóżcie pozdrawiam

potrzebny jest do tego Vag, masz awarie układu albo panela

Opublikowano

A co to takiegoVag

Opublikowano

A co to takiegoVag

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Kolego wystarczy wpisac w wyszukiwarkę, to nie boli a odpowiedzi jest miliony

Vag to urządzenie do diagnostyki układów w samochodach grupy VW-skoda-audi-seat i jeszcze kilku :>

Opublikowano

bardzo miłe odpowiedzi dzieki

Opublikowano

możesz mieć też mało czynnika...

VAG programik do naszych autek... wraz z odpowiednim kabelkiem sporo wyjaśnia...

Opublikowano

Dzieki GRazny muszę podjechać do jakiegoś dobrego warsztatu idę spać pozdrawiam wszystkich nara :good: :good:

Opublikowano

[

Witam jestem nowym klubowiczem ale mam problem nie mogę wyłączyć funkcji ekon jak możecie to pomóżcie pozdrawiam

chyba włączyć :wink4:

:szukaj:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.