Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Problem z klimatyzacją


wara72

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam wielka prosbe a mianowicie moj kolega posiada vw bora '99 ailnik AGR 1,9 TDI pisal o swoim problemie z klimatyzacja na forum vw ale nikt mu nie pomogl a ja zapewnilem go ze na naszym forum a4 moze liczyc na pomoc a mianowicie

układ klimatronik, posiada dwa czujniki, brak w tunelu doprowadzającym powietrza na przednią szybę - problem, układ działa poprawnie do chwili spadku temperatury zewnętrzenj do 3,5C, wyłacza się całkowiecie klimatyzacja nie pracuje duzy wiatrak na chłodnicy. Układ został sprawdzony w temperaturze ujemnej i dodatnie (6C), elektrycznie sprawny, wymienione obydwa czujniki temperatury. Dziekuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie klima (sprężarka) nie włącza się poniżej 2.5oC, to normalne. W starszych modelach z tego co wiem nie włącza się poniżej 5oC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam wypowiedz kolegi wyzej :good: przyjdzie wiosna to klima znowu bedzie hulać :JC_fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj na wyższe temperatury, VAG był ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klima nie tylko schładza powietrze wewnątrz auta.

Dokładnie, przydatna jest również jak szyby nam zaparują ... Ale autorowi wątku o to nie chodziło. Tak jak napisałem wyżej klima w :audi::a4fan: nie włącza się poniżej 2.5oC, a w modelach przed liftem poniżej 5oC. Może któryś z zielonych zamknie ten wątek, bo niepotrzebne odpowiedzi się w nim pojawiają :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twoim autku jest tak

na dworze jest ciepło klima włącza się sama lecz gdy spadnie temperatura na dworze to TY sam ją musisz wymusić tyn samym knefikiem co ją latem wyłączasz.

Zimą działa jak włącznik

Seba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Witam jestem nowym klubowiczem ale mam problem nie mogę wyłączyć funkcji ekon jak możecie to pomóżcie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Witam jestem nowym klubowiczem ale mam problem nie mogę wyłączyć funkcji ekon jak możecie to pomóżcie pozdrawiam

potrzebny jest do tego Vag, masz awarie układu albo panela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to takiegoVag

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Kolego wystarczy wpisac w wyszukiwarkę, to nie boli a odpowiedzi jest miliony

Vag to urządzenie do diagnostyki układów w samochodach grupy VW-skoda-audi-seat i jeszcze kilku :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz mieć też mało czynnika...

VAG programik do naszych autek... wraz z odpowiednim kabelkiem sporo wyjaśnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki GRazny muszę podjechać do jakiegoś dobrego warsztatu idę spać pozdrawiam wszystkich nara :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Witam jestem nowym klubowiczem ale mam problem nie mogę wyłączyć funkcji ekon jak możecie to pomóżcie pozdrawiam

chyba włączyć :wink4:

:szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...