Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

w razie co to moge sprzedac auto za 28 000zl

do malutkiej ( naprawde malutkiej ) negocjacji

bo nie zalezy mi na sprzedazy

jesli sie sprzeda to kupuje s6 c5

a jesli nie to jezdze nia dalej i dalej rezam[br]Dopisany: 29 Listopad 2008, 19:17_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/felgi_19_opony_opony_18_radio_inne_graty_z_a4-t55275.0.html

http://www.a4-klub.pl/smf/sprzedam_moja_a4_lub_zamienie_na_s6-t55276.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się fajnie składa, że akurat takiej doinwestowanej niuni szukam :) jak wrócę z tyrki z Irlandii dam znać heh :) martwi mnie tylko zawias.. czy na piękne gładkie łódzkie drogi nie za nisko :))jak coś to odezwę się przed powrotem na prv i umówimy się na test plomby w mojej górnej szóstce :decayed: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Panie Nowaku że S6 Ci się widzi :wink4: Mój kumpel sprzedaje S6 w avancie :wink4:

http://moto.allegro.pl/item491677084_audi_s6_4_2_v8_340km_quattro_najbogatsza_wersja.html

Może byłbyś zainteresowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie poszuka to wyjdzie taniej niz kupic zadbana z pl .... ;)

fakt mozna u nas kupic padlo za 30 000zl ... ale to chyba nie o to chodzi zeby kupic s6 i w nie wlozyc jeszcze sporo

a w niemczech zaplace niewiele wiecej niz u nas za padlo a raczej bedzie ok ... ale to sie jeszcze sprawdzi ... jak sprzedam a4 to wtedy bede powoli szukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tez s3 kolegi (0-100)

i jaki czas mu wyszedł? :good:[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 22:11_________________________________________________jakies 5-6 sekund?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we dwojke ok 5.5s wychodzi na 19"

jest to 1.8T 210KM + chip

niedlugo bedzie opisana w dwoch gazetach i tvn turbo prawdopodobnie

bo jest to democar (caraudio) firmy vibe i carmanii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie zrobiona :) chciałbym kiedyś mieć taką A4, moje marzenie takie czarne kombi, normalnie cudeńko, świetnie ją zrobiłeś, respekt dla Ciebie ;]

jeśli miałbym teraz kupować furę i miałbym tyle kasy to bym się nie zastanawiał i ją od Ciebie brał ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to zycze pieniedzy na nia :gwizdanie:

:decayed:

Czyli co Paweł ... stopujesz mody , sprzedajesz czy jak ? :decayed:

Jesli nie sprzedasz czarnego ..to bedziesz modził endżajn ? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie stopuje ... po prostu caly czas jest na sprzedaz jakby co ;)

sprzeda sie to sprzeda i bede szukac s6 c5. nie to nie ;p[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 08:15_________________________________________________tak w ogole to zalozylem dzis bbsy 16" i zimowki

ja pier***e jak komfortowo... jestem w szoku ( moge wjechac w dziury !!!! :boobs::dance: )

a ciut lepiej przyspiesza ....

massakra ale roznica mowie wam

az dziwnie mi sie jezdzi ... czuje jakbym jezdzil autem taty[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 08:47_________________________________________________

kupie SZYBKO GRILL RS4 jak ktos ma uzywke lub nowy w dobrej cenie to DAWAC info na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 000zl ( wiem ze duzo i za ta cene mozna kupic polifta w dieslu zadbanego, ale mi sie nie spieszy ze sprzedaza )

w sumie to nie wiem nawet czy chce go sprzedac .... ale jesli za tyle sie znajdzie kupic to oddam

tylko dlatego ze mnie wzielo na s6 c5

dla kupujacego do wgladu oczywiscie caly kosztory modyfikacji i zmian oraz serwisu auta

( same modyfikacje to ok 20 000zl ( fele, audio, wnetrze i body s4, szyby, chip, lampy .... )

Same Audio jest warte tyle co niektore a4 na allegro ;]

do tego nowa zawiecha ori (wchacze, drazki, koncowki, lozyska, klocki ..... ) i zawias h&R to tez ponad 3000zl ( wymienione 2 miechy temu )

wszystko na ori czesciach lub najdrozszych zamiennikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać że pięknie ją wyposażyłeś :naughty:

Szkoda sprzedawać.

Cudo avant !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...