Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

xxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przyjemna, progowe listwy s-line proponuje włożyć :)

Opublikowano

ale cacuszko , śliczniutka .....a 18' do niej masz? daj fotki wnętrza....mocy rezać nie da rady w tej motorowni,więc sporo grosza zostaje na body i wnętrze

Opublikowano

bardzo ładnie się prezentuje :) jaka felga na lato?

Opublikowano

Bardzo ładna :kox: :kox: Te dokładeczki pięknie się prezentują no i dawaj wnętrze :good: :good:

Zapraszamy na spoty

http://www.a4-klub.pl/smf/plonsk_plock_okolice_najblizszy_spot_0301_g_1200_kfc-t58486.0.html

Opublikowano

Piekna :kox:

Ale kolpaki i ta fifka psuja efekt :decayed:

Opublikowano

auto fajne ale miasto tragiczne :(

Opublikowano

Z zewnątrz auto prezentuje się :kox: :kox:, ale wewnątrz mi się nie za bardzo widzi (może dlatego że jestem fanem czarnego koloru i te dywaniki jak z Dużego Fiata :sick3:) Wielki + za kolor i dokładki S line.

Może coś byś opisał np. wyposażenie, co zostało zrobione.

Pozdro !

Opublikowano

Z zewnątrz auto prezentuje się :kox: :kox:, ale wewnątrz mi się nie za bardzo widzi (może dlatego że jestem fanem czarnego koloru i te dywaniki jak z Dużego Fiata :sick3:) Wielki + za kolor i dokładki S line.

Może coś byś opisał np. wyposażenie, co zostało zrobione.

Pozdro !

ja bym nie wyśmiewał tych gumowych dywaników na co dzień w dni deszczowe,zimę z wyjątkiem wyglądu mają same + ....auto ma służyć do jazdy ,a nie od tego by stało w garażu.Ja osobiście gdyby nie moje gumowe kształtem przypominające korytko dywaniki miałbym już bagno w strefie trzymania nóg

Opublikowano

Z zewnątrz auto prezentuje się :kox: :kox:, ale wewnątrz mi się nie za bardzo widzi (może dlatego że jestem fanem czarnego koloru i te dywaniki jak z Dużego Fiata :sick3:) Wielki + za kolor i dokładki S line.

Może coś byś opisał np. wyposażenie, co zostało zrobione.

Pozdro !

ja bym nie wyśmiewał tych gumowych dywaników na co dzień,w dni deszczowe,zimę z wyjątkiem wyglądu mają same + ....auto ma służyć do jazdy ,a nie od tego by stało w garażu.Ja osobiście gdyby nie moje gumowe kształtem przypominajace korytko dywaniki miałbym już bagno w strefie trzymania nóg

ja całą zimę na materiale latam.. myślałem ze będzie hujnia :gwizdanie:

ale sie zdziwiłem, bo było dużo ladniej i estetyczniej niż gumowe (w 2 aucie)

fakt ze czasami lod sie na nich robił ale to i na gumowych :cool1:

a w materiał wsiąka woda a w gumę nie i zawsze miałem mokre ubłocone obuwie

wystarczy cały czas nawiew na nogi i bez mydła materiał jest lepszy jak dla mnie :hi:

zeby nie było ot

s-line na jasnych samochodach wygląda pięknie :slina: dokładaj listwy :cool1:

Opublikowano

Bardzo ladnie wygląda, wnętrze też dobrze utrzymane sądząc chociażby po stanie włacznika swiateł, które to w perwszych b6 wycierały sie strasznie. Fela na lato min 17 i pomyśl o ledach z tyłu ;) bedzie kox

Opublikowano

Z zewnątrz auto prezentuje się :kox: :kox:, ale wewnątrz mi się nie za bardzo widzi (może dlatego że jestem fanem czarnego koloru i te dywaniki jak z Dużego Fiata :sick3:) Wielki + za kolor i dokładki S line.

Może coś byś opisał np. wyposażenie, co zostało zrobione.

Pozdro !

ja bym nie wyśmiewał tych gumowych dywaników na co dzień,w dni deszczowe,zimę z wyjątkiem wyglądu mają same + ....auto ma służyć do jazdy ,a nie od tego by stało w garażu.Ja osobiście gdyby nie moje gumowe kształtem przypominajace korytko dywaniki miałbym już bagno w strefie trzymania nóg

ja całą zimę na materiale latam.. myślałem ze będzie hujnia :gwizdanie:

ale sie zdziwiłem, bo było dużo ladniej i estetyczniej niż gumowe (w 2 aucie)

fakt ze czasami lod sie na nich robił ale to i na gumowych :cool1:

a w materiał wsiąka woda a w gumę nie i zawsze miałem mokre ubłocone obuwie

wystarczy cały czas nawiew na nogi i bez mydła materiał jest lepszy jak dla mnie :hi:

zeby nie było ot

s-line na jasnych samochodach wygląda pięknie :slina: dokładaj listwy :cool1:

kolego esteto....sam jeżdże na welurku ale to dlatego ze tej zimy po zakupie to juz olałem ale ważna cenna uwaga dla wszystkich wyśmiewających gumowe dywaniki!!!!! pojeździsz torhce dłużej na welurku w zime i puszeczka pod podłogą odpowiedzialna za komfoert pakiet pada a to 2tyś mniej w waszych portfelach.... to tyle :cool1:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 23:25_________________________________________________gratuluje mam ten sam silniczek takie samo wnętrze.... z pakietem oświetlenia wygląda w nocy zabójczo.... :good:

Opublikowano

Bardzo ładna... A środek super :good:

Opublikowano

kolego esteto....sam jeżdże na welurku ale to dlatego ze tej zimy po zakupie to juz olałem ale ważna cenna uwaga dla wszystkich wyśmiewających gumowe dywaniki!!!!! pojeździsz torhce dłużej na welurku w zime i puszeczka pod podłogą odpowiedzialna za komfoert pakiet pada a to 2tyś mniej w waszych portfelach.... to tyle :cool1

nie wyśmiewam gumy, ale w moim przypadku to mija się z celem :gwizdanie:

jeżdżę cała zimę i jakoś nie miałem problemu, z takim założeniem to i w deszcze trzeba jeździć z gumowymi :przebiegly:

niby od czego ma mi komfort paść jak nigdy podłogi pod dywanikiem nie miałem mokrej, maja gumę pod spodem :cool1:

Opublikowano

oki ja tylko przekazuje info któe mi kolega z serwisu elekrycznego powiedział... gumę mają pod spodem ale jaoś czasami śnieg i woda się dostanie i ZONK :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.