Skocz do zawartości
IGNOROWANY

xxx


adamo076

Rekomendowane odpowiedzi

ladny kolorek :good: dokladki S LINE :wink4: pokaz srodek i napisz jakie plany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale cacuszko , śliczniutka .....a 18' do niej masz? daj fotki wnętrza....mocy rezać nie da rady w tej motorowni,więc sporo grosza zostaje na body i wnętrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładnie się prezentuje :) jaka felga na lato?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna :kox: :kox: Te dokładeczki pięknie się prezentują no i dawaj wnętrze :good: :good:

Zapraszamy na spoty

http://www.a4-klub.pl/smf/plonsk_plock_okolice_najblizszy_spot_0301_g_1200_kfc-t58486.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna :kox:

Ale kolpaki i ta fifka psuja efekt :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz auto prezentuje się :kox: :kox:, ale wewnątrz mi się nie za bardzo widzi (może dlatego że jestem fanem czarnego koloru i te dywaniki jak z Dużego Fiata :sick3:) Wielki + za kolor i dokładki S line.

Może coś byś opisał np. wyposażenie, co zostało zrobione.

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz auto prezentuje się :kox: :kox:, ale wewnątrz mi się nie za bardzo widzi (może dlatego że jestem fanem czarnego koloru i te dywaniki jak z Dużego Fiata :sick3:) Wielki + za kolor i dokładki S line.

Może coś byś opisał np. wyposażenie, co zostało zrobione.

Pozdro !

ja bym nie wyśmiewał tych gumowych dywaników na co dzień w dni deszczowe,zimę z wyjątkiem wyglądu mają same + ....auto ma służyć do jazdy ,a nie od tego by stało w garażu.Ja osobiście gdyby nie moje gumowe kształtem przypominające korytko dywaniki miałbym już bagno w strefie trzymania nóg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz auto prezentuje się :kox: :kox:, ale wewnątrz mi się nie za bardzo widzi (może dlatego że jestem fanem czarnego koloru i te dywaniki jak z Dużego Fiata :sick3:) Wielki + za kolor i dokładki S line.

Może coś byś opisał np. wyposażenie, co zostało zrobione.

Pozdro !

ja bym nie wyśmiewał tych gumowych dywaników na co dzień,w dni deszczowe,zimę z wyjątkiem wyglądu mają same + ....auto ma służyć do jazdy ,a nie od tego by stało w garażu.Ja osobiście gdyby nie moje gumowe kształtem przypominajace korytko dywaniki miałbym już bagno w strefie trzymania nóg

ja całą zimę na materiale latam.. myślałem ze będzie hujnia :gwizdanie:

ale sie zdziwiłem, bo było dużo ladniej i estetyczniej niż gumowe (w 2 aucie)

fakt ze czasami lod sie na nich robił ale to i na gumowych :cool1:

a w materiał wsiąka woda a w gumę nie i zawsze miałem mokre ubłocone obuwie

wystarczy cały czas nawiew na nogi i bez mydła materiał jest lepszy jak dla mnie :hi:

zeby nie było ot

s-line na jasnych samochodach wygląda pięknie :slina: dokładaj listwy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladnie wygląda, wnętrze też dobrze utrzymane sądząc chociażby po stanie włacznika swiateł, które to w perwszych b6 wycierały sie strasznie. Fela na lato min 17 i pomyśl o ledach z tyłu ;) bedzie kox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz auto prezentuje się :kox: :kox:, ale wewnątrz mi się nie za bardzo widzi (może dlatego że jestem fanem czarnego koloru i te dywaniki jak z Dużego Fiata :sick3:) Wielki + za kolor i dokładki S line.

Może coś byś opisał np. wyposażenie, co zostało zrobione.

Pozdro !

ja bym nie wyśmiewał tych gumowych dywaników na co dzień,w dni deszczowe,zimę z wyjątkiem wyglądu mają same + ....auto ma służyć do jazdy ,a nie od tego by stało w garażu.Ja osobiście gdyby nie moje gumowe kształtem przypominajace korytko dywaniki miałbym już bagno w strefie trzymania nóg

ja całą zimę na materiale latam.. myślałem ze będzie hujnia :gwizdanie:

ale sie zdziwiłem, bo było dużo ladniej i estetyczniej niż gumowe (w 2 aucie)

fakt ze czasami lod sie na nich robił ale to i na gumowych :cool1:

a w materiał wsiąka woda a w gumę nie i zawsze miałem mokre ubłocone obuwie

wystarczy cały czas nawiew na nogi i bez mydła materiał jest lepszy jak dla mnie :hi:

zeby nie było ot

s-line na jasnych samochodach wygląda pięknie :slina: dokładaj listwy :cool1:

kolego esteto....sam jeżdże na welurku ale to dlatego ze tej zimy po zakupie to juz olałem ale ważna cenna uwaga dla wszystkich wyśmiewających gumowe dywaniki!!!!! pojeździsz torhce dłużej na welurku w zime i puszeczka pod podłogą odpowiedzialna za komfoert pakiet pada a to 2tyś mniej w waszych portfelach.... to tyle :cool1:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 23:25_________________________________________________gratuluje mam ten sam silniczek takie samo wnętrze.... z pakietem oświetlenia wygląda w nocy zabójczo.... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego esteto....sam jeżdże na welurku ale to dlatego ze tej zimy po zakupie to juz olałem ale ważna cenna uwaga dla wszystkich wyśmiewających gumowe dywaniki!!!!! pojeździsz torhce dłużej na welurku w zime i puszeczka pod podłogą odpowiedzialna za komfoert pakiet pada a to 2tyś mniej w waszych portfelach.... to tyle :cool1

nie wyśmiewam gumy, ale w moim przypadku to mija się z celem :gwizdanie:

jeżdżę cała zimę i jakoś nie miałem problemu, z takim założeniem to i w deszcze trzeba jeździć z gumowymi :przebiegly:

niby od czego ma mi komfort paść jak nigdy podłogi pod dywanikiem nie miałem mokrej, maja gumę pod spodem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki ja tylko przekazuje info któe mi kolega z serwisu elekrycznego powiedział... gumę mają pod spodem ale jaoś czasami śnieg i woda się dostanie i ZONK :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...