Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Moje Red Tornado na nowych felach :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak się prezentuję moje A4 na nowych felgach :thumbup: 8,5x18 ET30. Z przodu opona 225/40 z tylu 255/35 ale musze zmienic na 245 bo trochę obciera o ranty :disgust: Auto na ulicy zwraca taką samą uwagę jak na poprzednich kołach więc chyba nie jest źle ;):dance:

pict3159ii8.th.jpgpict3160gu1.th.jpgpict3161bz0.th.jpg

dla przypomnienia, tak wyglądało na starych

0820055vt3.th.jpgimg9848vi6.th.jpg

Opublikowano

Fajne felgi i kolor

Opublikowano

IMO o niebo lepiej :thumbup: też musze zmienić swoje bo ma podobne do Twoich poprzednich :bicz:

Opublikowano

Bardziej niestety podobalo mi sie na starych felach.. :rolleyes:

Opublikowano

widzialem je na allegro te fele starsze :)

rozumiem ze kupiec sie znalazl, nic dziwnego bo te stare super byly :)

ale nowe org audi jeszcze lepsze

no i 18 cali - respekcik :D

dla mnie w ogole ta a4 wyglada chyba idealnie :)

Opublikowano

Alusy robia robote tak jak i u mnie :) Wogule autko idealne ;] A zmiana alu jest potrzebna bo auto nabiera innego wygladu :audi:

Opublikowano

hmm.. stare nie były złe :rolleyes: ale na nowych tez ładnie sie prezentuje 18 rox :shocked::a4fan:

Opublikowano

wg mnie te fele prezentuja zupelnie inny styl - sportowy, tamte byly bardziej w stylu pimpin' :afro:

Opublikowano

Zmiana alu wyszła na lepsze :a4fan:

Opublikowano

bardzo ladnie :> podoba mi sie

Opublikowano

Na starych felgach prezentował sie ładnie, ale nowe pasują jak ulał. Mam pytanko czy na tył masz szerszą felgę czy są jednakowe czyli 8.5 j,tylko przypuszczam , że tylna felga ma z 10 cali????

Opublikowano
  • Autor

poprzednie felgi leża w garażu i czekają na kupca. Maja 8,5 i 10". Nowe mają po 8,5"

Tak jak napisał p3ter - te felgi to zupełnie inny styl - tamte byly szerokie i ciężkie. Na nowych auto wygląda lżej i bardziej sportowo

Opublikowano

Wygląda super, stare były naprawde fajne ale tym też niczego nie brakuje musze przyznać że bardzo pasują do twojej :a4fan::thumbup:

Opublikowano

super się prezentuje

Opublikowano

No widzisz kuniak mówiłem że ta fela jest naj naj :)

Opublikowano

moim skromnym zdaniem wymiana felg to byl strzal w 10, o niebo lepiej. :a4fan: wyglada rewelacyjnie. Ja pozbyl bym sie brewek z reflektorow. Pozatym :oklaski: :thumbup:

Opublikowano

Duzo duzo lepiej na nowych alusach :thumbup:

Opublikowano

ogolnie autko super wygląda ,felga odjechana na maxa,tylko ten grill bez znaczka nie podoba mi sie...

Opublikowano

nowe felgi ładne, ale bardziej podobały mi się poprzednie :thumbup:

całokształt bardzo bardzo pozytywny :oklaski::thumbup: :thumbup: :thumbup::a4fan:

ładnie się prezentuje twoja furka... :oklaski:

gratuluje...

podoba mi sie bardzo... :thumbup::a4fan:

Opublikowano

Prawie Jak S4 Prawie robi..... małą różnicę :oklaski:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.