Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Kruciec plastikowy cieknie


kermit123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam klubowiczów!Po wymianie pompy wody pojawił sie znów niewielki wyciek plynu chlodniczego wiec znow udalem sie do servisu zeby to sprawdzic,bo myslalem ze jest zle zalozana pompa wody.Okazalo sie ze pompa jest ok,chlodnica ok tylko stwierdzono ze cieknie z kroca.

I moje pytanie jest czy ktos moze mi napisac gdzie ten krociec sie znajduje?

Czy on jest z tylu silnika,czy po prawej strony w poblizu bagnetu?

I czy ktos wie jak ta czesc sie nazywa w j.angielskim,bo chcialbym to kupic i zrobic sam.Z gory bardzo dziekuje za pomoc.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki króciec? Z twoich informacji nic nie wynika. Może chodzi o króciec, w którym znajduje się termostat z lewej strony silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję temat aby nie zaczynać nowego...

Mam tak sam problem jak kolega Kermit:

tj. cieknie z króćca z tyłu głowicy...

Ma ktoś może namiar na nr. części?

Silnik 1.9 130 AWX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję temat aby nie zaczynać nowego...

Mam tak sam problem jak kolega Kermit:

tj. cieknie z króćca z tyłu głowicy...

Ma ktoś może namiar na nr. części?

Silnik 1.9 130 AWX.

SIema

To jest tak powszechny problem w tych silnikach ze idz do zwykłego sklepu powiedz o co Ci chodzi i na 100% bedą to mieli. Ja tak zrobiłem. Zapłaciłem za nowy 25 zł i wymieniłem w 20 min. 2 śr go trzymają i 3 węże jak dobrze pamiętam. No i troche płynu zwiało. W nim tez jest czujnik temp. G62. Mam nadzieje ze o to chodzi.

Pozdro

ZC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detter czy rozwiązałeś problem? Mam tą samą usterkę, a koledzy mówili o kroćcu do B5, a nam potrzebny do B6. Tam chyba idzie metalowy? Prosze daj znać czy jest jakiś zamiennik i czy rozwiązałes ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobny problem ,po wymianie pompy wody ubywał płyn, okazło się że pękł gumowy wąż ,wychodzi on z lewej strony z tyłu silnika ,biegnie za silnikiem potem między filtrem paliwa a silnikiem i wchodzi w metaową rurkę niedaleko bagnetu oleju. Płyn cieł mi na skrzynie bo wężyk sie rospołowił .wymiana 30minut ,koszt rurki 14 funtów w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to jest ten krusiec?? :kox: ja powiem tak mi cieknie tez tam z tylu glowicy od strony wnetrza i moze to te krusiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...