Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Stłuczka z moją audiczką :/ proszę o pomoc w sposobie naprawy


szyba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wczoraj jakiś $%@$@ uderzył w moją audi.

Podejrzewam, że podczas parkowania.

Proszę o nastepujące informacje.

Czy ASO podejmuje się takich napraw ? Bo element który został zniszczony nie nadaje się raczej do wymiany.

Czy znacie naprawdę dobry warsztat w okolicach Katowic do którego mógłbym oddać to ze spokojem ?

Jakie przewidujecie koszta ?

Dodam, że nadkole w środku połamane, bak nie jest uszkodzony, zderzak też. Lekkie zarysowanie na faldze ale z tym da się żyć.

Dzięki za odpowiedź.

Zamieszczam zdjęcia tego "dzieła".

tndscf9143.th.jpg

tndscf9142.th.jpg

tndscf9141.th.jpg

tndscf9140.th.jpg

tndscf9139.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety szpachlowanko będzie lekkie chyba, ogólnie pryszcz do zrobienia, 400zł nie więcej za takie coś, moim zdaniem jak najdalej od aso, wezmą samochód zaprowadzą do jakiegoś podwykonawcy który zawalony robotą lekko odegnie i zapierdzieli szpachli pomaluje cały błotnik i wezmą za to ze 2000, poszukaj jakiegoś dobrego znajomego lakiernika, bo da się to zrobić bez malowania całego elementu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pryszcz :wink4:

Zastanawia mnie jak nadkole mogło sie połamać skoro jest szmaciane?? :blink:

U nas w Lesznie za wyklepanie tego zabrali by z 200zł, pomalowanie 250-300zł a jak dobrze bys zagadał to blacharz za 150zł by to wyklepał bo takie coś do niego to z 2 godzinki roboty z odkręcaniem i przykrecaniem koła i nadkola :)

W każdym bądz razie 500zł powinno wystarczyc i po zagięciu nie będzie śladu, a szpachli będzie tyle co nic bo wszystko jest do wyprostowania przez blacharza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz co szukać za wiele, ja odwiedziłem ostatnio ok 20 warsztatów blacharskich w Tychach i ceny były zbliżone, polecić nie polecę bo to nigdy nic nie wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie całe, koło lekko przerysowane ale nie jest źle.

Byłem się pytać u naprawde dobrego kolesia to polecił mi spawanie nowego elementu bo według niego uderzenie było mocne i mogło coś w środku sie poodginać.

Za wyciągniecię tego chciał 1500 ale powiedział że to nie będzie to samo co ma być.

No i teraz już nie wiem, spawac nowy element czy szpachlować ehh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie całe, koło lekko przerysowane ale nie jest źle.

Byłem się pytać u naprawde dobrego kolesia to polecił mi spawanie nowego elementu bo według niego uderzenie było mocne i mogło coś w środku sie poodginać.

Za wyciągniecię tego chciał 1500 ale powiedział że to nie będzie to samo co ma być.

No i teraz już nie wiem, spawac nowy element czy szpachlować ehh.

a ten naprawdę dobry koleś policzył Cie jak za zboże a tak na prawdę to sam to wyklepie i będzie gites, a Ty zwykły szarak zapłacisz tyle kasy i będziesz myślał że nie masz tam szpachli :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz temu co ci to proponował, ze ma się rozpędzic a ściana sama mu się znajdzie :wallbash:

Czy on ocipaiał?? wspawać chce kawałek błotnika?? :blink:

Na moje to tak jak napisał Pucek kolo to wyklepie a tobie nawciska, ze wspawał kawałek nowego błotnika.

Jedz do normalnego lakiernika a on juz ci poleci blacharza bo większość lakierników ma zaufanych blacharzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...