Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową


Szymoonk

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś może fotkę kabla łączącego poduszkę z taśma.,,? ale z b6. Bo gość mi przysłał razem z kiera a chyba nie taka miała być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci o wtyczkę tylko?

kierownica i przewód od poduszki z B6 i ta wypięta kostka też jest z B6 a ta podłączona kostka to juz b5

6a17380cd22f9b77med.jpg

Edytowane przez Toskańczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dołożył mi okablowanie chyba nie z tej kiedy, bo wtyczek jest więcej niż nanieść miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie jakie graty potrzebne są do zmiany kierownicy polifotowej 99 na tą 3 ramienna s line ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b5 nie ma czegos takiego jak kiera "s line".

Potrzebujesz tylko kierownice.

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o tą z tym znaczkiem na dole czerwono srebrnym, czyli zwykła metoda plug & play ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kup od polifta

Poliftowa wygląda tak jak ta w tej aukcji, najlepiej kup na forum, na aukcjach sprzedawcy często w błąd wprowadzają nie wiedząc, że to kierownica z s4 a nie z wersji S-line albo przedlifta sprzedają a piszą, że pasuje do polifta i wiele innych bzdur

http://olx.pl/oferta/kierownica-audi-a4-s4-rs4-b5-a6-s6-s-line-air-bag-CID5-IDcfyu5.html#02f5b0042d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w końcu założę nową to moja poliftowa będzie na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

Planuje wymienić na dniach kierownicę na eske, dzisiaj postanowiłem posprawdzać czy mam odpowiedni torxy i odkręciłem poduszkę w starej kierze a tu taki widok...

http://fs5.directupload.net/images/160711/j8yi6cwl.jpg

http://fs5.directupload.net/images/160711/adjfz8nx.png

teraz już wiem że nie mam co dyskutować o bezwypadkowości mojej fury :kox:

pytanie, co z tym teraz zrobić? już do mnie idzie kiera od eski razem z taśmą, czyli jak taśma ok to przewody też będą?

w ogóle myślicie po co ktoś wyj*** ten przewód? taśmę zmieniał... :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajcie proszę jakieś linki do taśmy tak żeby pasowała na wymianę, moja Audi jest przed liftem rok produkcji kwiecień 97 . Proszę też o link do obudowy. Kierownicę mam już kupiłem drewnianą ( zawsze chciałem taką mieć :) ). Czy jest na forum ktoś co już podłączał te wtyczki z okolic Grodziska Mazowieckiego w promieniu 70 km .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jeszcze kupic mamy za Ciebie i od razu zamontowac? :)

przeciez juz 1000 razy bylo rzucane linkami, zdjeciami, opisami do wtyczek, tasm i obudów.

Widze, ze na forum jestes od wczoraj, domyslam sie ze nawet nie chcialo Ci sie przeczytac paru stron wstecz, wiec przeczytaj. Bo gdybys przeczytal to bys nie pisal takich durnych postow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczka poduszki do taśmy będzie inna.. Ale małe lutowanko i działa. Przerabiam to ostatnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbiorę to najpierw u siebie i zobaczę jak jest . Zobaczę te wtyczki i wtedy będę miał obraz.

Pewnie wtedy będę miał dodatkowe pytania.

Czy ten model taśmy będzie dobry do tej zmiany u mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Ja mam polifty i wystarczyło tylko wtyczkę przelutować i gitara. Żadnych problemów, błędów w itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz jak rozbiorę dam ci znać ja jest u mnie . Ty zamontowałeś też taką taśmę jak ta od passata? obudowę zmieniałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...