Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2e63dcd142f034953f16c80aa407addb.jpg

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Jak podlaczyc kabelki. Sa 3, a kostka 5. Zdjecia nowej kostki ponizej. Tasma prostokatna.

Dzieki za odpowiedzi

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

12e9c1306a92b6ec7a0d03e5b4e60bea.jpg

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

2e63dcd142f034953f16c80aa407addb.jpg

Jak podlaczyc kabelki? Sa 3 wychodzace z samochodu, a w kostce jest 5. Zdjecia nowej kostki ponizej. Tasma prostokatna.

Dzieki za odpowiedzi

12e9c1306a92b6ec7a0d03e5b4e60bea.jpg

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Siedze w garazu i czekam na odpowiedzi:)))

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Nikt nie pomoze? Czytałem watek i jest gro pytan odnosnie kabli a dalej nie mam pojecia jak to podpiąć. Miernikiem nie chce mierzyc ktory jest od poduchy, bo mi wyskoczy blad a nie mam VAGa, zeby go potem usunac.

Dajcie mi sie nacieszyć nowa kierownica:)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Masz wszystko parę postów wcześniej opisane jak podłączyć.

Opublikowano

Dalem rade. Zostalo podlaczyc klakson i wszystko gra. Z tym ze duza tasma nie pasuje nawet do obudowy z większym otworem. Lipa, trzeba przycinać

Opublikowano

Jak masz poliftowa obudowe to wszystko pasuje na starej nie da się bez przycinania i wygląda ti do niczego. Kiera z a6 pasuje nie wiem jak z multifunkcją.

Opublikowano

Mam poliftowa obudowe i tasme prostokatna jak na zdjeciach. I nie pasuje:) zrobie zdjęcie przy najblizszej okazji

Opublikowano

Czylo jak z a6 miałaby być to też po lifcie?

Opublikowano

Ja mam obudowe poliftową i taśmę kwadratową i wszystko jest jak ori bez przycinania. Musiałeś kupić przedliftową albo jakąś inną.

Opublikowano

Witam,

Czy kiera 3-rammienna s-line na duży wieloklin podjedzie bez żadnych kombinacji u mnie ?

Auto to a4 b5 fl

Sprawdzałem u siebie mam duży wieloklin.

Edytowane przez tomasz102

Opublikowano

Witam,

Czy kiera 3-rammienna s-line na duży wieloklin podjedzie bez żadnych kombinacji u mnie ?

Auto to a4 b5 fl

Sprawdzałem u siebie mam duży wieloklin.

Z tego co widać to masz auto poliftowe więc wydaję mi się że wystarczy zdjąć kierownicę i założyć drugą. Aby odkręcić poduszkę wystarczy torx 25 odkręcić dwie śruby z tyłu kierownicy i po wyjęciu airbaga kluczem bodajże 24 odkręcić kierę.

Opublikowano

Witam,

Czy kiera 3-rammienna s-line na duży wieloklin podjedzie bez żadnych kombinacji u mnie ?

Auto to a4 b5 fl

Sprawdzałem u siebie mam duży wieloklin.

kolego sam zmieniałem na kiere od b6 trójramienną.

Weszło p&p.Jeśli polift jak u mnie to poduszk to torx a sama kierownica na klucz M12 :)

Opublikowano

Dla wszystkich którzy mają problem z podłączeniem kostki. W żółtej kostce od lewej podłączamy dwa przewodu od poduszki które idą dla czerwonej kostki przy kolumnie kierownicy. Klakson to trzeci pin i należy połączyć z czarną kostką po prawej stronie kolumny. Masę klaksonu mamy w kierownicy więc czwarty pin nie podłączałem. Mam nadzieje że pomogłem.

Opublikowano

czyli od b6 kiera podchodzi p&p do polifta b5 tak?


i kostki takie same?

Opublikowano

Witam,

Czy kiera 3-rammienna s-line na duży wieloklin podjedzie bez żadnych kombinacji u mnie ?

Auto to a4 b5 fl

Sprawdzałem u siebie mam duży wieloklin.

kolego sam zmieniałem na kiere od b6 trójramienną.

Weszło p&p.Jeśli polift jak u mnie to poduszk to torx a sama kierownica na klucz M12 :)

Na pewno od b6 ? Możesz zrobić u siebie, albo znaleźć zdjęcie w necie tej kierownicy która pasuje p&p do b5 fl ?

Opublikowano

Witam,

Czy kiera 3-rammienna s-line na duży wieloklin podjedzie bez żadnych kombinacji u mnie ?

Auto to a4 b5 fl

Sprawdzałem u siebie mam duży wieloklin.

kolego sam zmieniałem na kiere od b6 trójramienną.

Weszło p&p.Jeśli polift jak u mnie to poduszk to torx a sama kierownica na klucz M12 :)

Na pewno od b6 ? Możesz zrobić u siebie, albo znaleźć zdjęcie w necie tej kierownicy która pasuje p&p do b5 fl ?

tutaj masz u mnie.wczesniej była normalna poliftowa 4-ramienna

1d0b6e3f793c438dmed.jpgd780f23a4c969fe6med.jpg

Opublikowano

pomoże ktoś gdzie powinien być ten brązowy kabelek?

http://www.fotosik.pl/zdjecie/60dde0eeae596e31

Edytowane przez niziol13

Opublikowano

Gdzie moge dostać przejściówkę wieloklinu ?

Opublikowano

Alledrogo. Wpisz " tulejka redukcyjna kierownicy " i jest troche tego

Opublikowano

A u mnie będzie kiera trójramienna s-line pasowała bez przeróbek? rok auta to styczeń 1998, kiera czteroramienna ta nowsza, auto przedlift

np taka:http://olx.pl/oferta/audi-a4-b5-kierownica-trojramienna-s-line-CID5-IDbGRDZ.html#6facebf94b

Edytowane przez kubass025

Opublikowano

Witam. Piszę aby się upewnić, czy do a4 b5 z 95 roku podejdzie kierownica poliftowa z a6 c5 bądz a4 b6?


Witam.

Zakupiłem kierownicę + taśmę okrągłą wraz z manetkami za 80 zł co uważam że było jak promocja. Taśma jest tylko dość nietypowa. Ma powyprowadzane na przedłużkach piny na kostki do jakichś dodatkowych opcji i jest inna tak mi się wydaję niż reszta z okrągłych jakie można zakupić na allegro. Możecie mi powiedzieć czy ją spasuję (oczywiście widziałem post #249 kolegi glapsson'a żeby mi ktoś nie mówił że wszystko w temacie). Do kierownicy pasuję idealnie, jest to kiera z kombiaka wnioskując po manetkach, anglik oczywiście i prawdopodobnie od B6 lub C5. Drugie pytanie korzystając z waszej wiedzy może mi ktoś dopasować do niej odpowiednią obudowę kolumny? Z góry dzięki zdjecia poniżej.

http://zapodaj.net/63e82931bfd9a.jpg.html

http://zapodaj.net/41928c67cf039.jpg.html

http://zapodaj.net/3f29ec6ab675f.jpg.html

http://zapodaj.net/203674b0dee29.jpg.html

http://zapodaj.net/b28024415fe2a.jpg.html

http://zapodaj.net/47f604eed1ffa.jpg.html

http://zapodaj.net/757a13fcc2875.jpg.html

http://zapodaj.net/6c2cc82ef240a.jpg.html

http://zapodaj.net/c62afaac335bd.jpg.html

http://zapodaj.net/4e832ad38dc00.jpg.html


Panowie jutro pasowało by mi zamówić obudowę kolumny, doradzicie coś?

Któraś z tych będzie pasować?

http://allegro.pl/audi-a4-b5-lift-obudowa-kolumny-kierowniczej-czarn-i5814043452.html

http://allegro.pl/obudowa-oslona-kolumny-kierowniczej-audi-a4-b6-scz-i5129058711.html

http://allegro.pl/13r-audi-a5-a4-8t8-8t0-8k0-obudowa-oslona-kolumny-i5065049931.html

http://allegro.pl/audi-a4-b5-99-01-lift-obudowa-oslona-kolumny-i5763734884.html

http://allegro.pl/audi-a4-b6-oslona-obudowa-kolumny-8e0953515e-i5329582107.html

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

A u mnie będzie kiera trójramienna s-line pasowała bez przeróbek? rok auta to styczeń 1998, kiera czteroramienna ta nowsza, auto przedlift

np taka:http://olx.pl/oferta/audi-a4-b5-kierownica-trojramienna-s-line-CID5-IDbGRDZ.html#6facebf94b

Jeśli masz kierę po lifcie to trójramienna podejdzie Ci bez problemu.

Witam. Piszę aby się upewnić, czy do a4 b5 z 95 roku podejdzie kierownica poliftowa z a6 c5 bądz a4 b6?

Witam.

Zakupiłem kierownicę + taśmę okrągłą wraz z manetkami za 80 zł co uważam że było jak promocja. Taśma jest tylko dość nietypowa. Ma powyprowadzane na przedłużkach piny na kostki do jakichś dodatkowych opcji i jest inna tak mi się wydaję niż reszta z okrągłych jakie można zakupić na allegro. Możecie mi powiedzieć czy ją spasuję (oczywiście widziałem post #249 kolegi glapsson'a żeby mi ktoś nie mówił że wszystko w temacie). Do kierownicy pasuję idealnie, jest to kiera z kombiaka wnioskując po manetkach, anglik oczywiście i prawdopodobnie od B6 lub C5. Drugie pytanie korzystając z waszej wiedzy może mi ktoś dopasować do niej odpowiednią obudowę kolumny? Z góry dzięki zdjecia poniżej.

http://zapodaj.net/63e82931bfd9a.jpg.html

http://zapodaj.net/41928c67cf039.jpg.html

http://zapodaj.net/3f29ec6ab675f.jpg.html

http://zapodaj.net/203674b0dee29.jpg.html

http://zapodaj.net/b28024415fe2a.jpg.html

http://zapodaj.net/47f604eed1ffa.jpg.html

http://zapodaj.net/757a13fcc2875.jpg.html

http://zapodaj.net/6c2cc82ef240a.jpg.html

http://zapodaj.net/c62afaac335bd.jpg.html

http://zapodaj.net/4e832ad38dc00.jpg.html

Panowie jutro pasowało by mi zamówić obudowę kolumny, doradzicie coś?

Któraś z tych będzie pasować?

http://allegro.pl/audi-a4-b5-lift-obudowa-kolumny-kierowniczej-czarn-i5814043452.html

http://allegro.pl/obudowa-oslona-kolumny-kierowniczej-audi-a4-b6-scz-i5129058711.html

http://allegro.pl/13r-audi-a5-a4-8t8-8t0-8k0-obudowa-oslona-kolumny-i5065049931.html

http://allegro.pl/audi-a4-b5-99-01-lift-obudowa-oslona-kolumny-i5763734884.html

http://allegro.pl/audi-a4-b6-oslona-obudowa-kolumny-8e0953515e-i5329582107.html

Cena bardzo dobra. Obudowę kup z B5 poliftową. Poznasz ją po dużym otworze na taśmę, przedliftowa ma mniejszy. Nie bierz obudowy z innych aut bo nie będzie Ci pasować do kolumny i reszty plastików.

Potrzebujesz jeszcze redukcję żeby założyć kierownicę z lifta. http://allegro.pl/vw-golf-iii-redukcja-naba-kierownicy-i-inne-i5852338608.html

A ta Twoja taśma nie wiem czy podejdzie. Kup obudowę i spróbuj to spasować to zobaczysz czy da radę.

http://allegro.pl/tulejka-redukcyjna-kierownicy-seat-vw-audi-17-26mm-i5853291422.htmltanie redukcje

Edytowane przez Fenrir

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.