Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, wszystko jest opisane za***iście, jestem w stanie zmienić kiere tylko nie rozumiem dlaczego sa rozne zdjecia tej taśmy..Mam taśme, redukcje już skrócona, kierownice tylko brakuje mi obudowy kolumny, moze ktoś ma do sprzedania? ale chodzi o to ze mam ta okrągła taśme, a na zdjeciach niektorych widze ze jest w takiej jakby obudowie, z ktorej trzeba wylamac jakis uchwyt zeby wszystko sie spasowało.


5e26f314ea01121am.jpgpotrzebuje taka taśme tak?


bo mam taka..

http://allegro.pl/audi-a4-b5-fl-tasma-airbag-kierownicy-1j0959653b-i4594130706.html

Opublikowano

Panowie ma ktoś taką taśmę na sprzedaż bądź ma namiary na taka ? bo ja mam chyba inne google :D

Opublikowano

fajnie ze ktos odpisuje..

Edytowane przez AudiArek

Opublikowano

Witam, wszystko jest opisane za***iście, jestem w stanie zmienić kiere tylko nie rozumiem dlaczego sa rozne zdjecia tej taśmy..Mam taśme, redukcje już skrócona, kierownice tylko brakuje mi obudowy kolumny, moze ktoś ma do sprzedania? ale chodzi o to ze mam ta okrągła taśme, a na zdjeciach niektorych widze ze jest w takiej jakby obudowie, z ktorej trzeba wylamac jakis uchwyt zeby wszystko sie spasowało.

5e26f314ea01121am.jpgpotrzebuje taka taśme tak?

bo mam taka..

http://allegro.pl/audi-a4-b5-fl-tasma-airbag-kierownicy-1j0959653b-i4594130706.html

jedna i druga taśma pauje

ta ze zdjęcia nie jest w obudowie tylko jest to duża wersja występująca w autach np z esp lub automatyczną skrzynią. nie ma z nią dużo roboty wystaczy wyłamać zaznaczony bolec i montować, z okrągłą jest trochę wiecej zabawy ale jest to wszystko opisane krok po kroku w wątku wystarczy tylko trochę poszukać.

Edytowane przez huzio00

Opublikowano

Witam, wszystko jest opisane za***iście, jestem w stanie zmienić kiere tylko nie rozumiem dlaczego sa rozne zdjecia tej taśmy..Mam taśme, redukcje już skrócona, kierownice tylko brakuje mi obudowy kolumny, moze ktoś ma do sprzedania? ale chodzi o to ze mam ta okrągła taśme, a na zdjeciach niektorych widze ze jest w takiej jakby obudowie, z ktorej trzeba wylamac jakis uchwyt zeby wszystko sie spasowało.

5e26f314ea01121am.jpgpotrzebuje taka taśme tak?

bo mam taka..

http://allegro.pl/audi-a4-b5-fl-tasma-airbag-kierownicy-1j0959653b-i4594130706.html

jedna i druga taśma pauje

ta ze zdjęcia nie jest w obudowie tylko jest to duża wersja występująca w autach np z esp lub automatyczną skrzynią. nie ma z nią dużo roboty wystaczy wyłamać zaznaczony bolec i montować, z okrągłą jest trochę wiecej zabawy ale jest to wszystko opisane krok po kroku w wątku wystarczy tylko trochę poszukać.

No i gitara.. a obudowa klumny jest taka sama do kazdej tasmy?

Opublikowano

tak, taka sama

Opublikowano

witam

czy kierownice od B7 pasują do B5 ( oczywiście z redukcją )

pozdr

Opublikowano

tak, taka sama

Wiesz moze czy obudowa od a6 c5 bedzie pasowac do a4 b5?

Opublikowano

tak, taka sama

Wiesz moze czy obudowa od a6 c5 bedzie pasowac do a4 b5?

ja niestety nie wiem

Opublikowano

czy kierownice od B7 pasują do B5 ( oczywiście z redukcją )

Pasuje, tylko jest problem z poduchą...

Opublikowano

tak, taka sama

Wiesz moze czy obudowa od a6 c5 bedzie pasowac do a4 b5?

Nie będzie. Zresztą po co kombinować, kupisz z A4 to masz pewność że podejdzie, a A6 ma całkiem inne wnętrze i wystarczy że będą minimalne różnice i już nic nie spasujesz. Zwróć tylko uwagę jak będziesz kupował czy to na pewno obudowa z lifta

Opublikowano

tak, taka sama

Wiesz moze czy obudowa od a6 c5 bedzie pasowac do a4 b5?

Nie będzie. Zresztą po co kombinować, kupisz z A4 to masz pewność że podejdzie, a A6 ma całkiem inne wnętrze i wystarczy że będą minimalne różnice i już nic nie spasujesz. Zwróć tylko uwagę jak będziesz kupował czy to na pewno obudowa z lifta

Dzieki, pytam o obudowe z a6, dlatego, ze z a4 nie moge znaleźć.. ale cos wykombinuje ;)

Opublikowano

Napisz na forum w dziale kupie. Ja sam tak kupilem

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Macie może na sprzedaż wtyczki do taśmy ? Można gdzies kupić takie ustrojstwo ?

Opublikowano

Panowie jaki klucz jest potrzebny do odkręcenia kierownicy w polifcie. Pytam bo mam zamiar wymienić koło a na bank nie mam tak dużej nasadki i nie chcę odkręcać, sprawdzać, przykręcać , śmigać do sklepu po klucz i powtarzać temat od nowa :wink: A jednak musiałem... . Dla potomnych : Klucz trzpieniowy spline M12

Edytowane przez mo2

Opublikowano

Klucz spline m12 to nie bedzie ta złodziejka od kół?

Opublikowano

do kół to raczej minimum m17

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zakładał ktoś może kierownicę z b6? Co tam potrzeba?

Opublikowano

Zakładał ktoś może kierownicę z b6? Co tam potrzeba?

Wszystko jest w temacie . Tak trudno poszukać :facepalm: ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

gdyby ktoś chciał zamontować kierownice z a6 c4 np 3 ramienna to pasuje bez żadnych problemów i przeróbek :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.