Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową


Szymoonk

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a bawił się ktoś w montaż takiej kiedy do a4 b5 ??? Kierownica poduszka AirBag Audi A8 D3 4E0 (3235632210) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

tylko mnie interesuje zwykły golas bez multi... Będę wdzięczny za jakie kolwiek info... Pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo widziałem taki mod w B5 i wygląda to bajecznie.... Może trafi się ktoś kto miał z tym styczność i wie jak to ogarnąć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, w końcu zabrałem się za wymianę kiery, juz siedzi w aucie :) Oczywiście jak zawsze jest jakiś problem. Klakson chodzi, a poduszki wyskoczył błąd... Przejście jest, także taśma jest okej. Nie mam pomysłu. Znaczenia chyba nie ma w kolejności podłączenia kabelków jeżeli chodzi o te 2 z poduszki ? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Kolego jutro zrobię, tylko błąd nie zrobił się z niczego :/ Pewnie jest jakiś problem bo nie włączałem zapłonu przy odłączonej poduszce. No cóż zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też tak było. Okazało się ze poduszka się odłączyla bo mam złą kostkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też tak myślałem. A patrzyłem u kumpla i okazuje się ze jest inna. Z taką zawleczka jakby. Ze jak założysz kostkę to jeszcze to zabezpieczenie się wpina i trzyma ładnie. Odkręc poduszkę i zobacz czy się nie odłączyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już po zmianie kiery, kupiłem kiere + poduche + osłona kiery polift z angola + taśma okrągła od polifta + wtyczka do taśmy od strony wiązki auta. Całość wyrwałem w przyzwoitej cenie. Taśmę ładnie zamocowałem urywając z niej oryginalne mocowania do manetek z polifta, ażeby było dobrze, przykleiłem klejem na gorąco do manetek. Trzyma się mocno, zmiana na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd skasowany i już się nie pojawił :) Kiera bardzo poprawiła wygląd wnętrza. Podziękowania za opis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytalem ten temat ale dalej nie mam pojecia jak dokladnie podlaczyc te kable. nie robil nikt zdjec? nie czaje tych pinow itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czytajcie ze zrozumiem. Jak można mieć problem z podłączeniem 4 kabelków? Np pin 1 w kierownicy to 4 w drugiej strony taśmy 2 to 3, 3 to 2. 4 to 1.

I na przykład w kierownicy pin 1 i 2. Mają kostkę do poduszki. To z drugiej strony to są piny 4 i 3. Nie pamiętam teraz czy dokładnie takie jest oznaczenie. Sprawdź sobie. Wiesz jaką jest zasada to już sobie poradzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja miałem takie same kolory kabli czy mi sie wydaje? Łączy się zielony z zielonym , brązowo-biały z brązowo-białym a trzeci cały brązowy do masy i tyle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...