Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową


Szymoonk

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kiere 3ramienna, S-line z przyciskami +/- do automata i wczoraj jak rozkrecalem kiere, zeby oddac ja do malowania skory to zauwazylem we wnetrzu jej sa jeszcze 3 kabelki zakonczone izolacja z niczym nie polaczone, do czego one moga byc? do multifunkcji czy cos?

guziki są do zmiany biegów w automacie, raczej nic z tym nie zrobisz, sam takowe posiadam, ale u mnie one kończą się wtyczką:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jest to możliwe że coś zrobiłem żle po przykreceniu kier ma ona luzy na boki podkłatke dałem troche grubszą bo nie miałem takiej cienkiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jest to możliwe że coś zrobiłem żle po przykreceniu kier ma ona luzy na boki podkłatke dałem troche grubszą bo nie miałem takiej cienkiej

Nie mam możliwości żeby kołysała się na boki, przecież to na frezie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki wieloklin (redukcja) też występuje w golfie 3 :naughty:
No to pewnie taki kupiłem coś kojarze aukcje że pisało redukcja audi i golf ale wysłałem mejla do gościa że chce do audi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma z trójki i nie narzeka
Ja mam luzy na boki jest możliwe że zadaleko wbiłem tą obcietą redukcje bo wbiłem nachama do konca:whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez sie bijala na boki do poki nie zalozylem podkladki pod nakretke...

Wszystko by bylo pieknie gdyby mi jeszcze klakson dzialal :/

Raczej wszystko dobrze podlaczylem bo kontrolka airbagu sie nie swieci ale nie wiem czemu klakson nie dziala...

Wydaje mi sie ze bede musial wymienic tasme poduchy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez sie bijala na boki do poki nie zalozylem podkladki pod nakretke...

Wszystko by bylo pieknie gdyby mi jeszcze klakson dzialal :/

Raczej wszystko dobrze podlaczylem bo kontrolka airbagu sie nie swieci ale nie wiem czemu klakson nie dziala...

Wydaje mi sie ze bede musial wymienic tasme poduchy...

Witam ja tesz dałem podkłatke pod nakrętke jak zakręcałem kier i dalej sie buja na boki a klasonu tesz nie miałem bo poprzekłace zgubiła sie masa sprubuj podać jej mase do klaksonu bo tesz myślałem że to wina taśmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodalem mase z kolumny kierowniczej, a konkretnie z opaski metalowej do ktorej jest przykrecone mocowanie manete i stacyjki chyba ze do czegos innego przymocowac tylko do czego??

---------- Post dopisany 17-10-2012 at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany 14-10-2012 at 15:42 ----------

Szybkie pytanko.

Czy powymianie kierownicy mial ktos jakies problemy z manetkami kierunkow?

U mnie nie chca sie zalczyc kierunki dopiero jak przesune delikatnie do siebie manetke zalapuja i dzialaja ok...

Zastanawiam sie czy winna za to nie jest moze podkladka jaka uzylem pod tasme poduszki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostkę z pinami dobrze wcisnąłeś?

Kostka zostala dobrze wcisnieta.

Kiere wymienilem w sobote a wczoraj wynikl klopot z kierunkami...

Zastanawiam sie czy to nie wina tego ze nie przykrecilem tej dlugiej srubki (ktora byla w gornej czesci obudowy) ktora mocowala obudowe kolumny...

Jutro przed praca jak znajde czas sprawdze czy to wlasnie tego wina, zwlaszcza ze przesunę do siebie o 1/3mm manetke i dziala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostkę z pinami dobrze wcisnąłeś?

Kostka zostala dobrze wcisnieta.

Kiere wymienilem w sobote a wczoraj wynikl klopot z kierunkami...

Zastanawiam sie czy to nie wina tego ze nie przykrecilem tej dlugiej srubki (ktora byla w gornej czesci obudowy) ktora mocowala obudowe kolumny...

Jutro przed praca jak znajde czas sprawdze czy to wlasnie tego wina, zwlaszcza ze przesunę do siebie o 1/3mm manetke i dziala...

tak to wina tej śrubki bo ona daje mase na manetkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...