Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową


Szymoonk

Rekomendowane odpowiedzi

panowie czy kierownica 3 ramienna s podejdzie od audi a8 lub a6?? czy stara tasme mozna wykorzystac czy kupowac nowa ?

Kierownica pasuje, taśma po małych przeróbkach też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, ja zmienilem kiere poliftowa na trojramienna, wlasnie od A8, S-line z wdusnikami do radia i podeszla bez przerabiania, wtyka poduszki tez.

pzdr

Od 1998 jest już inna kolumna i taśma, taka jak w trójramiennej, więc kiera podchodzi p&p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Przymierzam sie do zmiany kierownicy w swojej b5 95r. W związku z tym mam takie pytanie ponieważ chciałbym sie upewnić czy taka kierownica podejdzie 2056604081

Dodam że przeczytałem wszystkie posty i wiem że najprawdopodobniej będe potrzebowal taśmy poduszki, redukcji(posiadam), nowej obudowy i właśnie tej kierownicy. I tutaj kolejne moje pytanie, czy taka taśma będzie dobra i czy te wszystkie przewody które są przy niej będa potrzebne czy są zbędne? Dodaje zdjęcie taśmy: 2062997356.

Bardzo będę wdzięczny za pomoc :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Przymierzam sie do zmiany kierownicy w swojej b5 95r. W związku z tym mam takie pytanie ponieważ chciałbym sie upewnić czy taka kierownica podejdzie 2056604081

Dodam że przeczytałem wszystkie posty i wiem że najprawdopodobniej będe potrzebowal taśmy poduszki, redukcji(posiadam), nowej obudowy i właśnie tej kierownicy. I tutaj kolejne moje pytanie, czy taka taśma będzie dobra i czy te wszystkie przewody które są przy niej będa potrzebne czy są zbędne? Dodaje zdjęcie taśmy: 2062997356.

Bardzo będę wdzięczny za pomoc :) :)

TO jest B6 czy B7? Zresztą to chyba nie istotne bo do B5 nie podejdzie. Chyba że chcesz jeździć bez działającej poduchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli poduszka będzie działac tylko na jeden ładunek tak? zastanawiam sie jeszcze nad taką 2097156812

Czy do takiej też trzeba robic przeróbke czy podejdzie bez?[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 21:02_________________________________________________2097156812

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli poduszka będzie działac tylko na jeden ładunek tak?

Zastanawiałbym się czy w ogóle coś zadziała...

zastanawiam sie jeszcze nad taką 2097156812

Czy do takiej też trzeba robic przeróbke czy podejdzie bez?[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 21:02_________________________________________________2097156812

Do tej musisz dokupić redukcję na wieloklin. Z podłączeniem reszty chyba jest P&P ale najlepiej jak ktoś potwierdzi, albo sam znajdziesz bo było opisywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no właśnie dobrze by było aby ktoś mi to potwierdził bo sam też już się pogubiłem... Miałem nadzieje że tamtą da się podłączyć no ale cóż :) bezpieczeństwo przede wszystkim ;D tak więc proszę o potwierdzenie kogoś kto się zna lepiej ode mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę wszystko jest w 1 poście w tym temacie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem ale do końca nie jestem pewien czy jednak trzeba do tej kierownicy zmieniać taśmę i obudowę dla tego poprosiłem tutaj o podpowiedź i pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem ale do końca nie jestem pewien czy jednak trzeba do tej kierownicy zmieniać taśmę i obudowę dla tego poprosiłem tutaj o podpowiedź i pomoc

Potrzebna: taśma, redukcja, obudowa kolumny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam takie pytanie moze mniej związane z tematem ale jednak o kierownicy :decayed:

Rozbierał ktoś tę taśmę? Czy to przedlift czy polift? Pytam bo zastanawiam sie czy była by tam szansa puścić przewód powiedzmy 1.5mm? Kwestia tyczy sie pociągnięcia zasilania do grzania kierownicy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbierał ktoś tę taśmę? Czy to przedlift czy polift? Pytam bo zastanawiam sie czy była by tam szansa puścić przewód powiedzmy 1.5mm? Kwestia tyczy sie pociągnięcia zasilania do grzania kierownicy :decayed

Kiedyś rozbierałem. Myślę że miejsce by się znalazło, pytanie tylko czy przewód nie przetrze przewodów taśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbierał ktoś tę taśmę? Czy to przedlift czy polift? Pytam bo zastanawiam sie czy była by tam szansa puścić przewód powiedzmy 1.5mm? Kwestia tyczy sie pociągnięcia zasilania do grzania kierownicy :decayed

Kiedyś rozbierałem. Myślę że miejsce by się znalazło, pytanie tylko czy przewód nie przetrze przewodów taśmy.

do poduszki tez jest puszczone taką cieniutką tasiemką? Przecierz do poduchy musi pójść konkretny impuls chyba do wystrzału. Myśłąłęm że do poduchy idzie tez jakimś grubszym przewodem.

Ma ktoś może jakies foto rozebranej taśmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak więc pytanie: czy będę potrzebował tych wszystkich przewodów co są przy taśmie na podanym zdjęciu czy wystarczy mi sama taśma? Ponieważ mam możliwość kupna samej taśmy bez przewodów za trochę mniejsze pieniądze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak więc pytanie: czy będę potrzebował tych wszystkich przewodów co są przy taśmie na podanym zdjęciu czy wystarczy mi sama taśma? Ponieważ mam możliwość kupna samej taśmy bez przewodów za trochę mniejsze pieniądze :)

Gdybyś przeczytał cały wątek to wiedziałbyś, że zamiast ori kostek można użyć pinów od płyty głównej komputera. Ale lepiej zadać pytanie i czekać na gotową odpowiedź.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, po zmianie kierownicy powraca mi błąd:

1 Fault Found:

00588 - Airbag Igniter: Driver Side (N95)

33-00 - Resistance too Low

Kable narazie są skręcone nie polutowane, czy to może być z tego powodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taśma może byc uwalona chyba że kable po motałeś, weź miernik w łapki i po sprawdzaj przejścia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...