Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc multifunkcyja bedzie u mnie działąć czy nie?:mysli: hurry up!!!

Opublikowano

Panowie, bo juz zglupialem z tym zwijakiem, ten zwijak ma byc od wersji poliftowej, czy w ogole jakis inny?

czy ktos z was moze kojarzy, czy tasma z audi a6 c5 98rok, duzy klin bedzie pasowac?

Opublikowano
  • Autor

taśma z a6 bedzie pasować. Tasma musi byc z wersji poliftowej czyli osobno niż kierownica :hi:

Opublikowano

Kolego Szymoonk, mógłbyś mi troszkę pomóc? Ciężko dobić się do Ciebie na PW, bo osiągnąłeś limit...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=184548.0

Opublikowano
  • Autor

Nie pomogę ci z tym, u mnie kiera siedzi multi ale nie podłączona. :wallbash::hi:

Opublikowano

Czy kierownica z B6 podejdzie do B5 jeśli założymy redukcję. Jeśli tak to jak wygląda sprawa ze taśmą poduszki?

Opublikowano
  • Autor

kiera z b6 ma inną taśmę. Samą kierownicę da rade przełożyć ale problem będzie właśnie z taśmą, Trzeba by przymierzyć :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mam do was tylko jedno pytanie. Pacjent to A4 95 rok. Kiere mam aktualnie zwykłą natomiast zdobyłem coś takiego:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-b6-kierownica-z-poduszka-powietrzna-i1473376609.html

Wiem że jest inny wieloklin - to już mam. Wiem że jest jeszcze kwestia obudowy. No i wiem że trzeba zmienić taśmę. Tyle tu o tych taśmach już było że całkiem zgłupiałem. Gdyby ktoś mógł mi podesłać konkretny link do taśmy którą muszę zakupić to byłbym wdzięczny.

Opublikowano

No tak ale to jest kiera od b6 tam chyba inne wtyczki do poduszki są.Jeżeli się mylę to proszę o wypowiedź kolegów.[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 09:02_________________________________________________Jak to ogarniesz to warto zrobić nowy wątek z przekładką kiery z b6. :naughty:

Opublikowano

Wtyki są chyba takie same jak przy tych kierach od poliftów. To znaczy jedna żółta wtyczka. Wieczorem mogę pyknąć zdjęcie. [br]Dopisany: 25 Luty 2011, 09:47_________________________________________________A, no i jeszcze jedno pytanie. Po co właściwie wymienia się tą taśmę. Każdy pisze że trzeba zmienić, ale ja nie wiem dla czego. Czy to kwestia innych wtyczek? Czy chodzi o coś innego. Bo jeśli to tylko wtyczki to podejrzewam że można byłoby problem rozwiązać.

Opublikowano

W przedlifcie jeżeli zakładasz kierownicę od eski też z przedliftu na małym wieloklinie wszystko pasuje p&p. Przy przedlifcie jeżeli zakładasz kierę 3 ramienną z polifta, stara taśma nie pasuje, bo jest inaczej wyprofilowana kierownica i taśma musi być pod osłoną kolumny, którą też trzeba zmienić.

Opublikowano

Mam taki problem kupiłem kierownice 3 ramienna. Air bag miał przecięte przewody do airbagu jak podłączałem bo musiałałem dorobić przewody i jak testowałem bez air baga to wszystko grało klakson działał teraz jak połączyłem te ucięte przewody airbaga to cały czas klakson wyje co zrobiłem źle?

Opublikowano

Zamień piny od klaksonu. Podałeś mu plus na masę.

Opublikowano

Dobra już ide robić dzieki.Zrobiłem dzieki za info z tego tematu bardzo mi pomogło został tylko błąd na liczniku i nie chce zgasnąć.

Opublikowano

witam, szykuje sie na taką wymiane, nie moge nigdzie kupić przejsciówki, zostaje pytanie, czy jak zmienie całą kolumnę na tą po lifcie to będzie dobrze?

Opublikowano

witam, szykuje sie na taką wymiane, nie moge nigdzie kupić przejsciówki, zostaje pytanie, czy jak zmienie całą kolumnę na tą po lifcie to będzie dobrze?

Były ostatnio takiej przejściówki na allegro po 25 zł. Sam taką kupiłem. Nie ma sensu wymieniać całej kolumny.

Opublikowano

no ja własnie juz mam taką kolumne, postaram sie zmienić i napisze co i jak. pozdr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.