Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolego od pół roku szukam kogoś kto doda mi kluczki i zaprogramuje je i niestety d*pa ... z KCH nikt nie pomoże a taka operacja w ASO to koszt ok. 400 zł :gwizdanie: ;([br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 21:04_________________________________________________Plakat będzie zrobiony jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w takim razie kupie kabel i sam bede musial sobie wgrac. Kabel 120zl takze taniej niz w aso a kabel zostaje :)

Kolego od pół roku szukam kogoś kto doda mi kluczki i zaprogramuje je i niestety pupa ... z KCH nikt nie pomoże a taka operacja w ASO to koszt ok. 400 zł :gwizdanie: ;([br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 21:04_________________________________________________Plakat będzie zrobiony jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 miesiące próbowałem i niestety nie udało mi się jak sobie z tym poradzisz i mi zaprogramujesz daje 100 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi sie uda to pomoge Ci za darmo :) a to masz kabel Vag K+CAN ? czy w jaki sposob probowales? szkoda ze nie da sie zwyklym Vagiem diagnostycznym bo by było po kłopocie a tu trza kupić kabel. Jest tez opcja żeby przecież skopiować pastylki immobilizera i wtedy nie trzeba adaptować kluczyków. Lub wyciagnac pastylke z oryginalngo kluczyka i wlozyc do nowych scyzorkow. ale ja chce sobie zostawic tamte stare. Jakbym nie potrzebowal to wystarczyloby żebym przełożył pastylki immobilizera. Tutaj możesz przeczytać mój ostatni post :)http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=171058.0;all [

3 miesiące próbowałem i niestety nie udało mi się jak sobie z tym poradzisz i mi zaprogramujesz daje 100 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) mam do was wielką prośbę, czy pomógłby mi ktoś z Chrzanowa lub okolic dodać dwa nowe kluczyki. Nie znam pinu immobilizera a mam tylko zwykły kabel VAG, a nim nie nic nie odczytam. Potrzebny jest kabel Vag K+Can. Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc. Z góry serdecznie dziękuję. POZDRAWIAM

[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 14:50_________________________________________________Mój kolega może ci dorobić klucze mapisz na priwa numer do ciebie.

[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 08:06_________________________________________________Jak żle czytam pisze że chce dodać dwa nowe klucze czyli jak nie dorobić to co wyczarować je ktoś ma. Pisząc że mój kolega może dorobić miałem na myśli że zczyta ci pin i zaprogramuje dwa klucze dodatkowe . Jeżeli nie o to ci chodzi to ja już nie wiem o co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłalem wiadomość na priv :) w takim razie jestem bardzo zainteresowany i proszę o pomoc.POZDRAWIAM[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 09:46_________________________________________________KLUCZYKI ZAKODOWANE DO IMMOBILIZERA ! IDUAL WIELKIE DZIĘKI ZA POMOC :) CIEPŁY PODJEDŹ SOBIE DO TRZEBINI NA PRZECIWKO PKP DORABIAJĄ KLUCZE PO SCHODKACH NA DÓŁ. ZA STÓWKE DOSTAŁEM 2 NOWE TRANSPONDERY INNE NIŻ MIAŁEM I ZAKODOWANIE W TEJ CENIE ! SUPER POLECAM !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłalem wiadomość na priv :) w takim razie jestem bardzo zainteresowany i proszę o pomoc.POZDRAWIAM[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 09:46_________________________________________________KLUCZYKI ZAKODOWANE DO IMMOBILIZERA ! IDUAL WIELKIE DZIĘKI ZA POMOC :) CIEPŁY PODJEDŹ SOBIE DO TRZEBINI NA PRZECIWKO PKP DORABIAJĄ KLUCZE PO SCHODKACH NA DÓŁ. ZA STÓWKE DOSTAŁEM 2 NOWE TRANSPONDERY INNE NIŻ MIAŁEM I ZAKODOWANIE W TEJ CENIE ! SUPER POLECAM !!

Teraz nic tylko na spoty przyjedzac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iduś mnie też polec na jutro :) Pojade z samego rana sie dowiedziec co i jak :) ps. Hamownia załatwiona :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz musimy ustalic termin później lista ... Ja na pewno jadę, Jaro, Kamil, Idual, też zapewne Wiciu jak z tobą ? Trzeba popytac reszty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręczniki klubowe zapraszam. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=87352.msg992004#msg992004 Jesteś chętny na Ręcznik?Dopisz się w wątku za chwilę ruszamy z produkcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...