Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Otwieranie bagażnika z pilota

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam dobre chęci i chciał bym sie dowiedzieć czy możliwe jest praktycznie otwieranie i zamykanie bagażnika na pilota myślałem na temat jakiegoś siłownika a przyszło mi to do głowy jak popatrzyłem na kluczyk scyzoryk jest to możliwe??

czy lepiej :wallbash:

Opublikowano

w B6 jest coś takiego, być może Audi sprzedawało równiez poprzednio dla modelu B5.

Opublikowano

Ale w B6 w serii jest tylko zdalne otwieranie zamka bagażnika (niezależnie od centralnego).

Klapa sama nie idzie do góry.

Chyba, że idzie - a u mnie jest coś nie tak...

Opublikowano
Ale w B6 w serii jest tylko zdalne otwieranie zamka bagażnika (niezależnie od centralnego).

Klapa sama nie idzie do góry.

Chyba, że idzie - a u mnie jest coś nie tak...

to nie jest seryjnie ! No myślałem, że to oczywiste :tongue4:

Ostatnio czytałem dokument jak się to dokłada, może znajdę...

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

a może coś w stylu q7 w góre i w dół :mysli:

Opublikowano

a może coś w stylu q7 w góre i w dół :mysli:

W B6 chyba takiego bajeru nie było :mysli:
Opublikowano
  • Autor

pojade do salonu i oblukam jak to działa czy siłownik czy mechanizm na jakichś zębatkach i może się to wyreza ale najpierw silnik mam do zrobienia :wallbash:

Opublikowano

o wlasnie

ja w swoim scyzoryku mam symbol bagaznika ale jak go klikam to nic sie nie dzieje... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

musisz dłużej przytrzymać powinien sie otworzyc chyba że nie masz sterowania

Opublikowano

musisz dłużej przytrzymać powinien sie otworzyc chyba że nie masz sterowania

czyli otwiera mi się bagażnik tylko, a reszta jest zamknięta. A żeby zamknąć to naciskam kłódkę. Dobrze to kumam ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

nie tylko otwieramy przyciskiem z sybolem bagażnika zamknąć musisz ręcznie a jak zamkniesz klape to system automatycznie się uzbroi wtedy kiedy miałeś wcześniej włączony alarm

Opublikowano

U mnie dziala, ale trzeba naprawde dlugo przytrzymac przycisk na kluczyku :-)

Opublikowano

wystarczy ze opuszczę klapę i drugi raz jej nie otworzę bo się zblokuje tak jak drzwi. Alarmy niestety nie mam, ale na dniach założę, dlatego tak dopytuję żeby to wszystko jakoś zgrać ze sobą, o ile się w ogóle da.

Opublikowano

a może coś w stylu q7 w góre i w dół :mysli:

W B6 chyba takiego bajeru nie było :mysli:

W B6 nie ma automatycznego otwierania klapy :)

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

I co czy ktoś wyczaił jak zrobić by nie tylko zamek sie otwierał ale i cała kłapa bagażnika ?

Opublikowano

Też jestem ciekawy jak coś takiego podłączyć, czekam aż kolega pre_pl coś wyszuka tak jak obiecał... :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.