Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Zacinający się pas bezpieczeństwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam taki problem mianowicie pas bezpieczeństwa nie chce mi się chować spowrotem.

Co należałoby z tym zroić? Czy w gre wchodzi tylko wymiana na sprawny?

Strasznie go słabo wciąga, co na to można zaradzić?

Opublikowano

dla Swojego bezpieczeństwa wymień na nowy.Można naprawić oczywiście też ale...

Opublikowano

Niby sa magicy co regeneruja pasy ale ja osobiście wolałbym wymienic na inny, np z anglika :)

Opublikowano

Wymiana banalna! Wymieniałem sam rok temu na alledrogo płaciłem jakies 40zł

Opublikowano

...

Strasznie go słabo wciąga, co na to można zaradzić?

A czyste masz te pasy? Nawet w instrukcji obsługi jest napisane, że mocne zabrudzenie utrudnia zwijanie pasów bezwładnościowych.

--

Pozdrawiam.

Sławek

  • 3 lata później...
Opublikowano

Panowie wczoraj wypad nad morze,w 5 osób i co okazało sie tylne pasy blokują sie.

Wygląda to tak ktoś siada,zapina się,jest ok ale pas się blokuje i nie chce wypuścić osoby:facepalm:

Pas zwija się normalnie,wsio jest ok ale słychać takie lekkie brzekotanie jakby grzechotka podczas zwijania,zwłaszcza jak jest maks wyciągnięty.

Muszę odpiąć pas,zwinąć go i wsio jest ok do momentu jak nie rozwinę go dalej,prawie przy końcu.

Trochę to irytujące.Miał ktoś taki przypadek???

Opublikowano

Właśnie stało mi się to samo z jednym pasem, o co chodzi? :doh:

Opublikowano

Nie rozwijaj pasa do końca i po problemie:wink:

Ja wiozłem szwagra ok 120kg i jego żonę w ciązy stad tak rozwijali pasy...

Z tyłu to sie stało???

Bo z przodu nie ma tego problemu.

Opublikowano

tez tak mam wlasnie przy zapinaniu fotelika z tyl pasy czesto sie blokuja,to chyba normalne

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

To raczej normalne bo u mnie też tak jest jak zapinam fotelik albo wyciągnę pas do końca to później przy zwijaniu terkota i nie da się go ponownie naciągnąć dopóki nie zwinie się do końca.

---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

Dziś w raporcie na Tvn Turbo mówili po co są tak zrobione pasy :) Najbardziej przydatne jest to gdy mamy zapiety fotelik przy max rozwiniętym zapadka pozwala zwinąć pas ale juz nie pozwala mu się rozwijać a zrobione jest to aby przy hamowaniu likwidować luz na pasie którym jest przypięty fotelik tak zeby w razie wypadku dziecko w foteliku było jak najbardziej ciasno przypięte do kanapy:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.