Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Co myślicie o tych felgach?


laki83

Rekomendowane odpowiedzi

witam...co myślicie o tych felgach od tego kolesia?mam czarne B6 w sedanie to link http://moto.allegro.pl/item955557154_s_line_020_r18_5x112_et35_logo_audi_vw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładne... szkoda że pewnie "made in PRC"... ciekaw jestem czy sezon by wytrzymały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby mają niemiecki tuv...planuje taki wzór kupic ale repliki bo na ori w tym wzorze to by mi 5tysi brakło a tyle to niemam zamiaru wydac na same felgi....z drugiej strony dużo czytam tu na forum i widze że wszyscy potępiają repliki...co mnie dziwi bo nigdy nie wierze że każdy tu na forum jezdzi na ori felach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzor :good: tylko nie wiadomo jak z wykonaniem,ja raz kupilem chinskie felgi i wiecej nie chce po pol roku jezdzenia w danii gdzie czesto pada zaczela farba z nich schodzic ale nie powyginaly sie,trzeba by bylo je malowac co pol roku :gwizdanie:

kupilem b6 z org ASA wiec teraz spokoj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwaranca gwarancją ale felgi się pogną a facet Ci powie że twoja wina bo w dziurę wjechałes. ale faktycznie ładne. sam teraz szukam alusów ale podróby w zyciu nie kupię. pamiętajcie Panowie "co tanie to drogie" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale szkoda, że jedne i drugie są z plasteliny

a skad ten wniosek :?: jezdziles na nich :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mają 36m-cy gwarancji to możan spróbować- drugi wzór jest klasa to chyba S5 model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początku też chciałem ten wzór z a5 ale r8 bardziej mi sie podobają....tylko kurcze żeby dało sie na nich jeżdzic.....a co do tych waszych plastelin..to mój szefunio jezdzi na 18 rs na lato i 18 s-line na zime...są to repliki tych felg i żadnego problemu niema....a z drugiej strony to wywalić kupe kasy na ori 18 a potem przez przypadek zaryc nimi o krawęznik lub co innego to by mnie szlag na miejscu chyba trafił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przymierzam się do zakupu letniego felunku, znajomy zakupił tego typu felgi ale do BMW, praktycznie co wjechał w większą dziurę - jechał na prostowanie. Gwarancja obejmuje niestety tylko wady fabryczne także jak odpada farba - można reklamować. Jednak jak pęknie albo się pokrzywi to niestety.. :)

Kolejna sprawa, samo porównanie do plasteliny jest dobre, ponieważ im cięższy samochód tym felgi powinny być solidniejsze - szczególnie chyba przy Avantach, jeśli ktoś coś wozi a te felgi to chyba na lżejsze samochody..

Znajomy jak tak jeździł to dowiedział się, że takie fele to kupują handlarze żeby lepiej furkę sprzedać bo faktycznie pięknie się prezentują, z drugiej strony jak gość daje 3 letnią gwarancję to może coś poprawili. Tak czy siak intensywnie myślę - używane orginałki (nie wiadomo czy się nie trafi na jakieś powyginane, no i słaby desing) albo chińszczyzna - ładne fele ale trwałość żadna.

pz,

Okon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten drugi wzór i nienarzekam. Wbrew opini " fachowców " jeszcze się nie połamały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dołożył pare PLN i kupił np. jakieś MAM'y, z tego co kojarzę to nawet mają podobny wzór do tego z pierwszego postu

Tu masz linka

http://moto.allegro.pl/item952873581_mam_rs2_18_super_wyglad_nowe_niska_cena_raty.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim samochodzie seat ibiza 2 tez miałem nie ori felgi tylko jakieś chińskie i 36m-cy gwaracji. Przez rok prostowałem je 4 razy i nawet jak koła zmieniałem to od delikatnego uderzenia kluczem odpryski zostawały. Osobiście nie polecem nie ori i nie firmowych felg.

Używaj przy pisaniu znaków interpunkcyjnych, zdania napisanego w ciągłości to się nie da czytać :cool1: tym razem poprawiłem - slaweq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale szkoda, że jedne i drugie są z plasteliny

a skad ten wniosek :?: jezdziles na nich :?:

Bo co oryginał to oryginał i nie tylko ja mam takie zdanie. :decayed: Nie jeździłem, ale napisałem, że fajnie będzie jak wypowie się ktoś kto śmigał na czymś podobnym. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim samochodzie seat ibiza 2 tez miałem nie ori felgi tylko jakieś chińskie i 36m-cy gwaracji.

Przez rok prostowałem je 4 razy i nawet jak koła zmieniałem to od delikatnego uderzenia kluczem odpryski zostawały.

Osobiście nie polecem nie ori i nie firmowych felg.

A jakieś większe te fele były ? 17" ?

Bo wiadomo, im większa fela to niższy profil i felga ma gorzej przy wszelkich dziurach, krawężnikach itp.

Ja ostrożnie przejeździłem rok na swoich 18" Tomasonach i przy wyważaniu kumpel był w szoku że nie skrzywiona żadna :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja duzo po holandii jezdze...prawie 3/4roku wiec na 18 moge sobie pozwolic...bo tylko po polsce to ledwo 17 sie nadaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...