Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] 225/55/R16 - Czy do B6 Avanta wejdą? a może 17'..?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

czy do B6 Avant na oryginalnym zawieszeniu wsadzę fele 16" i opony 225/55/r16 ?

Wiem, że optymalnie jest 205/55/r16 ale akurat 225/ mogę kupić razem z felgami.

Chyba żeby wejść w 17" i profil 45 - problem ze boję się na takim profilu po wrocławskich "drogach" jeździć.

17" kuszą ale ja się waham. Jakie są wasze wrażenia bo widzę, że duża większość jeździ na 17"....?

pzdr

Opublikowano

I na 17 i na 18" po Wrocławiu jeździć można - kwestia tego, czy poruszasz się po zadupiach miasta (czytaj wertepach), czy po głównych arteriach. Jeśli na to patrzysz, to w grę wchodzi również kwestia ceny za opony.

225/55 to nieco dziwny balon - sprawdź, czy się mieści w dopuszczalnych granicach błędu

Opublikowano

chyba powinno być 225/50

Opublikowano

albo bierz 235/45/17

Opublikowano
  • Autor

ehhh kusicie, kusicie :evil:

Ja jednak pójdę w 16" - drogi we Wrocku to masakra - raz że szkoda zawiechy bo serwis drogi - dwa szkoda kapci i felg.

Szkoda ale co zrobić, płaci się na te drogi a jest jak każdy widzi.

Opublikowano

zakładaj 17, później będziesz żałował ze to tylko 16 :gwizdanie:

zresztą jak założysz 17 to jak zobaczysz 18 to będzie to samo

ale przy dużych budach b6/7 16 mizernie wygląda :cool1:

Opublikowano

zakładaj 17, później będziesz żałował ze to tylko 16 :gwizdanie:

zresztą jak założysz 17 to jak zobaczysz 18 to będzie to samo

ale przy dużych budach b6/7 16 mizernie wygląda :cool1:

Masz w Radomiu sporo bruku?

Opublikowano

zakładaj 17, później będziesz żałował ze to tylko 16 :gwizdanie:

zresztą jak założysz 17 to jak zobaczysz 18 to będzie to samo

ale przy dużych budach b6/7 16 mizernie wygląda :cool1:

Masz w Radomiu sporo bruku?

nie jestem z Radomia :cool1:

po Kielcach testowałem 19-ki i da się.. tylko więcej trzeba uważać

wiec na 17 tym bardziej

Opublikowano

bylem we Wroclawiu w tamte wakacje i drogi to masakra...pelno kostki.ale potwierdza sie im wieksze miasto tym gorsze drogi.podobno wawa ma 70 % drog do remontu :gwizdanie:

na polskie drogi 17

Opublikowano

Bierz 17", dasz rade, tylko musisz lepiej wypatrywać dziury. Będzie i lans i jakiś komfort. :wink4:

A na 16" masz tylko komfort :thumbdown:

Opublikowano

ja przeskoczyłem z 16 na 17 i powiem wam że różnica jest naprawde minimalna

Opublikowano

225/55 r16 - super komfort, fajnie sie jeździ i mieści sie w zakresie. polecam sam tak jeżdżę i jest ok. po nierównym różnica b. duża

Opublikowano

Mychu tak jak DAVID23 napisał że w W-wie 70 % dróg jest do remontu to ja i tak śmigam na 225/45/17 w lato i tobie Kolego radze to samo bo będziesz żałował , natomiast w zimę możesz wrzucić 205/50/16 . :good: .

Będziesz miał trochę lansu i trochę komfortu przez cały rok :kox::hi:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za wskazówki :kox:.

Spowodowały, że dalej się waham hihi :wallbash::mysli:

Opublikowano

kupuj od razu 17" , albo pomyśl o 18" , do B6 17" to na lato minimum :gwizdanie:

Opublikowano

popieram poprzednika bierz 17'', ja mam i już załuje ze nie 18'' ale u nas sa niezle drogi, jak we wrocku jest kiepsko to bierz 17, 16 w b6 to :sick3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.