Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

b2 quattro V8 - filmik st. 22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ktos cos mowil o upalaniu :evil::

Opublikowano

Ktos cos mowil o upalaniu :evil::

to zapitala jak samolot, filmiki z generałem są mi bardzo znane :kox:

Sokolnh, a nie myślałeś nad 2.7BiT? wiem że cięższy, ale łatwiej osiągnąć dobrą moc, no i taniej

Opublikowano
  • Autor

myślałem, nawet Nosb mi kiedyś proponował :decayed:

ale nie, ciężkie to to, 2.7 biT byłoby dobre na ćwiartkę, ja chce żeby auto skęcało

już wolałbym 2,2T, ale będzie 1.8T

a co 2.2T to w mojej głowie już się urodził pewien plan :)

Opublikowano

ładne autko !

Rezaj rezaj i pokaż co to maleństwo potrafi :evil:

Pamiętaj...tylko turbo twinscroll :chytry:

Opublikowano

a co 2.2T to w mojej głowie już się urodził pewien plan

Podzielisz się? :)

Opublikowano

Soorrry Kamil, że tak długo..ale mam roboty od :wallbash: :wallbash:

:good:

Opublikowano

Nooo wygląda super. :evil:

Opublikowano
  • Autor

wysyłaj wysyłaj :decayed:

zmiana planów co do silnika

będzie 4.2 v8 :hi:

Opublikowano

Nosb Cię przekonał hyhyhy :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie, koszty :decayed:

taniej wyjdzie v8 niz 1.8T i robić na 300 KM

Opublikowano

no wlasnie... w koncu zmadrzales :naughty:

badales temat zeby silnik osadzic jakos glebiej w komorze?

Opublikowano

nie, koszty :decayed:

taniej wyjdzie v8 niz 1.8T i robić na 300 KM

to napewno :gwizdanie:

No i pewnie mniej awaryjnie...

Opublikowano
  • Autor

nie,

silnik wchodzi idealnie pod pas przedni z czterocylindrówki

0a6f37f4b0ae5a34med.jpg

problem potem tylko z chłodnicą, albo można uszczuplić pas przedni i tam wstawić, albo przenieś chłodnicę do bagażnika

to i to rozwiązanie już mają chłopaki z B2forum - viper, Derbiak[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 18:27_________________________________________________

nie, koszty :decayed:

taniej wyjdzie v8 niz 1.8T i robić na 300 KM

to napewno :gwizdanie:

No i pewnie mniej awaryjnie...

no też :)

chociaż pierwsze 4.2 V8 chlały olej

dlatego nadal się zastawiam czy kupić tą V8-kę co stoi pod warsztatem, szkoda że to automat, ale fajnie się nim jeździ, lepiej niż moją betką :)

jutro zdjęcia porobie

Opublikowano

A 2.7 ???

Opublikowano

a ten 4.2 trochę cieżki chyba będzie.

fajne, bo v8 i na start jest konkretna moc.

a i autko klasyka. b2 bym sobie sprawił na 18nastkę :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

przytargałem sobie coś takiego od Nosba

trochę mi części z niego za.ebał ale niech już będzie :decayed:

20101006095.jpg

niestety zostałem wydymany przez chłopa na koło zamachowe, więc na razie pracę będą stały dopóki go nie znajdę

Opublikowano

ni pytol bo ci brakuje rozrusznika i dekla a to choy nie braki :)

Opublikowano
  • Autor

ni pytol bo ci brakuje rozrusznika i dekla a to choy nie braki :)

:decayed:

to szczęscia brakuje mi tylko koła zamachowego, będę miał to wsadzam już silnik żeby zdąrzyć przed zimą,

albo chociaż na zlot zimowy :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jakiś progres ? ;)

Opublikowano
  • Autor

no coś tam się dzieje

auto odebrane z klateczki i się składa :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.