Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

b2 quattro V8 - filmik st. 22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Fajna, ja też na taką choruję ale w Q :evil:

przerobić zawsze można :)

to jest kozak, ale do takiego to już z workiem pieniędzy :)

Opublikowano

quattrówa się składa

a ja kupiłem sobie jeszcze coupetę :-)

82r. , blacharka rewelacja, parę pierdólek trzeba poprawić, parę części dokupić

tak wygląda ( felgi vt )

b2coupevt.jpg

juz myslalem ze tą kupiles :kox:

http://otomoto.pl/audi-80-audi-5s-gt-coupe-stan-fabryczn-C16434444.html

Opublikowano
  • Autor

ta jest fajna ale chłopa pokobziło z ceną

za swoją dałem 14x mniej, a stan blacharski jest pewnie podobny

trochę podrobię i będzie to samo :decayed:

Opublikowano

Dokładnie, tamta kosztuje kosmicznie.

Opublikowano

nie pitol ze dales tysiaka za b2 coupe bo bede plakal z zazdrosci:)

gratuluje interesu, super deal!

ja nigdy nie mam farta:/

Opublikowano

Kurde, jakbym miał gdzie trzymać to bym sobie też zakupił. Ale tak pod chmurką to mi szkoda.

Opublikowano

Fajna ta coupetka. Jeśli będzie miała blachę zdrową to będzie git. Szkoda, że nie quattro, ale masz limo b2 w quattro do upalania, to będziesz miał coupetkę w ośce do lansowania i jeżdżenia w letnie ciepłe niedzielne po poołudnia :) Jakieś 1.8T tam wsadzić, zrobić 200PS i auto nie będzie najwolniejsze.

Opublikowano

Choyowa :decayed:

Opublikowano

trochę przerobiłem kierownice od raggamana :)

Dodałeś klakson ze swojej :decayed:

Daj no mnie Kamilu jakieś ładniesze zdjęcia kiery on board :wink4:

Opublikowano
  • Autor

trochę przerobiłem kierownice od raggamana :)

Dodałeś klakson ze swojej :decayed:

Daj no mnie Kamilu jakieś ładniesze zdjęcia kiery on board :wink4:

przemalowałem na czarno :tongue4:

wyśle Ci jak będę miał wnętrze złożone

Opublikowano

Oooooooo nie zauważyłem :decayed:

Czekam na piijękne foto gotowego środka :kox: :kox:

Opublikowano

kolego a seryjne 1.8T 150KM by Ci nie starczyło do tej budy ? 4.2 strasznie ciężki :-( Ewentualnie zrobiłabyś spokojnie z 1.8T 200KM i by to chyba fajnie latało.

Opublikowano

Nie jest taki ciezko znow :wink4: Chlopaki we dwoch wzieli i przeniesli :) On ma blok alu nawet wiec nie ma tragedii... Masz 300 ps prawie ie do zabicia :) I to nieduzym kosztem :)

Opublikowano

no tak ale co turbo to turbo ;-)

Opublikowano

no tak ale co turbo to turbo ;-)

i tu się nie zgodzę, wolał bym 300 ps które ciągną od dołu niż 1.8T zrobione na 300 ps ciągnące od 3 tyś :gwizdanie:

zresztą koszty są bez porównania większe

Opublikowano

4.2 to najtańsza alternatywa na 300PS i tyle. Bo kupujesz silnik za nieduże pieniądze i wymieniasz w nim potem olej. IMO 1.8T 300PS prowadziłoby się w tej budzie pewnie lepiej, ale to już inna połka cenowa nie mówiąc o 2.0TFSI które byłoby jeszcze lepsze, no ale cena.

Opublikowano
  • Autor

Fajna ta coupetka. Jeśli będzie miała blachę zdrową to będzie git. Szkoda, że nie quattro, ale masz limo b2 w quattro do upalania, to będziesz miał coupetkę w ośce do lansowania i jeżdżenia w letnie ciepłe niedzielne po poołudnia :) Jakieś 1.8T tam wsadzić, zrobić 200PS i auto nie będzie najwolniejsze.

przerobić na Q zawsze można

już chłopaki z Krakowa właśnie przerobili taką oskę na Q :)

jakiś mocniejszy silnik tam pewnie trafi

myśle nad 1.8T ale on znowu nie bardzo pasuje bo charakteru samochodu

lepiej jakiś KR/PL, bądź ABF ale one też już dużo kosztują

zobaczymy, na razie jest rozebrana i poprawiana :)

kolego a seryjne 1.8T 150KM by Ci nie starczyło do tej budy ? 4.2 strasznie ciężki :-( Ewentualnie zrobiłabyś spokojnie z 1.8T 200KM i by to chyba fajnie latało.

przeczytaj wątek od początku :wink4:

Opublikowano

czytałem ale dalej mi jakoś 1.8T pasuje ;-) ale pewnie się mylę ;-)

Opublikowano

przerobić na Q zawsze można

myśle nad 1.8T ale on znowu nie bardzo pasuje bo charakteru samochodu

lepiej jakiś KR/PL, bądź ABF ale one też już dużo kosztują

Duża rzeźba z przerobieniem, podłogę i tunel trza przespawać z quattro. Do tego kompletne napędy i zawias.

Co masz na myśli, że 1.8T nie pasuje do tego auta? Że to turbo?

KR/PL, ABF to wszystko wolnossaki, szału w tej budzie nie zrobią. Do tego nic już z tym silnikiem nie zrobisz raczej, bo tuning wolnossaka kosztowny, a uturbianie też o wiele droższy szpas jak zakup 1.8T, nawet takiego z TT 225 w którym po samym chipie masz ~250PS. Co prawda taki ABF na ITB to byłoby pięknie w tej budzie, ale droga zabawa.

Opublikowano

Sokolowi chodzi zapewne o to ze to auto klasyka i nie pasuje do niego silnik z nowszych czasów :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.