Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [B5 AVG] Avancior Motora był ... jest Marka.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo ładny avancik, szkoda, że relingów nie ma... Może zapodaj jakieś w chromie :P Będzie cacy, ogólnie, autko miodek, podoba mi się. Bardzo dobry silniczek, taki jak trzeba :cool: Mi np. te felgi odpowiadają... ładne autko, chyba że chcesz być kozak, to kup większe fele :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

DZIęKI ZA POZYTYWY I NEGATYWY NA TEMAT AVANCIORA.biore wszycho pod uwage i zabieram sie za Big przegląd-zawiecha,rozrząd,eksploatacyjne,(pęknie sakwa) ;( póżniej szukam nowych kółek-a relingi ,a właściwie ich brak delikutaśnie wyróżnia narazie ten wóz.. :D pomyślimy.

ps.Wszystkie bryki ze spota dzisiejszego są Audiolomaniakalne :a4fan: (A6 sie tam zaplątało na sekund pare)

Opublikowano

eee do d*py, nie ma quattro, navi, skory, 18-calowych felg i relingow!!

oczywiscie :dance: zartuje,

skora przeciez jest..osobiscie dzisiaj siedzialem :P

na zywo fajna :a4fan: bose ladnie daje czadu :oklaski:

Opublikowano
  • Autor

napęd QUATTRO dla mnie to minus akurat:)[wydaje mi sie ,że ma sens w najmocniejszej wersji-osobiscie testowałem S8 i tam jest ok ale w dieslu takim słabym jak mój to mi nie pasi] brak mi szklanego dachu,zmieniarki MP3.sensora deszczu oraz świateł do jazdy dziennej i paru innych drobiazgów,ale życia by mi zabrakło na szukanie ideału :>

Opublikowano

piękna !! dawaj foty środka ...

Opublikowano
  • Autor

piękna !! dawaj foty środka ...

dzieki za coment :)

no zrobie fote jutro bo kurcze mam tylko to co wisi.. :mysli:

Opublikowano

Widzi mi sie to A4. Piekna, nie chcesz sprzedać? :)

Opublikowano

Koledzy mają rację - Niuńkę masz piękną : )

Jakby moja usłyszała to by się obraziła ... ale ... też bym taką chciała :D

Opublikowano

piekna b5 :hi:

jak dla mnie przydalaby sie tam wieksza felga ( MAM`owska najlepiej :) ) :a4fan:

Opublikowano

:oklaski: wyczekany, ale za to jaki :th: :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

Racja z tymi większymi felgami , symulacja pokazuje ,że nic więcej nie trzeba:) :a4fan:

avantmotora400x300gd6.jpg

Shot with SP500UZ at 2007-06-26

no.. może przesadziłem wyszło ze 20 cali :blink:

Opublikowano

Piękne :a4fan: Avant to jest to :D Zdradzisz nam ile Cię wyniosła?

Opublikowano

ładna brama wjazdowa

Opublikowano

No pieknie ze avancik i ze dieselek :th: Gratuluje :audi::a4fan:

Opublikowano

Super :audi: i do tego avant. pelnia szczescia! A felgi te przed sumulacja bardzo fajne (sam mam takie u siebie ;))

Opublikowano

Motor no tej feldze to normalnie kox na MAXA !!!

endriuu zmniejsz trochę obrazek

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Furmana troche zmieniona

img1246od2.th.jpg

na początku zdjęcia

Opublikowano

hmmm...znajome te felgi!! chyba po znajomości!! :th:

Opublikowano

no qurde kox na maxa......az mi sie lezka w oku kreci :embarrassed:

Opublikowano

Angela a mówiłem nie zmieniaj!! :D Teraźniejsze też są ok. :drool: :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.