Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

śliczny jest :naughty:

Powiedz mi malowany był cały czy tylko miejscami?

Opublikowano
  • Autor

:kox:

Ile waży to GTI ? Można by się kiedyś pierdolnąc :P

980 kg[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 12:51_________________________________________________

śliczny jest :naughty:

Powiedz mi malowany był cały czy tylko miejscami?

w 90% tylna klapa nie była malowana

Opublikowano

ale drzwi się różnią odcieniem (od kierowcy) :blink:

Opublikowano
  • Autor

take złudzenie :)

wszystko jest OK

kurde poskładałem Go foty wrzuce jutro :) [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 19:24_________________________________________________No wstepnie poskładany :)

Gwint założony :) ale nie wyregulowany

f76ebe39eee92066.jpg

203d692bc786a099.jpg

0c238426e2cde4e2.jpg

6afb8e8917c263ab.jpg

d47775a6402e8bae.jpg

A tu środek

e0e9de277b975f46.jpg

28c0c8d622f85804.jpg

Opublikowano

Skądś znam te auto i okolice - chyba wczoraj tam byłem ... kilka razy wrrrrrrrrr :kox:

Opublikowano
  • Autor

Skądś znam te auto i okolice - chyba wczoraj tam byłem ... kilka razy wrrrrrrrrr :kox:

oj tam raptem dwa razy :)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

take złudzenie :)

wszystko jest OK

kurde poskładałem Go foty wrzuce jutro :) [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 19:24_________________________________________________No wstepnie poskładany :)

Gwint założony :) ale nie wyregulowany

f76ebe39eee92066.jpg

203d692bc786a099.jpg

0c238426e2cde4e2.jpg

6afb8e8917c263ab.jpg

d47775a6402e8bae.jpg

A tu środek

e0e9de277b975f46.jpg

28c0c8d622f85804.jpg

a co ten wygar jakis taki nierowny?

Opublikowano

jedna rurka wydechu tylko pracuje? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no co do wydechu to jedna końcówka odpadła :)

dlatego tak wyglada ale wydech juz leży i czeka na zmiane wiec spoko spoko :)

Opublikowano

Boberek - naprawdę kox furka :good:

Opublikowano
  • Autor

Takie telefonowe foty auto z ustawionym gwintem

zderzak przód na paczeke czarnych Malboro od ziemi :) niżej nie kłade bo sie nie da juz jezdzić :)

Tył nie wyregulowany :)

4282421de42ce96e.jpg

67aca6d46ce45a62.jpg

65294ed841fdbb31.jpg

Opublikowano

Wg mnie ciut za nisko :tongue4:

Opublikowano

delikatnie za nisko :cool1:

Opublikowano

Bo Wy do wozów drabiniastych jesteście przyzwyczajeni :wink4::decayed: Dobrze jest

Opublikowano

Miałem na myśli przód.

Opublikowano

Przod wyglada fajnie, tylko wez tym podjedz po jakis kraweznik...

Opublikowano

Niech przód będzie równo w tyłem, wtedy będzie gitarka :good:

Opublikowano

No przód ciut nisko :decayed:

Fajną opcją było by pomalowanie tych chromowych ramek zegarów na hiper błyszczącą się czerń :)

Gdzie biała fela ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Biała fela leży w garażu :)

co do wysokości :) to wyrównam :) ale tył do przodu :) bahahaha

a pod krawęzniki nie bede podjeżdzał :)

Opublikowano

co do wysokości :) to wyrównam :) ale tył do przodu :) bahahaha

TO w prześwit nie zmieścisz nawet kapsla po Heinekenie :decayed::tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.