Skocz do zawartości
IGNOROWANY

0,11mg alkoholu, jakiej spodziewać się kary...


Gość MACHINE

Rekomendowane odpowiedzi

ja Pierd&*$!_)$e ludzie jak pijecie to nie prowadźcie auta...sami jesteście sobie winni przez waszą własną głupotę :wallbash: też jestem Kierowcą zawodowym i jak pije to nie wsiadam za kółko....zawsze znajdzie się Krzyś co odwiezie do domu.Trochę Odpowiedzialności :angry: :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to przyznaj się, ile Ty miałeś najwięcej

3,58 po 2 dniach picia , w niedziele koło 11:00 przy piwku , czułem sie całkiem normalnie , jakby na lekkiej fazce

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopuszczalna zawartość alkoholu we krwi w Polsce powinna wynosić 0,5‰ i każdy byłby zadowolony :) w Europie zdecydowana większość państw ma limit większy bądź równy 0,5‰

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym tygodniu podczas kontroli alko znalazłem jednego delikwenta który miał 2,2 promila i czuł się normalnie, ja bym chyba pod stołem leżał nieprzytomny :) On czuł się normalnie i szedł normalnie, bo pewnie miał maraton i zamiast krwi miał już sam alko. Dlatego nie ma reguły, że jak 2 promile to nieprzytomny czy nie wiadomo co. Ale prowadzenie auta po alko ?? Jak kiedyś wypiłem 2 browce to wolałem przejść się 4 km i na drugi dzień po auto wrócić, bo nam się wydaje że czujemy się świetnie, ale tak nie jest. Pomyślmy też o innych użytkownikach dróg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, jak to jest gdy dzień wcześniej jesteśmy na imprezie, nic nie jemy tylko pijemy jakieś... no dajmy na to 6 piw...

Oczywiście tańczymy itp. itd. także to powinno trochę zbić alko z krwi? No i jak jest na drugi dzień? Wracając rano ok. 4 do domu, możemy prowadzić ok. godziny 13?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, jak to jest gdy dzień wcześniej jesteśmy na imprezie, nic nie jemy tylko pijemy jakieś... no dajmy na to 6 piw...

Oczywiście tańczymy itp. itd. także to powinno trochę zbić alko z krwi? No i jak jest na drugi dzień? Wracając rano ok. 4 do domu, możemy prowadzić ok. godziny 13?

kup sobie alkomat i będziesz wiedzieć ,ile masz i czy możesz jechać :wink4: nie ma różnicy,wedłóg Prawa,czy wypiłeś przed chwilą,czy piłeś dzień wczesniej-pijesz-nie jedz i licz się z tym ,że możesz mieć w sobie jeszcze trochę na drugi dzień...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 0.5 to wykroczenie, zabranie prawka od 6miesiecy do 3lat

pow 0.5 krata

Kolega dostanie zakaz na 6 miechow, jakos to przezyc musi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 2,3 promila to czlowiek jest ledwie pijany... na ostatnim zlocie dmuchalem po 3,8 i czulem sie zupelnie normalnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel miał niecałe 0,3 promila i dobrowolnie poddał się karze - zabrali na dwa lata. Pytam się czemu na tak długo, pobiłeś sędziego na sprawie, on na to że sędzia dwa razy rozwiedziony i nie może pić bo zdrowie nie pozwala i dzieli wszystkich z grubej rury. Trafisz na takiego i za byle gówno dostaniesz na maksa i gdzie się odwołasz? - chyba przez okno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 2,3 promila to czlowiek jest ledwie pijany... na ostatnim zlocie dmuchalem po 3,8 i czulem sie zupelnie normalnie :decayed:

Dokładnie :decayed:ale fly po jakim mityngu byłeś???

co do kolegi to prawko na 6 m-cy-niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 2,3 promila to czlowiek jest ledwie pijany... na ostatnim zlocie dmuchalem po 3,8 i czulem sie zupelnie normalnie :decayed:

...mówimy o normalnych ludziach... :gwizdanie: :tongue4::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koledzy !

Właśnie zabrano mi prawo jazdy z powodu zawartości 0,11mg alkoholu w wydychanym powietrzu. Jakie macie doświadczenia w tej sprawie lub Wasi znajomi. Interesuje mnie wysokość grzywny i czas na jaki najczęściej zabierają prawko. Jestem jedynym żywicielem rodziny i studentem zaocznym, bez prawa jazdy nie mam możliwości dojeżdżać na uczelnię i do pracy.

Będę wdzięczny za wszelkie porady !

Pozdrawiam

I bardzo dobrze się stało, powinieneś jak najbardziej dostać po d*pie. Jeszcze masz czelność pisać na tym forum żeby Ci ktoś doradził. Skąd tacy debile się biorą :wallbash:, piłeś nie jedź to chyba proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zabiorą Ci prawko na jakieś 6-7 miesięcy :cool1: Rok temu mój wujo miał tyle samo zabrali na 6 miesięcy i chyba 500 zł A na drugi raz nie wsiadaj za kółko :disgust: I pamiętaj Piłeś nie jedź nie piłeś napij się :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...