Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 1.9 TDI 130KM S-Line - Sportec


JohnZi

Rekomendowane odpowiedzi

Po ponad półrocznych poszukiwaniach auta w kraju udało mi sie ostatecznie znaleźć furke w dojczach 1000 km od domu. Okazal sie to strzal w dziesiatke bo autko od razu mi sie bardzo spodobalo. W koncu ladny, dobrze wyposażony, czarny s line w sedanie, na ktorego tak polowalem- Rocznik 2003. Jak widac ma obtarcie z przodu i lekko wgieta karoserie za tylnym nadkolem :wallbash:, ale da sie zrobic wlasnie upolowalem przedni blotnik w tym samym kolorze do lekkie polerki:)

Ok teraz wyposażenie:

- Ksenony :>

- Zawiecha S-line

- Czujniki parkowania z tylu

- Fele 17 S-line

- Sportowe fotele + półskory + grzanie foteli

- Czarna podsufitka S-line :tongue4:

- Chyba mam pakeit oswietlenie, ale nie jestem pewien. Podswietlenie pod drzwiami, pod nogami pasazerow i przy daszkach kierowcy oraz pasazera to oznacza ze jest pakiet?

- Alu dekory

- Drążek S- line

- 4 szyby w pradzie

- Rolety na tylnych bocznych szybach

- Elektryczna roleta na tylnej szybie :cool1: fajna sprawa... :naughty:

Co do najblizszych planow, to na pierwszy rzut pojda rzeczy bardziej konieczne, czyli:

- wymiana lewego blotnika z przodu i wypchanie wgniecenia z tylu

- Rozrzad, bo juz chyba się z bliza termin wielkimi krokami

W pozniejszym czasie planuje:

- Chip, chyba w Dynosofcie bo mam blisko i slyszalem raczej dobre opinie

- Zastanawiam sie na wiekszymi felami 18" RS4, ale juz teraz czuje lekki dyskomfort, no chyba ze nie bedzie wiekszej roznicy :tongue4:

- Bardzo podobaja mi sie lusterka niklowane S4

- RNS-E zrobiloby robote :kox:

- Podoba mi sie przod S-line... i tutaj pytanie, czy swystarczy tylko wymiana dolnej dokladeczki?

- Nie ukrywam, ze z tylu chcialbym miec 2 wydechy i dokladeczka z dyfuzorem :)

- rozgladam się tez za listwami dolnymi drzwi S4, ale cos ciezko mi je znalezc na allegro.

Jak cos jeszcze sobie przypomnę to dopisze, na razie tyle:)

sidevl.th.jpg

reart.th.jpg

frontrn.th.jpg

frontcentral.th.jpg

front2a.th.jpg

interiore.th.jpg

interiortyl.th.jpg

Zdjęcia wnetrza robilem pod wieczor i z flashem jednak nie wychodzi za dobrze, bedzie okazje to zrobie cos lepszego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne auto, S-line z zewnątrz byłby miodzio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do autka to fajny środek. Dokładkę przednią można dołożyć do zderzaka ale dużo z tym roboty i nie jest to łatwe . Listwy od S4 ciężko dostać na allegro więc zostaje intensywne szukanie albo ASO. RS4 z B7 w 18 nie wyglądają rewelacyjnie na B6 co innego 19 " :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne autko... podsufitka, tylne szybki, roletki... i ta tylna :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody duzo roboty z dokladka bo trzeba jeszcze zaslepki zalatwic czy chodzi Ci o cos jeszcze?

Co do felg to marzą mi sie inne, ale raczej nie sa w zasiegu reki i jednak troche szkoda tyle kasy wydawac. Chodzi mi o Sportec'i. Moze znacie jakies zamienniki?

http://www.seriouswheels.com/pics-2006/2006-Sportec-Audi-A4-RS300-Wheel-1280x960.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.audizine.com/forum/showthread.php?122430-B6-A4-Ultrasport-Lower-Front-Bumper-with-Stock-Upper

A nie wiem o jakie zaślepki Ci chodzi :gwizdanie: chodzi głownie o przerobienie mocowań s line ma większy grill środkowy oraz kratki boczne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi wlasnie o kratki boczne... sorry[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 15:36_________________________________________________Ehh mialby ktos namiary na lewy przedni blotnik? Mialem nagrane juz na allegro, ale koles sprzedal. Cos ciezko o ten element w dobrym stanie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka.

Fajnie że trafiłeś egzemplarz ze srebrnymi listwami we wnętrzu, do tego roletki w frzwiach i pakiet oświetlenie.

Całą resztę mam więc nie zazdroszczę :D

Polacam duże radio. ja akurat miałem to szczęście że było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób zdjęcie tylnej półki chcę zobaczyć jak wygląda roleta tylnej szyby

Autko fajnie wyposażone Pozazdrościć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, ze po miesiacu jazdy po polskich drogach odzywaja sie pierwsze plastiki? Na razie dzwieki dochodza od drzwi, jak jezdze po wiekszych nierownosciach- wczesniej byla cisza ;( Jezdze raczej wolno jak widze taka droge, jednak nie da sie czasem ukniac wjechania w dziure. Macie jakas rade na te plastiki? strasznie mnie to denerwuje :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powinno nic trzeszczeć, rada jest taka... musisz oglądnąć dokładnie czy masz wszystkie śruby wkręcone, nic nie jest z zewnątrz połamane, ewentualnie ściągnąć element i sprawdzić czy są wszystkie zapinki, i gumowe nakładki na krawędziach, bo w ważnych miejscach powinny być (przynajmniej przy kokpicie takie są). Ogólnie wypasik wewnątrz godny pozazdroszczenia!

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok poradzilem sobie z tym trzeszczeniem, okazalo sie ze uszczelki w drzwiach byly strasznie suche i jak sie naciskalo na gorna czesc szyby to uszczelki tarly o siebie i wydawaly taki dzwiek. Wpadlem na to po ostatnich deszczach, bo wtedy uszczeki byly wilgotniejsze i w srodku byla wzgledna cisza, wiec jak ktos mial podobny problem radze sprawdzic te uszczelki i wysmarowiac je odpowiednim preparatem. Jeszcze tylko te uchwyty gdzie wchodza pasy musze uciszyc:P

Mam jeszcze jedna mala zagadke, ostatnio zauwazylem ze mam w bagazniku 2 swiatla jednak one sie nie swieca, jak mniemam przy otwarciu klapy powinny sie automatycznie zapalac. Jesli to spalone zarowki to obie moglyby byc spalone? Moze bezpieczniki jakies? prosze o rady:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok poradzilem sobie z tym trzeszczeniem, okazalo sie ze uszczelki w drzwiach byly strasznie suche i jak sie naciskalo na gorna czesc szyby to uszczelki tarly o siebie i wydawaly taki dzwiek. Wpadlem na to po ostatnich deszczach, bo wtedy uszczeki byly wilgotniejsze i w srodku byla wzgledna cisza, wiec jak ktos mial podobny problem radze sprawdzic te uszczelki i wysmarowiac je odpowiednim preparatem. Jeszcze tylko te uchwyty gdzie wchodza pasy musze uciszyc:P

Mam jeszcze jedna mala zagadke, ostatnio zauwazylem ze mam w bagazniku 2 swiatla jednak one sie nie swieca, jak mniemam przy otwarciu klapy powinny sie automatycznie zapalac. Jesli to spalone zarowki to obie moglyby byc spalone? Moze bezpieczniki jakies? prosze o rady:)

U mnie tez nie świeciły i je wyjąłem a tam pospadały wtyczki z kablami, zapiąłem i świecą. Miałem tez sytuacje ja spalił się bezpiecznik to nie było oświetlenia w bagażniku ale też nie było w podsufitce. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy montujesz dokładeczki ?? :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sora nie skumalem, ze ktos tu moze pisac :polew:

dokladeczki czekaja na reszte gratow, musze dokupic pare rzeczy na przod i sie zmieni wszystko za jednym zamachem. Teraz pora na odnowienie troche wnetrza, wymiane zurzutych plastikow

Wiocha bedzie jak bede jezdzil przez jakis czas z tylna dokladka na dwa wydechy nie majac tych wydechow? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatni sezon letni wzialem sie za skladanie wszystkich elementow, ktore udalo mi sie uzbierac przez ostatnie 2 lata. I tak w przeszlo 2 tygodnia moje autko uleglo totalnej zmianie. Doszly zderzaki s line z grilem s4, wydech z 2.5 tdiz koncowkami, listwy s4, lusterka s4, czarne biksenony z soczewka z b8 no felgi sportec 19 cali na rainsportach.

Fotki robione przez znajomego.

FOMMabF.jpg

SBB7iZa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...