Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde chcialem dzis podjechac do was ale autko cos szwankuje i lipa ; / 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przypominam o spociku dzisiaj o 17.00 :wink: Jak ktoś jeszcze nie był to zapraszamy. Wszystkie informacje w pierwszym poście.

Jak ktoś chce dostawać powiadomienia o kolejnych spocikach to zapraszam na FB https://www.facebook.com/groups/ekipa.lubelska.audi.a4.klub.polska/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję kogoś kto dobrze się zna i mógłby pomóc w ogledzinach auta dokładnie A5 w Lublinie 

Oczywiście nie za darmo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje wydechu 1.8 nie pocietego  na wczoraj najlepiej kierunek kraśnik. ktos cos ?
Jak w Kraśniku to pytaj u tego gościa, trochę ma wyższe ceny ale myślę że będzie miał. https://www.olx.pl/oferta/czarny-sufit-podsufitka-audi-a4-b6-b7-1-8-t-bex-CID5-IDl3riE.html

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szrocie za wilkołazem obok jest szrot rolniczy, tam mieli 1.8 wydech na aucie 250 chciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pablo15005 napisał:

:hi: wymiana oleju w skrzyni automatycznej, gdzie warto i rozsadna cena?


https://www.google.pl/maps/place/Wójcik+Alfred.+Naprawa+automatycznych+skrzyni+biegów/@51.1741283,22.3010564,4236m/data=!3m1!1e3!4m8!1m2!2m1!1sMechanik+samochodowy!3m4!1s0x4722f424d9c1d33d:0x36ae5f063078b029!8m2!3d51.174134!4d22.318162

Siora wymieniała tu w tipie. Robota całkiem spoko ;).

 

Edytowane przez Marcinx52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o spociku dzisiaj o 17.00. Wszystkie informacje w pierwszym poście :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pisze na następnego spota... mam tylko nadzieję, że w tej grupie ludzie się bardziej integrują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pisze na następnego spota... mam tylko nadzieję, że w tej grupie ludzie się bardziej integrują...
Spoty są regularne, także będziesz miał czas to zapraszamy,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj przed 17, ale bałem się tak nisko zjeżdżać, żeby nie zbrakło powietrza dla mojej turbotrąbki :grin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na poważnie to nie mogłem zostać, ponieważ byłem u siebie umówiony z gościem. 

Nie wiem czy była na spocie szara B8 w avancie na świdnickich blachach, bo jakość tak stała z partyzanta w kącie i nie wiedział gdzie jechać czy co :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Panowie, ile trwa taki spocik u was? bo miałem zawitać ale pomyślałem że już pewnie PO :)

Edytowane przez Tamek141
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, chudineze napisał:

Nie wiem czy była na spocie szara B8 w avancie na świdnickich blachach, bo jakość tak stała z partyzanta w kącie i nie wiedział gdzie jechać czy co :wink:

Nie było :wink:

23 minuty temu, Tamek141 napisał:

Kurde Panowie, ile trwa taki spocik u was? bo miałem zawitać ale pomyślałem że już pewnie PO :)

Do 20 zazwyczaj jesteśmy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

18 godzin temu, Tamek141 napisał:

Kurde Panowie, ile trwa taki spocik u was? bo miałem zawitać ale pomyślałem że już pewnie PO :)

Ja, Kuba i Michał o 21 pojechaliśmy ;) Wbijaj na następnego  :D 

Edytowane przez Marcinx52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...